Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 23.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Male ne mi varvi i tva sie :(нови  
АвторNov Fen (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 19:40



Zdraveite pi4ove sakam neshto da vi se opla4a i da mi olekne..
Mamka mu kofti dni ima po niakoga i tva si e.. xi xi ..
4akaite da vi kaja..karam si az pin koda nai spokoino kqm hladilnika i shte pravia liav zavoi za kqm emil markov.. i kvo svetna svetofara zeleno i edim pe.. s bialo BMW me zasi4a..i az kvo da napravia psuvam si kakto si mu e reda..ama losho zaplesnah se a i biah navqrtial malko liav I izvednqj DAANNn v borduta ot sreshta.. maiko spiram i prodqljavam da si psuvam ama mene si.... slizam i kvo da vidia..ei ama zdravi djanti imam nishto im niama xi xi oba4e diasnata guma napravo a liavata gleda kqm plavdiv..mamkamu vikam dai obraten i v mototehnika 4e e nablizo.. i nabqrzo hop nov nosa4 shtoto staria beshe na pihtia leko.. nov sharnir i vtulki e taka za vseki slu4ai..plashtam 150 leva az i trqgvam ama tia si hodi kade si izka nema volan izobsho.. ot tam na reglash prednica v toia novia centqr diana..bum i tam 50 kinta..i sa pak mi nosi nadiasno uj si4ko bilo ok ... e kaji mi kakvo da gi praim tia i po to4no koi? ama to i az sqm si za boi de..a i oshte onia pendel v serviza go pitam abe tuka edin nakrainik mi 4uka.. a toi ne de tva e sharnira.. i e sega biah da si balansiram gumata shtot misleh 4e ot tva nosi ama ne.. i 4oveka na balansa vika abe mom4e toia nakrainik e otishql bre shto ne go smeni ???
E mamka im i na tia s mejdinkite i na montiori i na si4ki deto ot nashte koli si izkarvat hliaba..male kolko sqm iadosn ne e istina..



see you soon



Тема Re: oste neshto kato vapros..нови [re: Nov Fen]  
АвторNov Fen (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 21:47



Spored vas ot kvo moje da mi tegli taka na diasno..???
Utre pak shte hodia na maistor de ama.. da pitam..



Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Nov Fen]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано30.09.02 23:44



ti si smotanqk be hehe,ako be6e shofior niamashe da se zabie6 v bordura

C20XE

150p.s

Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Nov Fen]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано01.10.02 08:53



chukaj na dyrwo-ewtino si minal


znachi na car boris 3ti /pawetata/ posoka vladaia ot diasno ima edno servizche za reglazh. wlizash w lokalnoto pri zamyka i karash kam swetofara na Gornobanski pyt. shte go widish niakyde po sredata na pytia. uspeh i umnata zanapred, che w towa mokro wreme...!

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: DLCl]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано01.10.02 09:29



много съм доволен и аз от тоя пич там дет бачка ... а и реглажа е 15 кинта а не 50 :))

препоръчвам го


btw и аз имам същия проблем

идеален реглаж на предница (на три места едно след друго ходих и го подтвърдиха)
идеален баланс на гумите и изправени алу джанти

и пак носи на дясно ... подозирам че е от крив заден мост а той не се регулира:((

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: CORRADO_16V]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано01.10.02 10:12



:) taka e-dobri sa i evtoni wzemat...no ima i oshte edno mestence!
Kato trygnesh po gornobanski pyt ot boris 3ti i na pyrwia swetofar w liawo...pyrwata ili wtorata w diasno i tam niakyde otzad/pitash naj-dobre w kafeneto :)/

neznam kolko struwa nosach za opel, no ako na audi e 150lv e priemliwo...az wse si misleh, che audi s skupo za poddryzhka...dali sledwashtata mi kola da ne e audi

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Calibra16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 11:00



abe maloumnik.. ne znam koi ti dava pravo da pravish takiva zaklu4enia za 4ovek koito nepoznavash???
a ti poneje si shofior sigurno v toia slu4ai shteshe da se iahnesh na BMW-to, a???
nito znaesh kade e toia svetofar, nito znaesh kak se presi4at ulicite tam, nito znaesh kak sa spirkite i bordurite.. nito znaesh otkade sa doshli i dvata avtomobila.. e togava kak pravish zaklu4enia? bahti pishlemetata.. kato ste sa ka4ili vav vintilovi kalibri i ste goliamata rabota (ne govoria samo za tebe)....



Тема Mersi shte otidaнови [re: CORRADO_16V]  
АвторNof Fen (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 18:34



Mersi pi4ove shte otida v toia serviz a i dvama priateli dnes sqshto mi go prepo4q4aha..
Crado ne e to4no taka na Quattroto se regulira daje mi go praviha ma prednia reglaj e tva mu e kofti na quttroto det vikat horata poddqrjash dve prednici ne edna, shtoto otzad mai e po4ti sqshtoto kato ot pred sqs 100 djadji..:)

Abe calibra moje da ne sqm nai dobria shofior ama pone znam kakva kola da si vsema sigurna i stabilna e malko e po skqpa ot tvoita ama karai shte go preglqtna xi xi .. abe pi4 ti mai mnoo se vrqzvash a :)) ako ne e taina na kolko si godini ? apqk tva da se 4uknesh niakade na vseki se slu4va razseiash se i aide.. ama kvo da ti obiasniavam ti mojebi ne karash kolata nasam natam a samo hodish napraish edin lastik i posle v serviza i pak taka :)))

Aide sqs zdrave i SEE YOU SOON



Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: M]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано01.10.02 20:07



abe az sum maloumnik ama shte ti kaja,4e v bordur niama da ida !!!!!!

C20XE

150p.s

Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Calibra16V]  
Автор drv (Фен)
Публикувано02.10.02 09:25



Голям залък изяж - голяма дума не казвай ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.