Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Calibra16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 09:36



iskreno ti pojelavam da NE otivash v borduri, kanavki, v bagajnicite na drugi, na ogled na dvigatelia na niakoi i t.n... vse nepriatni neshta sa, a poniakoga zavarshvat i dosta tragi4no.
Shte ti kaja oba4e 4e poznavam dosta dalgoletni, ulegnali shofiori koito po edna ili druga pri4ina sa otivali i v bordur i v kanavka, i prez tavan sa se obrashtali i to ot niama nishto.. dori i sportni ambicii sa niamali..
..taka 4e..... NE DARPAI DIAVOLA ZA OPASHKATA!



Тема Re: oste neshto kato vapros..нови [re: Nov Fen]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 11:06



1-Meka gume
2- Kriva gume
3- losha shodimust
4-razbit nasach
more



Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: CORRADO_16V]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 11:12



Corrado:))spoko ne t e mosta(otzad)
Razmeni si gumite ili si smeni tazi detoto te ebava!



Тема Re: oste neshto kato vapros..нови [re: Nov Fen]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 11:30



Действително може тегленето на една страна да идва от гума. АUDI_GT ме подсети.Старите ми гуми правиха такъв проблем, едната предна дърпаше на дясно-сменихме им местата с другата предна-започна да дърпа на ляво-накрая я сменихме с една от задните, та големи рокади бяха ама в крайна сметка се оправи работата




Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: AUDl_GT]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 12:04



a az si namerih zaden ost, za da si go smenia.. ama golem problem!
neznam kak da izbia boltovete deto prikrepiat makfersonite kam zadnia most.. samite boltove sa rajdiali i kleiasali vav vtulkite i mi e bedna fantaziata kak moga da gi izbia bez da sasipia amortesiora (da sreja uhoto i vtulkata).



Тема Re: boltowe...нови [re: M]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано02.10.02 12:16



Wizhdal sym kak w serwizite nagriawat takiwa zaiali boltowe s gorelka i posle gi otwiwat na magia. Ako naistina dyrzhish da smeniash mosta ti preporychwam da poglednesh w serviz kak stawa...no wse pak nali znaesh, che kogato neshto raboti po-dobre e da ne go zakachash, che ....

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Pi4ove to4no tva se okaza!!нови [re: DLCl]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано02.10.02 19:25



Pqrvo az sqm Nov Fen ama ve4e se registrirah :))
A sega da vi kaja ..mersi na audi_gt i na vsi4ki ostanali i daja na calibreti xi xi :)
Ta smenih dneska nakrainika i pak naprainme reglaj tva vsi4ko v toia serviz deto mi go preporq4qhte samo4e otzad vqv malkia garaj deto im e ze tehni hora uj ama tva e bez zna4enie de.. ta mom4eto se ka4i s mene na kolata i otidohme na boiana na pravoto.. i da mu e..m..ta pak dqrpashe na diasno..ottam obratno v serviza i 4endjihme dvete gumi i pak na proba emi okazase 4e sega dqrpa na liavo ama zna4itelno po malko i po4ti e se useshta s pod 120 km/h pi4a mi kaza ako mi se zanimava da vqrtia gumite i kakto e nai dobre taka da ia ostavia.. oba4e kato pomislih reshih hi4 da ne ia pipam shtoto sled 3 sedmici slagame zimnite i na prolet napravo 4 novi gumi4ki i tva e.. te iavno 4e ot vremeto ve4e sa se izkrivili gumetata i tva e :(( apqk v momenta ne moga da si pozvolia 4 novi shtot nemam izlishno 1000 leva :) a i drugata sedmica me 4akat tamponite na diferenciala i na makfersonite(makar 4e tia na makfers. gi smeniah predi 3 meseca kvo moje da im e stanalo neznam)
ta taka mersi za saetite i bi cool :))))



SEE YOU SOON



Тема Re: boltowe...нови [re: DLCl]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 08:55



10x.. ama mislia 4e v moia slu4ai shte e neprilojimo :(((

zna4i bolta prikrepiasht amortesiora kam zadnia most vliza vav metalna vtulka, koiato pak e vkarana v gumen tampon, koito pak e nabit v uhoto na amortesiora..
..nali se seshtash kato nagreia kakvo shte stane s gumenata vtulka? :)
a amortesiori ne mi se smeniat sega.. predi 3 000 km sam gi testval i kazaha 4e sa extra!



Тема Re: aham...нови [re: M]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано03.10.02 08:58



iavno niama da stane taka...ami togawa nameri niakakyw sprej protiw kleiaswane ili s koka kola da probwash da gi namokrish/kazwat, che pomagala/...neznam-niamam poweche idei-sori

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: Male ne mi varvi i tva sie :(нови [re: Calibra16V]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 20:43



Ti nali hodi naskoro be drywnik... kwo se dyrwish ne razbiram samo?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.