Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 17.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да Ви се похваля :о)нови  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано27.09.02 23:43



Тази вечер бях на диагностика при "DUNEV MOTOR SPORT" и съм много доволен
Момчетата работят перфектно, много спокойно, квалитетно и чисто.Даже останаха 1 час повече заради мен, защото дойдох при тях половин час преди да затворят.
Попаднах случайно при тях (не знаех къде се намират), цял късен слетобед обикалях за масло-търсих Castrol GTX Magnatec (оригинален) и никъде не намерих-казаха ми, че само Дару кар внасяли оригинално такова.И до там ходих и самите продавачи ми казаха, да не купувам...!!!!Ебаси работата.
Tа навръщане гледам Дунев...
Купих си масло от тях (препоръчаха ми го) - MOTUL 6100 synergie
10W-40 kъм 60лева за 5л.,купих си и задни накладки- ATE -49лв.,филтри и спирачна течност.

Хваля се:За колата ми казаха, че не е шестица ами направо дванадесетица като състояние на двигателя и предвид годините си.Всичко си ми работи на шест.Измериха ми компресия,ЕCU-то,всички ел.датчици,кабели,свещи,дюзи,Ламбда сонди,газове,състояние на цилиндрите-даже ми почистиха моторчето за празен ход.
Е има и една лоша новина която си я знаех де-трябва да си сменям хидравличните повдигачи-можело и да карат още много, но се променял момента на отваряне и затваряне на клапаните и ако съм си държал на колата трябвало да ги сменя.

А аз колицата си я глезя а, нали е и Ауди-заслужава си, тъй че сменям.

Моята скромна машинка си е екстра ще си я карам още доста годинки, ами това е засега.
Поздрави!



Тема Re: Да Ви се похваля :о)нови [re: AudiV6]  
АвторPeGaz (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 18:33



Кой е тоя сервиз, срещу ЦСКА на ъгъла ли ?



Тема Re: Да Ви се похваля :о)нови [re: AudiV6]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано28.09.02 18:54



edna kompresia nishto ne zna4i,a dokolkoto drugite neshta ne vijdam neshto novo
tova si edna elementarna proverka,a i kakvo e tova maslo MOTUL???????????
mnogo prikazki mogat da se kajat shte ostanesh i v drugi servizi sus sushtoto
vpe4atlenie,a za hidravli4nite povdiga4i govoriat iasno za dvigatelia ti

Wenn wir Cruisen!!



Тема Re: Calibra незнам какво...нови [re: Calibra16V]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано28.09.02 20:26



да ти кажа затова ще ти кажа един виц /макар да не му е тук мястото но дано да се замислиш/.
Какво се намира на последната страница на ръководството за опел?

отговор: Разписанието на автобусите!

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.


Тема Re: Calibra незнам какво...нови [re: KR-16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано28.09.02 21:15



neznam kakvo se namira na poslednata strani4ka na teia kni6ki,no oba4e
shte ti kaja,4e edin dvigatel na 236000km realni! ne e pipan kilometraja
KR-16V ne se 4uva kak raboti i povdiga4eto ne mu trakat!ti se zamisli vurxu tova
i drugoto,koeto kak moia priatel s VW GOLF GTI 16V parkira do poloto i maistori
te go pitaxa abe zapali li kolata ,a poloto 96 godina 1.4 benzin trakashe kato
kamenotrosha4 a pi6e6e 136000km.A kolkoto za OPEL dosega s moita calibra
ne sum zakusval i moga da ti razkaja mnogo slu4ai v,koito ne sa bi li dobre neshtata po kolata,no VAJNOTO E 4E SUM USPIAL DA SE PRIBERA.
Dori za benzin zakusah i pak se pribrax! A tezi kni6ki ti produljavai da si gi 4ete6
i priatno s tiax.

Wenn wir Cruisen!!



Тема Re: Виш сега....нови [re: Calibra16V]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано28.09.02 21:51



аз не казвам че опелите са лоши коли, просто тва е вица. А за това на кое кво му тропа си зависи от карането, като си караш колата с 3000 оборота и като и сменяш маслото редовно-няма да тропа и на 500000км. Всичко е до потдръжка и до каране.

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.


Тема Re: Виш сега....heheнови [re: KR-16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано28.09.02 22:28



ne stoiat neshtata po tozi na4in,no niama sega da sporim ela otbii se niakoi
put 4ukni na telefona i dai da se vidim na masa pove4e neshta moje da se kajat
otkolkoto tuka da si gubim vremeto moita kola e po4ti gotova i ako kum petuk
si po svoboden shte se drupnem da vidish ,4e nezavisimo,4e si po lek s KR-16V
shte mi odurjish samo do 100km/h....................
aide,4e ot neznam si kolko meseca ne moga da vidia ni edin 4ovek ot teia klubove

Wenn wir Cruisen!!



Тема Re: Да Ви се похваля :о)нови [re: Calibra16V]  
Автор Lud Audi fen (минаващ)
Публикувано29.09.02 05:21



Taka.... za masloto - MOTUL - i az ne go bqh chuwal do sywsem skoro kogato se okaza che se polzwa na 80% ot rally kolite :) Izwodite sam si gi prawi. W serwiza w koito az hodq sipwat samo takowa i e original 100% :)) Sega sym s Motul <neshto si> LeMan 15W-60 ... ili pyk beshe 5W-60 .. ne znam :)) i sym dowolen :) Struwa kolkoto Formula RS ama e chitawo sys sigurnost za razlika ot castrola koito taka i ne razbrah tochno ot kyde go wnasqt ama mai e ot rumynia w momenta :))
A wica - super e :)) ama ne se kosi be pi4 :) wryzwash se kat nekoi kompleksar koito si znae che kara kola za koqto nai-wavnoto e razpisanieto na poslednata stranica na manual-a :))) Usmihni se pa se izebawai s AUDI :)) da se posmeeme oshte :) Fun da stawa.
Pyk che ne si wijdal nikoi ot tozi forum - ami ela na sreshtata bre :) Sha widish kup narod :) Moje da se begame ako iskash :)))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Да Ви се похваля :о) [re: Lud Audi fen]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано29.09.02 10:14



Sled kato ne ste chuwali za MOTUL kato marka, tolkowa wi i razbirat glawite ot awtomobili. MOTUL e edna ot nai-golemite firmi proizwoditelki na maslo. Kogato go widqh za pryw pyt w BG wednaga go slojih i do momenta sym super dowolen. Nai-malkoto ne ste igrali na COllin McRAE.

Abe Calibra twa che ne ti tropat powdigachite a kolata ti e na 236xil.km. znachi li che toq predi tebe ne moje da gi e smenil?! da nqmash plomba na glawata i da ne moje da se smenia i graniturata na kapaka na klapanite?!

Predi wsichko gospoda profesori po hidr. powdigachi shte wi kaja che towa dali tropat tezi neshtica koito predstawlqwat cilindyrche koeto sedi pod krygla metalna shapchica zawisi ot mnogo ama mnogo ot masloto s koeto e karana kolata predi da se kachite na neq, wtoro zawisi ot kolichestwoto maslo i ot maslenia filtyr, treto zawisi ot iznoswaneto, koeto w nikakyw sluchai ne e swyrzano sys stila na karane.

Taka che towa che na AudiV6 mu tropat powdigachite ne znachi che dwigatelia mu ne raboti dobre i che ne e zapazen

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Тук вече не съм съгласен.нови [re: Nasti]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано29.09.02 12:06



Аз мойте повдигачи си ги скапах щото съм голем ''гъзар''-щото като запала колата нема да я изчакам да загрее ами я изсила към 6000оборота и после ми кажи че не зависи от карането. Щото като не е качила масло се търкат желязо в желязо и кво става износване. За това мойте почнаха да потропват, ама аз се осетих навреме и спрях да се ебавам с колата.

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.