Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 01.07.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Търся копчета...нови [re: BullDog]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано25.09.02 00:25



Пичове, крушките са по 1.2V повечето!!!!!

Масово по магазините се продават 1.5V,1,8V!!!!
Не слагайте от тях, направо топят копчето от вътре!!!!!!!!!!!!!
В копчетата за подгряване на седалките и ел. фарове(тези със скрол бутон) крушките са в самите бутони запоени на платката и е една шибания не си е работа, но се сменят със здрави нерви
В бутона за ел огледалата са две, също на платката, там е още по-шибано-и там съм ги сменял, че и на ел. стъклата на вратите.
На ел.стъклата са много малки светодиоди-ШИБАНИЯЯЯЯЯЯ
Да не стигате до там!
Поздрави



Тема Re: Търся копчета...нови [re: AudiV6]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 09:20



Копчето за подгряване на седалките ми е изгоряло цялото. Копчето за фаровете за мъгла, явно му е сложена от по-мощните крушки и се е разтопило отвътре, иначе работи. За копчето ел.огледалата въобще не знаех, че трябва да свети . Баси шибаните проблеми.Май всички AUDIта ги имат. Препоръчай ми някой който може много внимателно да ми сложи крушка на ел.огледалата . Иначе от Юнитрейд хич не ми се пазарува!!!



Тема Re: Търся копчета...нови [re: Razer]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 09:22



Най-вероятно са същите... Не ми се мисли, колко ще са в ЮТ моите



Тема Re: Търся копчета...нови [re: drv]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано25.09.02 10:12



Шибани, шибани проблеми ама като ми ти светнат тези копчетии а?
гот като у космически кораб.
Такъв дето да ти сложи внимателно крушките трябва да е електрончик ама пак не е гаранция щото ще се чуди как се сваля това копче???????

Копчето за ел.огледалата не се сваля като другите т.е. на щипки а е с един скрит болт от долната страна!!!Ако се опитате да го свалите то поддава като, че ли е на щипка и поддвежда да го напънеш още малко и.........чупиш маската на копчето(аз така и направих и после нова маска=17лв. с доставка)Питах за цялото копче и ми казаха вече споменатата сума -120лв!Та за да се свали това копче трябва да се извади панела на климатроника
.....да се извадят крайните декоративни елементи(капачета) отгоре не реда с всичките бутони и чак тогава може да се извади това копче.другият вариант е малко груб-не го препоръчвам.Та чупи се маската(тя се чупи челно защото крепежният болт е много на вътре и надолу) и се вади копчето, след това се сменят крушките и се поръчва нова маска-17лв. и се чупи пак умишлено ,но не челно, а точно при болта където не се вижда и се пъха така.По този начин може да се вади вече свободно копчето , без да се налага свеки път да се сваля половината табло!
Аз така съм си го направил, но съм педант,и ако не ми свети нещо направо изперквам, докато не го сменяСега всичко ми свети :о))))
Третият вариант не е за завиждане-нови бутончета от Юнитрейд и сумичка равняваща се на 4 нови гуми!
Това е положението за съжаление.



Тема Re: Търся копчета...нови [re: AudiV6]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 10:30



Много ти благодаря за инфо-то. И аз много обичам всичко да ми свети, но много дълго време не можах да намеря кадърен майстор , който да оправя копчета. Включително понесох и доста поражения. Тези две копчета трябва да ги сменям ЗАРАДИ намесата на некадърни майстори . По едно време си казах : "По добре да не ми светят копчетата отколкото да ми счупят цялата кола (не дай си боже да изгорят компютър или нещо подобно)".



Тема drvнови [re: AudiV6]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано25.09.02 10:32



drv - hodi pri Tedi, koito e na Odrin i Todor Aleksandrov, tam te bqh wijdal edin pyt da prawish neshto po kolata. Dobyr e i shte ti swyrshi rabota kakto trqbwa. Wse pak si xodil pri nego i znaesh che raboti kachestweno.

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: Търся копчета...нови [re: AudiV6]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 10:38



Между другото гледам, че доста си си играл по таблото, та има един въпрос въпрос който много ме гложди - За какво е капачето под най-лявата(дето е до стъклото, ама не тази дето духа на стъклото, ами тази дето се насочва) духалка. Не че е толкова важно, ама ми е интересно .



Тема Re: Търся копчета...нови [re: drv]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано25.09.02 10:41



В този ред на мисли, светят ли ти скроловете на аераторите?



Тема Re: drvнови [re: Nasti]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 10:44



Точно тогава Теди беше напуснал и на негово място имаше някакъв РЯПОН дето ми счупи копчетата. Сега вече ходя при Теди защото се е върнал там, но нещо все не успява да ми свърши работа. Май се захваща с повече работа отколкото може да свърши. А освен това искам да си намеря и другите копчета и тогава да ги оправям накуп.Всъщност до днеска не знаех, че и копчето за огледалата трябва да свети :)) - като светне и то ще е съвсем като космически кораб :)). Иначе момчето е много свестно.



Тема Re: Търся копчета...нови [re: AudiV6]  
Автор drv (Фен)
Публикувано25.09.02 10:49



Светят, обаче имат следната особеност - не знам дали трябва да е така. Значи скрола на копчето за регулиране на фаровете свети винаги, а за подгряването на седалките свети само когато е на 1+ степен (когато е на 0 не свети).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.