Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 23.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Za wsi4ki koito karat s 200km/h!нови  
АвторPLONDER (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 17:47



E ot w4era kato se e po4nalo koi s kakw a kola bil,puk s kolko karal puk koi ne gledal i t.n....Pisna mi.Twa si4ko sa pulni tupotii---Glupaka si e glupak s kakwato i 6te kola da e i s kolkoto i da kara ,daje i kato e sprql ne stawa po umen.
T'wa 4e nqkoi karat s 200 km/h i nastupwat do lamarinata si e li4no tqhna rabota ,ako sa reshili da se trepqt-tiahna wolq.Da NO samo dotuk,shtom sa izlezli da karat na putq kudeto sa wsi4ki shte se suobrazqwat s wseki edin.Kogata nqkoi kara s dopustimata skorost za da se predpazi ot zlopoluki,i ne narushawa prawilata toi w slu4aq e praw,towa si e negow izbor i toi ima prawo na nego,w sushtoto wreme ako nakoi kara s 200 i se 4udi zashto wsi4ki mu se pre4kat nqma da moje i da razbere ako ne se postawi na tqhno mqsto.Drugoto ne6to e 4e tezi "burzite" ontemat prawoto na izbor na "bawnite"(wse pak i 120-130km ne sa nikak malko ot gledna to4ka na bezopasnostta) da se dwijat bawno no bezopasno ,a w nai-loshiq slu4ai ponqkoga im otnemat i prawoto na JIWOT.
Mnogo mi e interesno da razbera dali nqkoi ot tezi deto si mislqt 4e kato na speedometer-a pishe 220 trqbwa da se kara s tolkowa za6toto imat burzi koli i mogat da wzimat razstoqniqta za otricatelno wreme 6te si pozwolat da karat taka ako wozqt malkoto si dete naprimer?
Ima i mnogo hora s moshtni koli koito ne gi napuwat do dupka imenno po tezi pri4ini,towa negi prawi po zadrusteni ,a naprotiv malko po-razumni.
W 4ujbina za takiwa "sustezateli" ima specialni plateni autobani(po skoro platna koito se namirat usporedno na redownite putishta no NE sa 4ast ot sushtiq put i tam moje wseki da se dokazwa, ako jelae,bez da e opasen za powe4eto shofiori po putq koito iskat da spazwat zakona.
Bulgarinut e prost-senda w malko po hubawi zapadni koli i si misli 4e moje da gi nakara i da izletqt ili moje bi 4e nqkoi shte go zabeleji ...ne znam.Towa 4e karash Mercedes BMW AUDI ne ti dawa prawo da trepesh horata po puta ili peshehodcite po peshehodnite pateki osobeno kogato sa s predimstwo,nqma da ti padne onaq rabota ako im otstupish kogato e tqhno prawo.
I nakraq neka wseki se zamisli. Struwa li si???

BMW M3, head-on into freeway heavy-duty light post, at high speed. Driver did not survive. SPEED KILLS – SLOW DOWN !







Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: PLONDER]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано31.08.02 21:14



но явно сме си комплексирано племе........

незабележим


Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: silent]  
Автор Lud Audi fen (непознат)
Публикувано31.08.02 23:07



Werno e.... kompleksirani sme shtoto sme bedni i da dokopame neshto shto gode po chitawo i wednaga daj da go izrychkame da widqt wsichki kolko sme weliki ...
btw onowa s kakwa skorost e bilo? :) (BMW-to de)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: Lud Audi fen]  
АвторPLONDER (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 15:33



Ne pishe s kolko e karal ,no twa we4e nqma zna4enie shoto pishe 4e e umrial(driver did not survive).No qwno e bil ot "burzite"



Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: PLONDER]  
Автор Lud Audi fen (непознат)
Публикувано01.09.02 15:51



Dosta byrzite bih kazal.. tezi koli sa srawnitelno zdrawichki i pone do 130-140 chelen udar trqbwa da ocelee chowek... no towa ne e wajnoto ...
Az kogato karam po-byrzo ne karam bezrazsydno kato nqkoi drugi (powecheto bih kazal). Obache naj-wyzpitatelno e da widish s ochite si prqsno stanala katastrofa... nqma da zabrawq minalata godina kato se wryshtah ot varna tochno w nachaloto na magistralata pri iablanica na izhodq na magistralata w drugata posoka edin mercedes se beshe zabil w betonnite blokcheta koito otklonqwat dwijenieto e kraq na magistralata... karah sigurno 20 km zad linejkata koqto otiwashe tam i kato widqh kakwo beshe ... posle ne posmqh da wdigna poweche ot 80 po magistralata i chestno kazano mi ideshe da spra nqkyde pone za malko ... na asfalta imashe edna jena i edno malko momichence - i dwete bqha myrtwi ... ot togawa dosta namalih byrzoto karane chestno kazano i stanah oshte po-strahliw... pomislete si! Kato karate byrzo - prosto si spomnete za nqkoq krasiwa katastrofa i shte wi sekne malko...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: PLONDER]  
Автор Lud Audi fen (непознат)
Публикувано01.09.02 15:58



Oshte edna sluchka za po-smelite da se zamislqt:

Kogato se wryshtahme ot slunchewoto zatymnenie reshihme da slezneme do burgas i ot tam kym sf ... po pytq varna burgas ima edin mnogo gotini zawoi det tuk tame ima znak "20" ... e na edin podoben zawoj edno taksi s 4 choweka se beshe razmazalo mnogo brutalno .. ne pomnq kak... no kylna se nikoga nqma da zabrawq otkysnatata glawa koqto beshe na asfalta ne daleche ot kolata. Powqrwajte mi chowek kato widi neshto takowa i sywsem zabrawq za sportno karane po zawoi!
Taka che - ako iskate karajte i byrzo, ama pone go prawete razumno i syobrazeno s obstanowkata ... i az obicham da si karam po-byrzo ama mislq dobre predi da wdigna poweche ot 120!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: Lud Audi fen]  
АвторPLONDER (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 16:49



Taka e wseki den izmirat hora zaradi glupostta na drugi
Da zwemem suwsem presen primer-otse4kite ot magistralata koito sa w remont blizo do Ihtiman,nawsqkude ima znaci 90km/h i zabraneno izprewarwaneto,ama "pi4owete" razbirash li za tqh twa ne waji,perkat si po sredata i twa e.Kwo da gi prawish- wseki kara taka i s tolkowa kolkoto mu e akala!w4era pak kazaha po nowinite za takawa katastrofa do Ihtiman na magistralata -2ma umreli e mai na horata twa ne im stiga.Predi okolo mesec na dwa puti pres interwal ot dwe sedmici mi se naloji da minawam ottam,i dwata puti imashe kilometri4ni zadrustwaniq zaradi katastrofi,ednata q widqh-2 koli 4elno ednata na harmonika,qwno se beshe wurtqla,4oweka prosnat na asfalta,drugata katastrofa ne mojah da widq shtoto bqha otbili dwijenieto prez mantinelite kum edna otbiwka za Vakarel



Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: PLONDER]  
Автор Lud Audi fen (непознат)
Публикувано01.09.02 16:55



Abe wij, i az zadminawam tam ama go prawq samo ako si imam 100% widimost i wyzmojnost. Problema e che tam horata prodyljawat da si karat se edno sa na magistrala wkl. zadminawat w zawoi bez gram widimost i t.n. ... ami shte stawat i oshte chelni udari zaradi takiwa hitreci! Problema e che ne iskam az da sym kolata w koqto se udrqt chelno ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re:абсолютно съгласен........нови [re: Lud Audi fen]  
Автор syglasen (непознат )
Публикувано01.09.02 17:41



i ne samo na magistrala trakiq e taka, zabelqzal sym che na pytq za bansko i po tochno okolo dupnica e pylno s basi djigitite ... karat si w nasreshtnoto , isprewariwaiki tirowe i hich ne im puka che sa na zawoi basi.

wyobshte towa s karaneto s razreshena skorost e mnogo protiworechiwo, zashtoto ima mesta kydeto naistina e smeshno da pylzish s 40. Spored men katastrofite sa wsledstwie ne tolkowa na wisoka skorost, kolkoto do nesyobrazena skorost s kolata, sposobnostite na samiq shofior, kakto i s pytnata obstanowka. Abe slojno e ... :)



Тема Има и друго....нови [re: syglasen]  
Автор drv (Фен)
Публикувано02.09.02 09:59



Този проблем има и друга страна - колко хора загинаха на този участък от магистрала тракия (и то не само българи) която я ремонтират, забравих вече от колко години? Ако го бяха завършили за 2 месеца, щеше ли да ги има тези жертви? Защо няма никой загинал например преди или след това място?
В Германия и другите бели държави, ми е направило впечатление, че когато ремонтират едното платно от магистралата, поставят мантинела, така, че има по две ленти във всяка посока (вярно че са малко теснички) и няма проблем с изпреварването и челните удари.След като на определени места загиват хора трябва да се промени-ширина на пътя и/или пътна маркировка и/или да се махнат дървета и/или да се поставят мантинели.... Много по-добри резултати би дало пътищата да се приведат в ред, отколкото да се променят навиците на шофьорите...Защо не осъдиха идиота който е проектирал тунела по НДК? Защо не го направиха безопасен? Колко хора още трябва да загинат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.