Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 11.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема imam problem s audi 4000sнови  
Авторkikivc (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 09:10





ot 2 sedmici sam pritejatel na AUDI 4000S. ne znam dali v evropa go ima tozi model ni ponastoyashtem se namiram v kanada i tam go ima. kolata 2.2 devigatel, 5 cilindara. i e palna injekciya. 1983ta godina.

problemat mi e che ne shtwe da zapali pushtinata :(((((
ne e rabotila 2 gogini. kogato ya vzeh ustanovih che ima neraboteshta benzinova pompa. smenih ya.
sled tova se okaza che centralniya klapan za gorivoto na razpredelitelya kam injkektorite e kleyasal. smenih celiya razpredelitel razbira se ne sas nov ami sas 2ra upotreba.
v momenta kolata kogato e studena pali i raboti okolo 15 sekundi i zagasva. ako razviyua nyakoi ot izhodite ot benzinoviya razpredelitel tya pali i raboti normalno . v momenta v koito go zaviya obratno pak zagasva.
obshto vzeto stigam do izvoda che imam golyamo nalyagane na benzina i poradi taya prichina vakuuma ot vazduha ne moje da otvori centralniya klapan za benzina.
pompata koyato slojih ne beshe ot audi a beshe ot wv Jeta. moje li da e tova problema?????
ako nyakoi e imal podoben problem neka da kaje shtoto veche se vidyah vav chudo i nakraya shte vzema da ya izhvarlya tay baraka, a ne mi se iska da go pravya.
blagodarya na vsichki vi za savetite koito mojete da mi dadete



Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: kikivc]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.09.02 09:24



Az i do momenta imam syshtia problem s moita kola. Samo che na men mi e prosteno zashtoto w Bulgaria maistorite sa da gi hwanesh i da gi izhwyrlish tqh ...pone 90% ot cqlata sgan. Znachi towa se poluchawa imenno kogato smesta ne e nastroena dobre i pritoka na goriwo e dosta po-golqm ot normalnoto za smetka na pritoka na wyzduh. Spored men twoita kukla shte se oprawi kato q centrowash ti ili nqkoi maistor. Uspeh

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: kikivc]  
Автор julys (205)
Публикувано16.09.02 10:07



probval li samo za idejata, kak shte se dyrji, ako mahnesh vyzdushnia filter?



br:)


Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: julys]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 11:02



Znaci to kolkoto razbrah!.......
Pri studena kola pali ,raboti i gasne!!!!!kato otviesh chentralmiat bezinoprovot raboti!?:))
OK ,znaci ,tvoiat izekcion taboti na 3.5 -4 bar (stava vapros za duzite) ne bi triabvalo da go ima toia problem ,ako slucaino ne e lkeazal klapana za naliagane ,
Probvai !
1- na vhota na injekciona imash v bolta edin shiban malak filtar!!! vish tam i go mahni!!

2- moshesh da imash problem s klapana v dopalnitelen vazduh!!

Za sega se seshtam za tia neshta,no ako ziveesh v Sofia ,moga da ia pogledna!

H&B Audi Sport




Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: AUDl_GT]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.09.02 11:10



pogledni moita po-dobre che mi se skysaha nerwite

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: imam problem s audi 4000s [re: Nasti]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 11:19



Nasti,ne si pomolil ne sam ia vidial,zashto ne kazvash che imash takav problem??:)



Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: AUDl_GT]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.09.02 11:33



de da znam shto ne sym kazal... sigurno ne e stanalo duma...
shte se chuem tiq dni i shte doidesh da q widish na studeno shtoto posle nqma takyw problem

My Crazy Red Arrow!!!




Тема Re: imam problem s audi 4000sнови [re: Nasti]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 11:41



nemash grizi...........:)))))



Тема oshte za : imam problem s audi 4000sнови [re: kikivc]  
Авторkikivc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.02 01:15



mislya che vbchera propusnah da spomena che kogato e v studeno polojenie i zapali za nyakolko sek / tya pali zashtoto klapana za stfudenoto palene i podava benzin za 2-3 sekundi koito ne minava prez injekciona/ ako v tozi moment i podam gaz i tya si vdiga oborotite i ako ne ya izpusna da padne pod 2000 oborota prodaljava da si raboti bez problemi v momenta v koito otpusna pedala na gazta zapochva da glahne kato se chuva yako hlopane ot zatvaryaneto i otvaryaneto/ razbira se samo se machi da se otvori ama ne moje/ na vazdushnata klapa.

1. probvah bez vazdushen filtar i polojenito e pak sastoto
2. kakto veche kazah veche smenih injekciona tochno potradi prichina che klapana beche kleyasal. kogato slagah noviya klapana se dvijeshe sasvsem normalno i hlabavo no v momenta v koito mu zakacheh vsichki markuchi i pusnah benzinovata pompa da raboti toi veche se dviji sas dosta seriozno usilie .
ima edin drug klapan koito v shibanite knigi go davat kato regulator na benzina no yavno sam mnogo tap zashtoto ne moga da go proumeya ajebva kak moje da se regul;ira zashtoto nyama optkade :))))))
3. otnovo pitam ? spored vas moje li da e ot tova che sam slojil benzinova pompa ot Jetta a ne ot audi.
4. znachi zapochva da raboti normalno ne kogato razhlabya centralniya benzinoprovod ami ako razhlabya edin ot zlednite markuchi:
1. trabata za obratniya benzin kam rezervoara
2. izhoda kam klapana za studenoto palene
3. izhoda kam smukach, termuregulator ili kakto tam se naricha
4. vhoda ot vaprosniya smukach , termoregulator ili kakkto tanm e:)


P.S. kolegi povyarvaite mi maistorite v balgariya sa 1000 pati po dobri ot tukashnite maistori. tuk nikoi ne remontira nishto tuka ako neshto pravi nomera napravo se podmenya. :) v momenta v koito kazan na moite kolegi na rabota che v balgariya pravim 1vi, 2ri, che i 3ti remont nas dvigatel te me obviniha v lajec :) i ch takova neshto nyama i ne moje i da ima :)

haide chao na cyalata kompaniya.
moga da sloja oi snimka na mashinata ama kolegata s chetirite sedmici me zasenchva otvsyakade i shte me e sram da si pokazvam 20 godishnata baraka :)



Тема Re: oshte za : imam problem s audi 4000sнови [re: kikivc]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано17.09.02 09:06



znaesh li oba4e kato spomena regulator na benzina..
..pri toia model "smuka4a" e realiziran ot edna glupost, deto v neia ima bimetalna plastina i mehanizam koito povishava naliaganeto na benzina v sistemata dokato kolata zagree (znaesh 4e bimetalnite plastini se deformirat ot temperaturata). ta zna4i vaprosnata sistema mnoo 4esto na koli >10 godini sashto e ujasno kleiasala, zamarsena i t.n. i podarja non-stop visoko naliagane v sistemata, a tova ve4e e kofti.
na Audi 2.2i neznam da e tureno tova neshto, ama do nego trea da stigat dva benzinoprovoda ot glavata na injekciona.. svali go tova 4udo i go ogledai.. nai-dobre go smeni. loshoto e 4e ako e na staro, trudno mojesh da razberesh dali tova koeto si kupil raboti :|




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.