Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 31.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: HlTMAN]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано12.09.02 08:17



Mersi mnogo za infoto!!!
I az v ob6ti linii tova sum namislil,no i pak
kusmet si triabva...i ot ni6to 4ovek ne e
zastrahovan!!!
A za tia zastrahovki...6te umuvam....
V4era 1 frend si vze parite ot BG Imoti!
Dadoha mu 110lv! A 6tetata be6e udaren
preden kalnik i spukana bronia na Golf 2!
Toi hodi na maistor i gi smeni s novi + boia
i + rabota mu vzeha 140lv.
30lv e vutre...no puk za toia Golf 2,90god.
e platil pulno kasko 160 lv ....
Drug e vuprosa 4e ako mu zuliat kolata 6te
mu dadat(po dokumenti 2200lv) po malko
ot kolkoto si struva....
hm...



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: eternal_frost]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 09:36



ami taka e sas zastrahovatelite.. nemoje vsi4ko da e nared.. tarsiat na4in da te izklatiat maksimalno.. kak da ima da ti vzemat paricite i da ne ti dadat polica izobshto.. idealno shte im e
Predi okolo mesec edvam se ottarvah ot neshto seriozno s edin ford sierra.. rezultata beshe izlizane ot patia i izkriveni djanti ot ednata strana na kolata.
na ednoto kolelo slojih rezervna guma, ama za drugoto kato niama...
tova stava okolo 02:00am na mejduselski pat.. jiva dusha ne minava ot tam.. s edna zikrivena djanta prodaljavam okolo 6-7km, da se dobrea do blizkoto naseleno miasto, kato rezultat ot djantata i gumata nishto ne stava.
otgovor ot ALIANZ - niama protokol ot KAT... e mamka mu kak da nameria KAT po tova vreme, na tova miasto?
moje li sam da fana da si maam djantata s 4uka da si ia kriva i da si reja gumata s noj4eto? o4evidno e 4e shtetata e vsledstvie na udar v dupka, kamak ili neshto takova. (taka i nerazbrah prez kfo sam minal 4e da si izkrivia djantite)
edin priatel vika.. abe az znam edno miasto ima dupka metar na metar.. otivame tam.. turiame preebanata guma i vikame KAT.. e triabva li da se praviat takiva cirkove mamka mu?



Тема Zastrahowkite ...нови [re: M]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано12.09.02 14:07



praw si, no syzhalenie e taka. Alianz po princip ne plashtat - dokazatelstwa mnogo.
Sega se zastrahowah w Orel /140lv/- trima poznati deto ne se poznawat pomezhdu si mi gi preporychaha. Dano ne razbiram prawilno li sym postypil. ;)

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: HlTMAN]  
Автор peshone ()
Публикувано12.09.02 15:34



HTIMAN-e само за сравнение с drv - Alianz ми платиха 1150 пари за преден капак, таван и спукано предно стъкло на мойта кола... Бяха описали и още неща дето даже не ги бях забелязал... Само дето го нямам наблизо описа на щетите, ама не се циганяха и освен това платиха за около 10-ина дни...



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: peshone]  
Автор drv (Фен)
Публикувано12.09.02 16:17



А каква ти е застраховката?



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: drv]  
Автор peshone ()
Публикувано16.09.02 14:38



Сори, че чак сега отговарям, ама нямах време и не съм влизал в клубовете...

Значи застраховката ми е най-обикновена - оценка 4700 на колата (това за миналата година), разсрочена на 4 вноски, щетите ги изплащат по експертна оценка - отиваш, гледат я и после ти плащат на ръка, а ти си я правиш където и както искаш... Това е май...



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: peshone]  
Автор drv (Фен)
Публикувано16.09.02 15:09



Уффф... Вече и аз не знам какво да правя... освен да стискам палци нещо да не се случи. Ама то тогава защо съм се застраховал??? Май по добре да не се застраховам, така и така ще трабва да си плащам от джоба ремонтите



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: drv]  
Автор peshone ()
Публикувано18.09.02 14:01



Ами не знам, чакай да ти свърши срока в БулИнс и ги сменяй, това е...
Аз от Alianz съм доволен засега, по-висока е вноската, обаче пък поне плащат добре и в някакъв разумен срок... Е, не знам какво би станало, ако я откраднат, ама дано и не науча
По принцип твоята кола е с доста по-висока стойност май (моята каручка е 80 от 90-а година), та евентуално можеш да я застраховаш по фактурна стойност - там имаш доста голям избор на възможности, но аз се отказах от това, защото съответно вноската е по-височка...
Аз досега 2 пъти съм ходил за оглед - единия път един с Москвич не ме видя и ме охлузи от дясната страна целия, а другия път беше това с градушката.
От Москвича съм напред с 2 вноски за застраховката и още 10-20 лева, от градушката - към 400 някъде (стъклото излезе не повече от 300, слагах го в Пловдив) и боядисване и китване - 350, смених и предната решетка - беше я ударило някакво ледено парче, почти не си личеше, но имаше и счупени щипки, та... С останалото - масло Castrol, море, нова застраховка



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: peshone]  
Автор drv (Фен)
Публикувано18.09.02 15:29



Миналата година бях в БулИнс (да им...). Тази съм в ЕвроИнс, дано не ми се налага да разбирам как са...



Тема Re: Otnosno Audi 80 ...нови [re: drv]  
Автор peshone ()
Публикувано19.09.02 16:20



А дано! Стискам ти палци




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.