Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тенекенови  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано18.07.02 13:11



Днес с Nasti закарахме Coupe-то ми при едни препоръчани тенекеджии.
Вчера пред двора им, идва човека, поглежда и вика -о, тва е лек удър, утре сутрин я карате и вечерта я взиматате-.
Ние цял ден търсим задна маска щото тая е смачкана кофти, не намерихме и отиваме с очакването, че ще има сериозно и продължително изправяне.

Днес вкарваме колата в двора. Там прилича на дворче морга, по-зле от морга, щото вчера гледахме коли в морги, а тия бяха части от коли. Насти заговаря един от пичовете за някаква ламарина, която представлява лява страна и под на Мерцедес, имаше и двигател покрит с бризент. Човека казва: о да, тва си има и врата и двигател...
Ние си мислим, че захапва лафа, а то ... тоя ни кава: ще я направим гаражна!
Кое бе!!! Тая обелка от консервена кутия ли!!!

Лелееее
Тия са за Discovery Channel !!!

Сега ми става ясно защо на моето казва никъкъв удър


Nasti, разкажи по-подробно на хората, там къв модел е мерца, некъв не много стар беше и квi други обелки от консерви имаше. Имаше едно нещо дето му виждахме само предницата или по-точно нямаше прердница. Викаме: кво е тва? BMW Compact - вика човека. И верно отстрани BMW си беше



Тема Re: Тенекенови [re: Spidercho]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано18.07.02 13:32



е добри ли са тия тенекеджии ... аз имам дупки да запълвам

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Тенекенови [re: Spidercho]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 13:38



Znaesh li da ti kaza neshto:))
V Germany ima edin takav laf: Audi koeto ne e udriano pone vednash .......znachi Audi-to niama sporten duh,ili s dve dumi s Audi-to neshto ne e nared:)))
Tai che Spidercho,spokoino ,ti veche mozesh da kazesh che Coupeto ti ima sporten duh...........



Тема Re: Тенекенови [re: CORRADO_16V]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано18.07.02 15:26



Ми те май само изчукват, заваряват и т.н. Ако си за кит не си за там.
Кажи каква ти е мъката и ще те упътим.

Редактирано от Spidercho на 18.07.02 15:27.



Тема Re: Тенекенови [re: Spidercho]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано18.07.02 17:05



мъката ми е - дупка от чистачката на задния капак и дупки по калниците от мигачите ... некой трябва да изчука задния капак (защото входа за чистачката е малко по висок от нивото на капака) и да завари дупката ... за калнитците същото без изчукване ... :))

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Тенеке [re: CORRADO_16V]  
Автор julys (205)
Публикувано18.07.02 17:15



narushavaha ti aerodinamikata:?) ili shte ia minavash kato ne-italianska:?)
ianche az si opraviah mojta v sba-lozenec, beshe dosta namachkana (zadnia liav panel) ama sega e po-gladyk ot drugia:)



br:)


Тема Re: Тенекенови [re: julys]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано18.07.02 17:23



е доволен ли си ... колко пара ти взеха ... добри ли са ... колко време те мотаха????

СБА лозенец ... това пък къде е?

'94 VW Corrado 2000 16V

Редактирано от CORRADO_16V на 18.07.02 17:25.



Тема Re: Тенекенови [re: AUDl_GT]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано19.07.02 08:45



Corrado - kwo dobri li sa be batko... kazwam ti nemashe takawa E Classe... beshe naprawo ostaweno ot neq samo edna wrata edin dwigatel i edna djanta lorinser... kaji mi tiq ot twa shte prawiat kola... dali sa dobri i ne wzimat skypo ... da mu izchukat zadnata prestilka na spidercho i da mu q drypnat na edno mqsto kolata mu iskat 90lw. i ostawqsh kolata sutrinta i q wzimash wecherta.. ludi sa tiq

Tia idioti s E klasata se tyrkalqli tawan gumi ... mnogo pyti... i na edinia ima 4 sheva na glawata a drugia mu bila spukana ednata kostica na dqsnata ryka... karali momchetata... s 220 karali... otdolu taka q bqha podprqli w nqkakyw kamak ili bordiur che polowinata pod na e klasata beshe razpran...oswen towa kolata posle bila uredena da se prodade... samo da se naprawi i se prodawa


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Тенекенови [re: Nasti]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано19.07.02 09:08



хаха някой ще се кефи че си е взел мерцедес на далавера :)) а ще си е взел баси кошницата :))

btw кво стана доволен ли е спидерчо от изчукването?

'94 VW Corrado 2000 16V

Редактирано от CORRADO_16V на 19.07.02 09:09.



Тема Аз доволеннови [re: CORRADO_16V]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано19.07.02 09:30



Тенекето го направиха екстра за 90 кинта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.