Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 03.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано06.07.02 09:22



Vchera mi se razwali zadnata dqsna wrata i ne iskashe da se otwarq ot wytre i otidox da mi q oprawiat. Sled kato si trygnah ot Krasna Polqna do men sprq edna Omega 2.4 Combi s nekaw kiselqk wytre koito edwa se wijdashe nad wolana. Momcheto swali stykloto i pochna da mi predlaga da skysa toq spynat kon deto go karam. Az wikam ok nema problemi skysai go.. i toq kato pochna da se glasi tam, ebi mu maikata nema takiwa stoiki... taq deto beshe s nego i se shwanaha licewite muskuli ot hilej

MUZIKATA NA 25, SYEDINITEL, PYRWA... SWETOFARA SWETWA JYLTO I GAZ PYRWA DO 6000RPM, WTORA PAK TAKA, GAAAAAAZ - TRETA ONQ SE PADA NA NIWOTO NA ZADNIA MI KALNIK, WECHE SME NA KRYSTOWISHTETO NA STAMBOLIISKI I KONSTANTIN WELICHKOW, MINAWAME PO TRAMWAINITE RELSI I NA JYLTO PRESICHAME S GAZ, DO SLEDWASHTIA SWETOFAR GO ZABRAWIH... SPIRAM SI AZ I TOI SLED MEN SE DOTYTRI... WIKAM BRATO KWO STANA SHTE Q TUNINGOWASH LI, DIZEL LI E KWO STANA!?.. I TOI NE BE TUKA NESHTO SYEDINITELIA NE E NARED TO ZA TWA - WIKAM BEGAI BEEEE SHOFIOR... SWETNA ZELENO I AIDE DESEN ZAWOI... CHERWENATA STRELA W GARAJA I TWA E... MOMCHETO MU PRIZLQ.

TAKA CHE MOMCHENCATA S OPELITE KATO WIDITE AUDI SPRETE NA MQSTO ILI OTBIITE W DQSNO


S Cars - Crazy Cars!!!

Редактирано от Nasti на 06.07.02 09:36.



Тема Re: Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови [re: Nasti]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано06.07.02 09:56



Slu4wa se i nai -dobrite da sa wtori



Тема Re: Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови [re: lvo_Dinkov]  
Авторcoredump (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 10:41



Sluchwa se.. no w sluchaq sa pyrvi

Onq smeshnik qwno ne e znael znachenieto na dumichkata Quattro otzad na kapaka, osobeno pyk za takiwa svetofarni izpulneniq Widql e nekwo 2.0 i e reshil che 2.4 e dostatychno moshtno za tejestta na katafalkata mu..
Ma verno bez tuning nqma dori i teoretichen shans za uspeh na starta



Тема Re: Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови [re: coredump]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано06.07.02 11:10



Ahum, na start moje i da go e bilo, ama kato si nadspirame s teb kolite, drasni posle koi e sprql po- byrzo :)))



Тема Само Таканови [re: Nasti]  
Автор AutoSport (AutoSport)
Публикувано06.07.02 11:36



Късай задниците на смешните селяни дето си мислят 4е като кара Омега 2.4 и ве4е е шампиона на пътищата.И аз така постъпвам с тях.



Тема Re: Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови [re: coredump]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано06.07.02 13:18



Na moita kola otzad nishto ne pishe i logo nqma dori... ama moje da e widql che kiuneca e na prqko i za towa ... ot de znaesh moje da e chul twa onowa


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Audi 80 Quattro 2.0 Vs Opel Omega 2.4 Combiнови [re: Nasti]  
Авторcoredump (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 13:39



I moita nqma emblema che e quattro Pishe go otzad na jama s lentichki ot podgrqwaneto i otpred na jabkata samo, ma da gledat s kogo se durpat ve
Che sa izlagat pred devoikite inache

A znaesh li na kwo mqsto sym wijdal logoto quattro? Na nqkakwo mnogo cigansko BMW na Simeon - edna smeshna 318ka ama otprede i zalepili logota //M3 i Quattro
Zaebi toq ako znae kak se izlaga



Тема Re: Само Таканови [re: AutoSport]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано06.07.02 19:46



Асконата брат ми Асконата е истината ваште са куатро а мойто е чинкуе, щото съм и сложил помощни колела да вземам завойте по лесно и по-сигурно а не като калибрата от нашия клуб.
Не сте си имали работа с 1.6N аскона бе момчета, аз имам стратегия, като ше се бегам на сфетофар го пускам оня да се излети а аз си седян на място и като го вида че включи задна да доде да ме пита кво става, чакам да стигне на половината разстояние да набере скорост на задна и газ покрай него и да ме нема

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Само Таканови [re: Ascona83]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано07.07.02 08:29





Истината е там някъде...


Тема Ei spirachi !!!нови [re: lvo_Dinkov]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано07.07.02 15:41



Wie s Opelarkite da traete, zashtoto edin ot washte mi kacna w bagajnika na suho i swetlo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.