Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 02.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тая градушка @$&%)&*  
Авторsprocket (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 12:01



Първо да ви кажа че преди три дена го открих тоя форум и съм адски доволен,
така че здрасти на всички.
Сега по тъпата тема.Както може да се досетите градушката ми прееба колата Audi 80 / 1990. Беше мега лъсната и изпъната а сега вместо Audi яице е Audi картоф да му .... мамата. Та се чудя разни работи като например дали вместо да се занимавам да китвам преден капак ( и без това сигурно няма да стане като хората) направо да не си купя един на старо (то това вече съм го решил де , днеска ще ходя по моргите). Преебан ми е капака на багажника само че и малко вратите но се притеснявам да се доверя на майстор да ми китва щото те пък са и едни малки вдлъбнатини такива. А бе заеби съвет май много не ми трябва че вече съм решил кви да ги върша, но така реших да споделя все пак.

П.С. Може обаче да ми помогнете с нещо друго.Търся си оригинални тасове 4 бр. не със черната емблема по средата а другите изцяло сиви с релефна емблема по средата. Обикалях вчера като лумпен и никъде не намерих а много ми се иска да съм с точно такива ( квото си го иска колата трябва да и се даде нали така ;-)))



Тема Re: Тая градушка @$&%)&*нови [re: sprocket]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.07.02 12:21



Да.... тазовете са голям проблем.
Това ще ти го каже и Nasti. Той даже ще те посъветва да сложиш и Алуминиеви Джанти :)) :))
Насти, шегувам се. Ама за тазовете - не. :)) :)) :))
Знам, че много обичаш да обиждаш на тазове :)) :))

Ще ги намериш на Горубляне. В началото, след Боила има 2ма - 3ма дето ги продават на вътрешната редица. Цената е от 12 до 20 лева на таз. Внимавай много добре какви ще вземеш. Общо взето, тези от 20 лева са по-добри. Не са счупени или надраскани, металната шина вътре е здрава и е добре закачена за пластмасовите щипки.
Най-добре е отиди с колата и гледай внимателно дали се захващат здраво и добре за джантата.
Аз си взех 2 за по 10 лева. Единият изобщо неможах да го сложа. Изпадаше. Другият го оставих на магистралата някъде около Вакарел.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Тая градушка @$&%)&*нови [re: The One]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано03.07.02 13:12



TheOne ot podeqtelnoto drujestowo mu wikaha...deto podarqwa tazowe... i kara 4+1 mesten tramwai s gazenka BRC

Az za twa si karam s 16" djanti i mi dreme koi iska da si slaga koi ne iska da ne slaga... ama pone nishto ne ostawqm po pytq Inache ti si gotino momche az shte pochna da karam za teb... toku wij si pochnal da podmqtash neshto ABS datchici, kardanche ... e takiwa raboti deto mi trqbwat


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Тая градушка @$&%)&*нови [re: Nasti]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано03.07.02 13:24



Аз ще се наредя на опашката за една ламбда сондичка ....



Тема Re: Тая градушка @$&%)&*нови [re: The One]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано03.07.02 13:30



По 2 свински опашки на таз решават проблема с изпаданята.

Истината е там някъде...


Тема Еииииинови [re: Nasti]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.07.02 14:01



Муцуно..... :)) :)) :))
Човек на глава неможе да излезне с теб :)) :)) :))
Има - нема - все за нещо ще вземеш да се майтапиш!
;)) :))

Wipe them out! All of them!


Тема Я ме светни....нови [re: TheSaint]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.07.02 14:03



... как става номера със свинските опашки ....

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Я ме светни....нови [re: The One]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 14:24



Ми как може-прекарват се през дупките на джантите и нема яд.



Тема Re: Я ме светни....нови [re: Myyy]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 14:40



Е, да де, ама не те ли дразнят тези "свински опашки", дето стърчат от колата ти. Това да не е КОЧИНА ....

Майтап бе

И аз вчера залепих една лайсна под фара с двойнозалепващо тиксо на "Tesa". То и преди си беше залепено с нещо такова, дето го ползват тенекеджийте, ама от жегата тиксото дало фира ...
Да видим колко ще издържи новото.

И знаете ли кое е най-дразнещото. Лайсната си има един "pin", дето трябва да влезне в един "grommet". Бих път до UNITRADE да си го купя тоз громет, дето струваше нек'ви стотинки и чак като се опитах да го монтирам, видях, че тенекеджийте, за да си го спестят, ползвали двойно тиксо. Да ама "pin"-а им пречел на тиксото и те го ... "ОТКЪРТИЛИ". Така че сега си разнасям "grommet"-а из жабката.

Аман от мундарски изпълнения ....



Тема Bulldog ..нови [re: BullDog]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано03.07.02 14:42



malko offtopic, ti chetesh li si maila ? tozi, koyto e v dir.bg

WWell BE COOL




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.