Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 12.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Внимание Vectraнови  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано01.07.02 18:53



В неделя към 19:30ч една Vectra ми кацна в багажника докато си стоях на светофар. Турбо-грзар от Люлин покзваше на мацката си къв е изтребител. Чух спирачки, видях го в огледалото и след 1 секунда тоя кацна. Набръчка ми бронята, вкара ми маската в багажника. За щастие стоповете остнаха невредими, че каквито са оригинално тъмни - трябваше да ги троша всичките. Тъпака караше с акт за минаване на червено и се чудеше защо не му проработил ABS-а. Като се замисля, май не трябваше да спирам Nasti когато искаше да му набръчка нослето Но нали сме културни ше страдаме.

По някви нови царски-закази взимат талона за преглед, щото видиш ли, можело да не ти е изправна колата и след ремонта ходиш в ДАИ на преглед. Като съответно до тогава неможеш да караш камоли да возиш някого.

И като капак днес 2.5 часа чаках пред БулИнс и още 1 час вътре и после за огледа. Дето се вика поне да бях виновен за нещо като страдам

Но това е положението



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: Spidercho]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 19:39



mdam nepriatno e.. ama se slu4va :(
ia pone kaji struvashe li si 4akaneto v BulIns?



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: M]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано01.07.02 20:30



За струването ще разбера след 20 дена.
Иначе днес направиха оглед и писаха всичко.



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: Spidercho]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано01.07.02 21:58



HM

Moite syboleznowaniq

4e- ti ima6 zastrahowka - dobre e ! AMA - 6o ne si go hwanal toq da ti plati remonta - taka de - toy te e udaril, toy e winowniq - nemova li ne6o da go nakara6 da ti plati za storenoto ?! AKo ne6e - trebwalo mu e edin ritnik nay-malko !



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: Spidercho]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано02.07.02 00:00



Bah gi u Vectrantite...

Ti dobre si go spiral Nasi-to ,maaa toi zasto sa e sprql.

Dano pone da ti dadat nekoi kint ot gore ,che da mozes da pone da namazes i edni zadni amortisiorcheta



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: Spidercho]  
АвторJ. R. Ewing (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 00:23



Dobre de onia kato e vinoven ne bi li triabvalo negovata grajdanska otgovornost da izplati shtetite i remonta deto ti gi e nanesul. Inache ako tvoita zastrahovka ti gi izplashta kato ne si vinoven, mi ako puk niamash full insurance kvo shte stane sam li triabva da si pokrivash remonta. To togava za chii hui e tazi grajdanska otgovornost.



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: LordDigital]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано02.07.02 08:32



Znachi kogato imash kasko otiwash pri zastrahowateliat ti s protokola za PTP, sled koeto e tqhna rabota da si tyrsiat parite ot nomera na grajdanskata otgowornost na winownia. Taka che ne mu se gubi nito na Spidercho nito na onq sopol mamichkata mu halipawa.... a taq priqtelkata mu kwa selska mutra beshe ebi mu maikata

Toi Milko me spria .. ama dobre che me spria shtoto kakto se beh zasilil shtqh da pochna negowia priqtel wmesto onq shtoto si mislex che Milko e bil sam, a onia sa trima...ama i kwo da si pomislq kato toi mi se obadi i wika ela w kr. polqna che edin mi sprq w Audito

Spidercho ... sega tamyn imash powod i nqkoi spoiler da si slojish


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Внимание Vectraнови [re: Nasti]  
Автор julys (205)
Публикувано02.07.02 09:30



abe to i az taka napravih, drugia beshe vinoven i az aide pti mojte kaskovci (jupiter).. platiha byrzo.

obache:
poluchih iazvichki po stykloto, pisaha go za remont i mi vika shte platim 59% (az biah malko pritesnen che biah skoknal v obednata pochivka i byrzah, i vobshte ne se zamislih zashto, hrumna mi che iavno stykloto e na godinki i zatva..), obache na pyt za office se setih che mi razpraviashe i neshto za dozastrahovane.... sled konsult s moja agent, razbrah che ne sa pravi.,.... kakto i da e shte go prejiveia tova

sled gradushkata otivam pak tam:
vikat mi, abe kva e taja shteta, nie sme ia platili polovinata,
az mu vikam: shto be, nali gi zimate ot grajdanskata na vinovnia
toj mi vika: e shto ne si otishyl tam
az na nego: mi vie ste mojte zastrahovateli (da ne govorim che v klauzata pishe, che triabva da gi uvedomiavam za shtialo i neshtialo, dori i da ne pokrivat...) idvam pri vas
toj: da de, ama dokato ni prevedat parite, si visi na tvoj gryb...

iskreno se nadiavam, dori i sega da mi platiat chastichno, kato si poluchat parite da mi doizplatiat izchukvaneto i preboiadisvaneto...



br:)


Тема И аз да кажа.нови [re: julys]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 10:02



Жалко е че не се познаваме още,ама има време.Абе кво да кажа и аз.Кофти работа,ама дето има една дума-случва се...Едно от нещата дето най-много ме дразни е това-културата на пътя-еби му мамата...никаква толерантност!Пешеходците са като мишениСамо попръжки и нерви.Ужас.Много се ядосвам!Пълно е с дистарикати.Да направиме една тема по този повод-културата на пътя.Да споделим това -онова.Може да помогне с нещо...



Тема Re: Внимание Vectraнови [re: J. R. Ewing]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано02.07.02 11:34



Ако имаш Каско, отиваш при застрахователя си и той дири парите от гражданската на виновника, а не ти да ходиш да се разправяш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.