Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 24.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Култура на пътянови  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 10:13



Ето тук предлагам да поговорим за това явление-Културата на пътя.И има ли то почва у нас?...Споделете преживявания и някакви идеи ако имате.Ега помогне нещо.Щото ми писна като съм по шосето да се потя от нерви вместо да ми доставя Удоволствие шофирането.Всеки се вре!Всеки бърза!Много е зле.Не е кеф така.Писна ми тия "представители" на закона само да седят под сенките и да те дебнат за глупости,а през това време на един метър от тях хората буквално се избиват.Не можем да направим кои знае какво...Но ако се организираме с другите клубове и се съберем всички даже може и някакво шествие с коли от всички клубове да организираме.Може и да стане нещо.Щото НЕ СЕ ТРАЕ!!!



Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано02.07.02 10:27



Мога само да кажа краткото "Мама им д******* комплексарска". Купил си гробница за 3000 DM и вече се мисли за велик. Българина е прост и комплексиран. За това е такава джунгла по улиците.

Не се трае наистина. Всяка сутрин минавам през едно и също кръстовище и не се е случило някой кретен от лентите за десен и ляв завой да не се навре за направо. За маршрутките и бакшишите няма да споменавам. Преди ги пусках кретените , които се бутат ама ми писна и вече ги засичам ако мога.






Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано02.07.02 11:32



Мда, пълно е с идиоти, които хем не могат да карат, хем правят дивотии, хем карат бангии.



Тема Re: Култура на пътянови [re: Spidercho]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано02.07.02 14:00



kato stana duma za idioti se seshtam za edin deto mnogo obicha da kara s 180+ km/h na Tzarigradsko....


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Култура на пътя [re: Nasti]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано02.07.02 14:53



Да бе, и аз съм чувал за него



Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 15:04



naistina ima mnogo idioti...
ne sym protiw da se kara byrzo, no ako move[ i ako znae[ kakwa ti e kolata
karal sym na dosta mesta w stranata, no move bi naj-lo[ite dvigiti sa w burgas:))
nqma lenta za lqwo, dqsno, naprawo, nqma sfetofar i t.n.
wseki minawa kakto si iska i ne mu puka ot ni]o
po-lo[oto e, `e nikoj na nikogo ne dawa predimstwo a i knivki qwno sa wzeli q s agneta q sys suha para...



Тема Re: Култура на пътянови [re: Nasti]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.07.02 15:50



Защо ли пък се сещам, че го познавам лично ?
Той точно това разправя. Как имал А Бе Ес и спирал 2 пъти по-бързо от другите. :)) Ама незнае как спира автомобил ударил се в предният или с блокирал двигател.
Ама то така е. Като се качиш от Уно 50 коня на Алфа 150 коня... нормално е да си мислиш, че си хванал господ за ташаците.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.07.02 15:57



Идеята е готина.
Но ще има ли ефект ?
Ще стресне ли това другите шофьори ?
Ще се сети ли Бойко Борисов да спре да прави демонстрации по телевизията а да стегне старшините да не седят под сенчестите дървета да дебна с радарите. И онези пък които седят по светофарите и си бъркат в носа.
Всичките те трябва да излезнат на улицата и да помагат на движението. Да глобяват минаващите на жълто и червено. Неправилно престрояващите се за ляв завои. Неправилно навлизащите в задръстено кръстовище.
На всички такива нарушители трябва да им се късат книжките на място. Да им се взимат точките. Тогава ще се научим на култура.

Ще разбере ли, че полицията не е репресивен орган всяващ страх а контролиращ орган, всяващ респект.
Така както е там накъдето сме тръгнали.

Но неможе аз да имам респекта и уважението на един шибан катаджия, дето си докарва повече от мен, чрез подкупи и бакшиши.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано02.07.02 16:01



Лесно Ви е на Вас.
Ами що не питате дамите!
Вярно, че и мен понякога ме дразни някоя кака впила пръсти във волана и забила поглед напред, забравила, че не е сама на пътя, ама като жена зад волана с дългогодишен "без книжка и с книжка" опит искам да споделя, че ме засичат редовно "цървули" с лъскави автомобилчета в правото си на по-силните.
Да не кажем, че не стига, че движението по пътищата в градовете е лошо регулирано, а пък се намират и такива, дето от барзане не стигат по-напред от мен. Нагли, псуващи, запотени от ЗОР. Нерядко забравили и обноски и възпитание. Пък и какво пък - пука ми. Работя и без това при авточастите. Каквото и да става, пак ТУК се спират.
Жалко, че именно такива глупави нахалитети чупят колите и на другите, не само своите. А цените са равни за всички.



Тема Re: Култура на пътя (moderatori)нови [re: The One]  
Автор julys (205)
Публикувано02.07.02 16:04



zashto pyk da ne se napravi edna tema v avtomobili, sys zaglavie da rechem 'auto-idiot' ili neshto podobno...

tam moje da pisheme za auto idioti-te (ne che ne se sluchva navsekigo)...

primerno ako niakoj prochete, che e bil vidian (kola, marka, cviat, eventualno nomer) kakvi gi vyrshi.. moje i da se stresne...

iasno mi e che e mnogo povyrhnostno hrumvaneto mi, ama sega niamam vreme da go oblislia v podrobnosti, znam samo che maj ima rezon v tova neshto...



br:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.