Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 22.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Култура на пътянови [re: julys]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 17:28



Da kaja i az neshto :)
Spored men, trqbva da ima uvajenie kym uchasntnika v dvijenieto do nas. Do kolegata. Bilo to peshehodec ili shofior. Naj-mi e gadno kogato nqkoj se zalepi zad men na 10 cm i pochva da bibitka i da miga, pri polojenie, che pred men kolata e na 5 metra - tova spored e pochti bezopasno razstoqnie pri skorort nad 100 da ne se naredite.
Zabelqzal sym, che na esen kato pochnat da padat listata i padne pyrviq po-seriozen dyjd ili pyk zimata se narejdat edni grupichki po carigradsko :) Izvodite samo moje da si napravite, zashto se poluchava taka !
Edva li ima nqkoj tuk, kojto da ne e pravil narushenie :) no neka da ne syzdavame situacii kakto be kazano po-gore :)
ade i ludata, no umereno :)



Тема Re: Култура на пътянови [re: Ascona83]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано04.07.02 18:13



Свеждаме глава пред откровенноста ти.

Все пак пази се ти.
Те .... пешеходците вече и сами се пазят, като във вица.




Тема Re: Онзи ден гледах на живо!!!нови [re: Cherepaha]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано04.07.02 18:18



Българина шофьор - Екшън герой!
1-вия запотен и забързан "охлюв", "наби" спирачки щото светна червено. Втория, неспазващ дистанция и той бързащ се "цапна" в задницата му. И "черешката" на мелбата беше Бус на някаква фирма, които връхлетя, "невидял ги" с над 60 км./ч. и "омаза" съвсем положението. И всичко това бе придружено с порой псувни, викове на зяпачи, стъкла, клаксони, свирене на гуми. Абе, филм не е по-зрелищен. И цялата работа, заради задъхан, запотен и забързан Ганьо. Бърза за Застрахователното дружество, че го чакат с нетърпение.
Естествено, след всичко това настъпи пълен хаос на кръстовището и особенно след вещата намеса на КАТ



Тема Re: Онзи ден гледах на живо!!!нови [re: Eva*]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано04.07.02 21:41



Това да не е било близо до ъгъла на "Константн Величков" и "Стамболийски"? Щото и там се бяха нанизали 3-ма.

Истината е там някъде...


Тема Re: Онзи ден гледах на живо!!!нови [re: TheSaint]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано05.07.02 10:05



Snishti na krustovishteto v druzhba imashe 3-4 koli prasnati na kup

WWell BE COOL



Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано05.07.02 10:35



ААААААААААААААА, писна ми от лайнариииииииииии. Днеска щяхме да се наковем с един от тия лайнари който все най-отпред трябва да се наврът. . Ебаси, не е нужно да се скача с бънджи за да си изразходва човек адреналина. Малко градско в София е напълно достатъчно.............






Тема Re: Позна.нови [re: TheSaint]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.07.02 09:59



Явно и ти си бил там.



Тема Re: Онзи ден пък...!!!нови [re: HlTMAN]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.07.02 10:05



Една мацка с чистак ново Пежо 206, с онзи разкошен портокалов цвят, металик, в опита си за "прескочи" или по скоро да заобиколи рейс 11 така си сгъна задната врата, че сърцето ме заболя.
И си тръгна, така както се появи. Бързичко.
Бе, кой им дава книжките на тези мацки. Или и те са "мерили джапанките на тавана".
Абе на всеки може да се случи да не прецени ситуацията, ама ......
Що пък да размазват хубавите коли.



Тема Re: Култура на пътянови [re: Cherepaha]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.07.02 10:20



Излизам с колата таз сутрин по малка квартална уличка и за три пряки намразих всички шофьорки.
Айде, де и аз съм жена, ама и това е прекалено.
Още на първата пряка една ме засече от дясно и...... мина.
Сто метра "по-надолу" друга "бяла птица, ама не лебед" от един подземен паркинг с "мръсна газ" изхвърча набрала скорост, без да намали скочи на платното, а от там аз пък на педала на спирачката. Очаквах, че поне ще намали или ще се огледа.
Но това не беше всичко, то като е тръгнало...
От гараж в блока на следващата пряка още една, този път на заден и с оная тъпа машинка за заден ход с мелодийка тип "Ламбада" без дори да се обърне, щото си гугукаше на GSM-а просто си слезе от бордюра, а аз съответно се пробвах да заобиколя едно дърво, за да не ме прати на ремонт за калник или врата.
Е, накрая успях да се измъкна от тази уличка и да излезна на Големия Широк Булевард и някак ми олекна, че съм се разминала само с нерви.



Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 11:14



Напоследък съвсем не се трае. Сутрин, вечер то си е героизъм човек да кара с кеф без да се изнерви. Най лошото е че положението непрекъснато се влошава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.