Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Култура на пътянови [re: Spidercho]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.07.02 10:08



Аз нямах предвид теб, а един познат на Nasti.
;))
М/у другото, купето ти е 136 коня а не 133. 133 коня са тези дето са като Б4 отпред.
Това го бях написал добре в материалите които трябваше да сложиш на сайта :)) :))

Иначе, предишната ти кола е 2.23l и е 136 коня, ама няма екология в нея. А сегашната ти е тъпкана с Carbon Canister-и, Каталитични конвертори и още куп други клапи дето трябва да се отворят, ако има вероятност CO-то стане с 0.0000001 % повече.
Ама повече дърпаше маи от 90-ките.

Wipe them out! All of them!


Тема Извиняваи пич....нови [re: Nasti]  
Автор The One (избраният)
Публикувано03.07.02 10:17



... ама не съм съгласен с теб.
Затова се получават задръствания и още куп други проблеми. Преялите пенсионери немогат да бъдат изчистени. Те в интерес на истина са много по-малко и много по-рядко се срещат отколкото идиотите които се мислят за безсмърни.
Един като се прави на тарикат - още 5-6 се заразяват моментално почват да правят същите неща. И така нататък. Идиотщината е като оръжие за масово поразяване. Разпространява се много бързо.

Неможе да правиш каквото си искаш, защото някой 85 годишен изкуфелник е забравил, че колата му има и 2ра скорост. Ще го изчкаш 2-3 минути докато доиде мястото където може да го изпревариш. Но лошото е, че ако ти не го изрежеш на момента и не се изфорсираш веднага и не му удариш маината - веднага ще го направят другите. И ще ти се смеят, защо ти не си го направил.
Това ли е геройството и маисторлъка на шофиране ? Да се перчиш на пенсионери или девойки ? Медал за това няма да ми да дадат.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Култура на пътянови [re: steppenwolf]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.07.02 14:12



Аз си признавам че съм от идиотите дето карат като ненормални кенеф на колела, асконата ми е 20 годишна с номер 2546 червена с ръжда по задните вежди. Натискам газ до ламарината и прелитам от лента в лента, като се старая да не се ударя никъде, пешаходците ги уважавам обаче и ги пазя много. Имам хиляди глоби за превишена скорост и мнаване на червено, дори сега съм с акт за превишена скорост.

Това движение ми се налага защото както някой от вас споменаха има разни нафталини и голи охлюви дето едвам дишат а са седнали кола да карат.
Съжалявам ако съм стреснал някой по пътя обаче ми се налага да се придвижвам бързо от точка А до точка Б из софия и карам според времето.
Ако не бързам което е рядкост съм примерен шофьор.

Моля да бъда извинен от всички бъдещи жертви дето четат тук но така е в моя живот бързам и се бутам за да успея.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Култура на пътянови [re: Ascona83]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано03.07.02 14:26



На мен само не ми е ясно, колко точно време ще спестиш изпреварвайки ме отдясно и аз се нацепя в теб, защото маса хора имат навик да гледат преди престрояване само наляво. Също така, колко точно време ще спестиш като се навреш във дясната лента, защото има най малко коли, а всъщнаст искаш да направиш обратен завой.






Тема Re: Култура на пътянови [re: Ascona83]  
Автор julys (205)
Публикувано03.07.02 14:30



spored men naj-vajnoto e da ne pravish predpostavki za crash...
da ne zemesh da stresnesh niakoj, da se izkefish na spirahckite vypreki che zad tebe ima niakoj, abe takiva mi ti raboti
da recheme ima obrazi deto po carigradskoto karat na zigzag, losho niama, byrza choveka i taka e rpecenil, ama kvo shte stane ako tozi deto e pred nego reshi da go pusne i mine i toj vdiasno... s migach spored men nema da ima griji...
az (poveche ot 130 ne moe kolicata) s ednoto oko si gledam nazad i ako niakoj me priblijava si puskam desen migach ta da si znae che shy mu praa miasto... kato karam zad niakoj, ne mu se lepvam na borniata (te maj i zatva ne se mestiat ako ne im svetna:) pak si davam desen migach i go minavam....

abe osnovnata ideja e kato se dvijish da razberat i drugite nakyde shte se dvijish, ama ne kato stane kysno:)



br:)


Тема Re: Култура на пътянови [re: Cherepaha]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.07.02 14:32



Батка ти говориш вече за големи идиоти, аз не съм чак толкова голям идиот че както си карам в няй-дясна лента да правя обратен завой на дясно
Иначе разчитам че като изпреварвам от дясно ще имам късмет и няма да се случи нищо лошо, но ако се случи случи, прглъщам кривите ламарини и толкоз.
Но пък мойта тъжна статистика показва е когато карам като идиот никога нищо не става а когато карам нормално все ще се намери кой да се удари в мен. Това е факт и мога да го докажа с 4 катастрофи, протоколите към тях и изплатени суми от застрахователи!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Култура на пътянови [re: Ascona83]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано03.07.02 14:39



Просто не ми е ясно какъв е смисъла и защо се абиш. Да хвърчиш с 200 до морето. Ще престигеш 1 час преди мен ама ще си парцал. . А в София, ами ще ме задминеш отдясна, ама на задръстването пак ще си виснем заедно. .






Тема Re: Култура на пътянови [re: Cherepaha]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.07.02 15:16



Батя едва ли бих могъл моя нужник да го засиля с повече от 150, но виж с хубава кола си пътувам с 180 км без проблем, аудито на баща ми визирам.
Нема да се изхвърлям че карам с 220 постоянна скорост, имал съм и такива пътувания но са много много редки, верно че слизаш парцал от колата тук си адски прав, но за прекрасното ауди на татун 180 са средна скорос вярвай ми!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Култура на пътянови [re: Ascona83]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано03.07.02 15:19



C4-ka li e na bashta ti AUDI-to. Iskaaam i az takova. Ebal sum im maikata na raznite A4 i A6. Teya sami liubimi. Ebati kita e :)))





Тема Re: Култура на пътянови [re: Cherepaha]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.07.02 15:33



Мдааааа 2.5 TDI с 6 скорости и климатроник, абс и прочие глезотии, няма шибидах само и много ме нерви това

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.