Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 31.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТОВА 69 ...  
Автор du (неадекватен)
Публикувано30.06.02 10:06



СПОРЕД МЕН НЯМА НИЩО ОБЩО С BG.

Надявам се авторите да не се разсърдят, особено Спидерчо, че нали ми е приятел.

И за да се аргументирам, понеже желаем да бъдем достъпни и прозрачни за всички заблудени, които още не са открили тайната на четрите кръгчета, предлагам следния експеримент:
Показваме на 10 произволни непознати това 69, и ако само един каже че е BG, аз ще платя първите 100-200 стикера.

Баси кви глупости написах, фанала ме е лигнятаааааааааааааааааааааа.

Ааа, пропуснах да кажа, че по-принцип съм мноо голем фен на 69, ама това е една друга опера ...



Тема Re: ТОВА 69 ...нови [re: du]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано30.06.02 10:15



HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

TheOne, Spidercho, HITMAN KAZAH LI WI CHE TRQBWA DA PISHE NQKYDE I AUDIBG S CHOWESHKI BUKWI... ETO I DU KAZWA MOITO PREDLOJENIE DA GI POKAJEM NA 10 CHOWEKA... HAHAHAHAHAHAHAHAH EEEEEEE AMA STE TWYRDOGLAWI HAHAHAHAHA

EE KATO GO PROCHETOH PADNAH OT SMEH!!!

POZDRAWLENIA DU


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: ТОВА 69 ...нови [re: Nasti]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано30.06.02 10:24



Az sym izmislil edin lek.. da kajem wmesto s malkite bukwi da napishem BG s glawnite bukwi ot shrifta na Audi ... togawa nqma da e 69... ama pyk neznam kak shte izglejda


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: ТОВА 69 ...нови [re: du]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано30.06.02 11:40



Мдааа, Спидерчо - виждаш ли, че и други мислят като мен.

Проблема не е в това, че ще ни бъзикат за 69-ката. Проблема е, че ако хората не знаят предварително, че става дума за audibg.com, никога, ама НИКОГА няма да се досетят (поне 99% от тях). Иначе не отричам, че това е шрифта на Ауди, красив е и е хубаво да се ползва за нашите цели.



Тема Re: ТОВА 69 ...нови [re: Mugaga]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано30.06.02 14:57



Най-малко ми пука кой ще ме бъзика.
Прави сте, че се чете като 69.
Държа на "69", защото е оригинално и по естествен начин произлиза от логото на Audi.
Нямам аргументи срещу забележките зачетимост и масовост. Само ще кажа, че не всяко лого има за цел да е етикет, дедо всеки го чете, като тия на 10 езика особено.
Грам не желая да съм опозиция.



Тема Re: ТОВА 69 ...нови [re: du]  
Автор The One (избраният)
Публикувано01.07.02 10:26



Решетe го както искате.
Аз ще съм съгласен със всичко което може да се разчете като audibg.com

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Къде е туи бря?нови [re: The One]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано01.07.02 10:38



Хора , сляп ли съм ама не мога да го скивам никъде нашия проекто-стикер, насочете ме .

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.