Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 01.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Stickers  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано26.06.02 01:00



Predi wreme iznikna edna ideika da se syzdadat stikeri na Audi Cluba. Ot skoro TheOne, HITMAN, Spidercho i az pochnahme da "mislim" po tazi idea i sytworihme nqkolko genialni proekta. Do den-dwa shte reshim koi tochno proekti da bydat pusnati za pechat. Kato shte ima wariant da se lepiat na bronite ili na styklata(ako iskate i na prednia kapak moje de.. ama nie go mislim da ne e cigansko).

Kogato se izberat wyprosnite proekti, shte bydat kacheni tuk i predlagam wseki ot was da kaje jelae li nqkakyw stiker za sebe si i kakyw model tochno da byde. Proekta e da se naprawiat dowolno kolichestwo i kogato nqkoi izqwi jelanie da poluchawa takyw sreshtu simwolichna suma koqto da pokrie raznoskite po pechataneto. (SEGA OBMISLQM DA IZPRATIM TheOne DA GI PUSNE ZA PECHAT PONEJE KATO SI SLOJI NOWATA BOMBA ZAD ZADNIKA OT MARKATA BRC SHTE E NAI-EWTINO).

Sega wi predlagam da si kajete mnenieto za wyprosnite stikeri - a posle kogato stanat gotowi proektite da kajete kakwo mislite za tqh, dali iskate i ewentualno ot koi.


S Cars - Crazy Cars!!!

Редактирано от Nasti на 26.06.02 01:02.



Тема Re: Dobra ideiaнови [re: Nasti]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано26.06.02 03:23



Ideiata mi haresva , vednaga bih si poru4al stickera , za da se znae 4e sum "ot nash'te". Naistina, triabva da e neshto malko i nenatrapvashto se .Sigyren sum 4e she izmislite neshto spolu4livo. Za po sigyrno mojete da pootkradnete ottyk otam ot niakoi online club. Az sushto she porabotia po vaprosa , poznavam edin det s tva se zanimava i e mnogo dobur.
P.S. Abe hora ,ne zabraviaite da poru4ate i edin stiker na koito da pishe "Vzrivoopasno", i koda 3360 - tova e koda za specialnite tovari na kamionite prevozvashto propan-butan..za TheOne:)
..Sheguvam se be brat:). Ae bai.

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again

Редактирано от NickZ на 26.06.02 03:26.



Тема Re: Dobra ideiaнови [re: NickZ]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 10:01



Браво Фенове!Много Гот!



Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано26.06.02 13:27



БМВ клуба имат такива стикери вече ... за пластмасовие рамки на номерата и за стъклата на колите ... можете да видите от тях как са го направили

'94 2000 16V

Тема Re: Stickersнови [re: ***]  
Автор The One (избраният)
Публикувано27.06.02 10:51



Видяхме ги.
Ние ще направим нашите една идея по-добри.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Stickersнови [re: The One]  
АвторDEMON (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 20:28



Super idea ,sori che ne sme se viжali ama imah golemi problemi s apashite i kolata na nishto ne prilichashe (biah za tenekеjia shoto beha izkartili vratata). Kakto i da e, nadiavam se da se vidim skoro.



Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор Mhz (непознат)
Публикувано28.06.02 16:28



Идеята е добра.Макар, че не се познавам с никой от клуба лично и на живо.Смятам, че по тоя начин със стикерите може да се "разпознаваме", ако случайно се срещнем по пътищата.



Тема Re: Stickersнови [re: Mhz]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано29.06.02 10:45



Nie kato se sreshtnem na po edin put i weche se poznawame... nemojem da se sbyrkame


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 14:50



za da se poznawama, slu`ajno sre]ajki se po pytq, ni trqbwat goolemi lepenki na widni mqsto:))
q si pomislete 2 koli razminawa]i se s nad 200km/h:)))
do tuk - majtap:)
ideqta e dobra



Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор carlsson (непознат )
Публикувано05.07.02 00:29



parwo iskam da te pitam (Nasti),kak se stawa 4len na audi cluba?
ina4e iseqta ti e perfectna,osobeno ako se izmisli super qk sticker
ina4e na zapad e taka navsqkade
imam edin priqtrel koito e 4len na GOLF FREAKS,i vsqka godina hodi do GERMANY
na sabor na cluba
vazmojno li e da se naprai nqkav 4at podobno na foruma?



Тема Re: Stickersнови [re: carlsson]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано05.07.02 08:27



Oshte ne sme reshili kak da se stawa chlen na kluba... ne mislq che shte e neshto specialno... prosto nqma smisal ot izlishni gluposti. Skoro saita na kluba shte pochne da se raboti i shte ima mnogo interesni neshta w nego.

No predpochitam da ne go goworim dokato e samo project...


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано06.07.02 13:56



и аз съм съгласен!




Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано06.07.02 13:59



Ееее, да не сложите изпит по сглобяване и разглобяване на Ауди с вързани очи!
Щото хич ме няма там - мога само да го карам



Тема Re: Dobra ideiaнови [re: steppenwolf]  
АвторFERO (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 17:35



Сууупер като станат искааам . Сериозно това е чудесна идея и я подкрепям с две ръце. А относно газовата BRC аз съм с такава и е гот.



Тема Re: Stickersнови [re: nick]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано18.07.02 16:27



А я си представи две коли СРЕЩАЙКИ СЕ с по 200 км....



Тема Daite suvet .нови [re: Nasti]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано29.07.02 00:02



Ako niakoi znae , neka kaje kak da svalia korata na vratata na audito mi , molia stupka po stupka da mi opishete che vuznikna problem. Blagodaria i izviniavaite 4e slojih temata tyk .

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема На B3нови [re: NickZ]  
Автор The One (избраният)
Публикувано29.07.02 10:13



Отстрани на вратат, по канта има няколко малки болтчета. Отвиваш ги.
На дръжката на врата, от долната страна има един или два болта. Като се наведеш, ще ги видиш. Отвиваш ги.
Палеца за отваряне на врата (металната дръжка която като я дръпнеш, вратата се отваря) - дърпаш го докрай навътре, все едно отваряш вратата. Погледни, вътре зад дебелата страна има едно болтче. Отвиваш го.
След като си отвил всичките тези болтове - хващаш тапицерията и леко и внимателно я вдигаш нагоре като я клатиш. Задължително - нагоре. Иначе ще счупиш щиките. Сам ще разбереш кога тазпицериата е свалена.

Забравих да кажа и за свалянето на дръжката за стъклото. Там където хващаш дръжката да свалиш стъкото, има едно капаче. Отваряш го. След него, сваляш самият пръстен. След пръстена, пада и цялата вилка. Така ще видиш болта в долната част на дръжката които трябва да развиеш.

Успех

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Daite suvet .нови [re: NickZ]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 10:11



Жилото за отваряне ли ти се скъса?Аз съм я свалял доста.Обеснявам ти как е при Ауди 80
Значи,има винче на кората откъм огледалото,и откъм механизма за заключване.Махаш и дръжката-две дълги винчета,ще ги видиш.Дърпаш дръшчицата дето отваряш и в дръпнато положение бъркаш с една кръстата отверка в една дупчица-развиваш винчето и вадиш механизма заедно с пластмасата-буташ го леко напред и издърпваш.Ако огледалото ти е с ония врътките-те по принцип се вадят,ама можеш и да не го правиш да не се овъртиш много.Като развиеш де що има,хващаш кората и я дигаш на горе.Това е.Първият път е трудно ама после нема грижи.Успех



Тема Re: Daite suvet .нови [re: NickZ]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 10:24



Малко е трудно за обяснение, без показване, ама в общи линии е следното:

0. свали стъклото мах надолу (май не е задължително, ама се работи по-лесно)

1. Дръпваш дръжката за отваряне на вратата яко (като да я отваряш) и ще видиш един отвор (отвътре) през който да развиеш едно болтче и да свалиш (с плъзгане напред) тази отварачка; може да се наложи да си откачиш жилото, има една скобичка и внимавай как е поставено да не го объркаш после, че няма да се отваря вратата.

2. Отдолу на подлакътника има едни болтчета, сваляш ги и махаш вътрешната пластмаса на подлакътника; тогава отдолу, под нея, ще видиш едни болтчета дето държат кората за вратата сваляш и тях.

3. Има още две рапидки, падат се отстрани горе на кората (току под стъклото), ама пак повтарям - отстрани (отпред и отзад по една рапидка) сваляш и тях.

4. Хващаш подлакътника на кората и дърпаш нагоре. Гледай да не си загубиш гумените тампончета на щипките, че после ще хлопа.

5. Сглобява се обратно

Ми това е в обши линии, може нешо да съм пропуснал, ама ти ще го нагодиш ....

Това НЕ съм го правил, гледал съм как го правят на моята, като ми разбиха ключалката.



Тема Re: Daite suvet .нови [re: BullDog]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано29.07.02 14:08



Mersi , biahte dosta iz4erpatelni, v obshti linii i az taka si predstaviah neshtata , no me pritesniavashe svalianeto na drujkata za svalianeto na stakloto.Kato vzema da svaliam tva vurtok4eto , deto go vurtim pri svaliane na stakloto, imam 4uvstvoto 4e she se 4upi i ne smeia da pona4ekna malko po silno s otverkata, a puk i se deformira samata plastmasa taka. Ta osnovno problema e sas svalianeto imenno na tova kolelce.

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Ами аз нали ти описах...нови [re: NickZ]  
Автор The One (избраният)
Публикувано29.07.02 15:07



... как точно се сваля това.
Има едно капаче на пръстена за които хващаш дръжката. Напъваш го с отверката и то се отваря. От там нататък - ще видиш системата.
Само по този начин можеш да свалиш дръжката за стъклото.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Ами аз нали ти описах...нови [re: The One]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано30.07.02 07:50



Моето огледало е от ония с врътките...
На едната врата съм го свалял, щото като бяха ми слагали централно не бяха го натиснали да влезе докрай, но на шофьорската неможах.
Та дали някой знае някоя техника?

Истината е там някъде...


Тема Re: Nov Vuprosнови [re: Nasti]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано02.08.02 16:13



Vchera gledam do moito Audi sprialo edno audi ama dosusht kato moeto , razbiraite i zadnite stopove i broni , oba4e beshe s preden kapak na B4 i se 4udia, tva tehni4eski vuzmojno li e da se sloji preden kapak ot b4 na b3? Vie kak mislite ?

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Re: Nov Vuprosнови [re: NickZ]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.08.02 17:44



Технически - ДА.
Само трябва да смениш фаровете и мигачите ако не се лъжа.
Но това принципно няма да ти даде 10-на коня отгоре.
Има едно такова Ауди, черно. Често спира на Денкоглу.

И още едно нещо, може ли въпросите да ги слагаш в отделна тема.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор Vento (непознат )
Публикувано07.09.02 22:39



Задръжте малко работата със стикерите, че и аз имам идеи...
ОК?!



Тема Re: Stickersнови [re: Vento]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано09.09.02 13:17



И на мен ми се върти една добра идейка, може да се сътвори нещо ... :)



Тема Re: Stickersнови [re: Eva*]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано17.09.02 03:47



Как вървят нещата със стикерите.Темата стои ама никой не казва нищо конкретно.
Аз имам едно предложение за стикери:
Много ми хареса надписа "Audi club Bulgaria" на общата снимка с десетте коли,а идеалното място е хоризонтално в най-горната част на предното стъкло.Мисля,че няма да е циганско ако се направи в по малък размер пък и този червен(може и друг)цвят ще се вижда отдалече и е на много видно място няма да се взираш и да търсиш.А и от друга страна ако е на едно и също място на всички коли ще бъде по-лесно да се разпознаваме щото като станеме в близко бъдеще 30-40 коли а?

Какво ще кажете за идеята?
Поздрави

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Stickersнови [re: AudiV6]  
Автор Fanatic ()
Публикувано17.09.02 15:58



Az sum Sportista:

Da ti kaja neznam kolo hora shte si go sloat na prednoto stuklo, az lichno ne bih, inache sum vijdal takiva lepenki na klubove mnogo e dobro kato ideia, ama niakoi triabva da ia realizira.

It is sport edition


Тема Re: Stickersнови [re: AudiV6]  
Автор ThUnDeR RS4 (Power User)
Публикувано18.09.02 09:39



mislq che e glupavo, lepenkite trebe da bydat prozrachni, inache stava malko SIC-adjiiska rabota



Тема Re: Stickersнови [re: ThUnDeR RS4]  
Автор Lud Audi fen (минаващ)
Публикувано30.09.02 00:11



Zaebi SIC-a - zabraneno e da imash po styklata kakwito i da e bilo neprozrachni lepenki :)) Ushawite mogat se zaqjdat ... e nikoi ot nas ne bi go jelal mislq si?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Eto i az shte si kaja mnenieto :)нови [re: Lud Audi fen]  
АвторNov Fen (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 21:56



Smiatam 4e ideiata e strashna i shte e super ako se realizira :) i ako estestveno mojem i nie novite da se vkliu4im :)
Samo4e moito mnenie e 4e stikerite triabva da se neshto ot roda na shark vijdali ste mnogo gotino stoiat otzad na broniata ili na spoilera (predpolagam 4e pove4eto ste sqs zadni spoileri) a ne takiva za djamovete kato na sporten klub lavina naprimer mnoo sa grozni..spored men de :)) xi xi emi tva e i ako moga s neshto da pomogna ..


SEE you SOON



Тема Iskam i az stikerrrrrrrrr~!!!!!!нови [re: NickZ]  
Автор TheDrill (непознат )
Публикувано20.10.02 01:42



Nasty kato razglejdam tuk mneniqta ,si mislq 4e dosta si v 4as!
Iskam kato izmislite vuprosniq stiker da polu4a informaciq otkade moga da si go vzema,kupq ili kakto tam se polu4ava.
Suepr ste!



Тема po vuprosa za stickeriнови [re: Nasti]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано20.10.02 20:25



az sushto ve4e vsi4ko sum podgotvil na sledvashtata sreshta shte vidite
za kakvo stava vupros

I CAN WIN THE RACE

Тема Opinionнови [re: Nov Fen]  
Автор TheDrill (Porshe Killer)
Публикувано27.10.02 03:39



Mnogo idei,mnogo neshto...Neznam ,spored men trqbva da e neshot ot orda na Audi Fan Club ili....neznam mnogo neshta mi idvat na akul.Jaide ako ima nqkakvo razvitie ,pishete tuk.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.