Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 01.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Stickersнови [re: carlsson]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано05.07.02 08:27



Oshte ne sme reshili kak da se stawa chlen na kluba... ne mislq che shte e neshto specialno... prosto nqma smisal ot izlishni gluposti. Skoro saita na kluba shte pochne da se raboti i shte ima mnogo interesni neshta w nego.

No predpochitam da ne go goworim dokato e samo project...


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано06.07.02 13:56



и аз съм съгласен!




Тема Re: Stickersнови [re: Nasti]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано06.07.02 13:59



Ееее, да не сложите изпит по сглобяване и разглобяване на Ауди с вързани очи!
Щото хич ме няма там - мога само да го карам



Тема Re: Dobra ideiaнови [re: steppenwolf]  
АвторFERO (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 17:35



Сууупер като станат искааам . Сериозно това е чудесна идея и я подкрепям с две ръце. А относно газовата BRC аз съм с такава и е гот.



Тема Re: Stickersнови [re: nick]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано18.07.02 16:27



А я си представи две коли СРЕЩАЙКИ СЕ с по 200 км....



Тема Daite suvet .нови [re: Nasti]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано29.07.02 00:02



Ako niakoi znae , neka kaje kak da svalia korata na vratata na audito mi , molia stupka po stupka da mi opishete che vuznikna problem. Blagodaria i izviniavaite 4e slojih temata tyk .

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема На B3нови [re: NickZ]  
Автор The One (избраният)
Публикувано29.07.02 10:13



Отстрани на вратат, по канта има няколко малки болтчета. Отвиваш ги.
На дръжката на врата, от долната страна има един или два болта. Като се наведеш, ще ги видиш. Отвиваш ги.
Палеца за отваряне на врата (металната дръжка която като я дръпнеш, вратата се отваря) - дърпаш го докрай навътре, все едно отваряш вратата. Погледни, вътре зад дебелата страна има едно болтче. Отвиваш го.
След като си отвил всичките тези болтове - хващаш тапицерията и леко и внимателно я вдигаш нагоре като я клатиш. Задължително - нагоре. Иначе ще счупиш щиките. Сам ще разбереш кога тазпицериата е свалена.

Забравих да кажа и за свалянето на дръжката за стъклото. Там където хващаш дръжката да свалиш стъкото, има едно капаче. Отваряш го. След него, сваляш самият пръстен. След пръстена, пада и цялата вилка. Така ще видиш болта в долната част на дръжката които трябва да развиеш.

Успех

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Daite suvet .нови [re: NickZ]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 10:11



Жилото за отваряне ли ти се скъса?Аз съм я свалял доста.Обеснявам ти как е при Ауди 80
Значи,има винче на кората откъм огледалото,и откъм механизма за заключване.Махаш и дръжката-две дълги винчета,ще ги видиш.Дърпаш дръшчицата дето отваряш и в дръпнато положение бъркаш с една кръстата отверка в една дупчица-развиваш винчето и вадиш механизма заедно с пластмасата-буташ го леко напред и издърпваш.Ако огледалото ти е с ония врътките-те по принцип се вадят,ама можеш и да не го правиш да не се овъртиш много.Като развиеш де що има,хващаш кората и я дигаш на горе.Това е.Първият път е трудно ама после нема грижи.Успех



Тема Re: Daite suvet .нови [re: NickZ]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 10:24



Малко е трудно за обяснение, без показване, ама в общи линии е следното:

0. свали стъклото мах надолу (май не е задължително, ама се работи по-лесно)

1. Дръпваш дръжката за отваряне на вратата яко (като да я отваряш) и ще видиш един отвор (отвътре) през който да развиеш едно болтче и да свалиш (с плъзгане напред) тази отварачка; може да се наложи да си откачиш жилото, има една скобичка и внимавай как е поставено да не го объркаш после, че няма да се отваря вратата.

2. Отдолу на подлакътника има едни болтчета, сваляш ги и махаш вътрешната пластмаса на подлакътника; тогава отдолу, под нея, ще видиш едни болтчета дето държат кората за вратата сваляш и тях.

3. Има още две рапидки, падат се отстрани горе на кората (току под стъклото), ама пак повтарям - отстрани (отпред и отзад по една рапидка) сваляш и тях.

4. Хващаш подлакътника на кората и дърпаш нагоре. Гледай да не си загубиш гумените тампончета на щипките, че после ще хлопа.

5. Сглобява се обратно

Ми това е в обши линии, може нешо да съм пропуснал, ама ти ще го нагодиш ....

Това НЕ съм го правил, гледал съм как го правят на моята, като ми разбиха ключалката.



Тема Re: Daite suvet .нови [re: BullDog]  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано29.07.02 14:08



Mersi , biahte dosta iz4erpatelni, v obshti linii i az taka si predstaviah neshtata , no me pritesniavashe svalianeto na drujkata za svalianeto na stakloto.Kato vzema da svaliam tva vurtok4eto , deto go vurtim pri svaliane na stakloto, imam 4uvstvoto 4e she se 4upi i ne smeia da pona4ekna malko po silno s otverkata, a puk i se deformira samata plastmasa taka. Ta osnovno problema e sas svalianeto imenno na tova kolelce.

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.