Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Krasivo ili grozno.  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 17:35







Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:37



Tova e samo koncept i ima po-skoro vzaimstvani detaili ot istoricheski koli

WWell BE COOL

Редактирано от HlTMAN на 12.06.02 17:38.



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 17:39



Kato go vidi chovek ot zad - moze da se seti i za koi tocno koli

BTW po edno vreme imaha idei da pravqt A8 sys podobna resetka ,spored Road'n'Track:)

AutoUNIon:)



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:42







WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:44



Da. no Cherepaha-ta izobshto nema ideia kakvo e AutoUnion .. toi otiva v magazina i kazva iskam primerno zelen mercedes i tolkova

WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 17:44



Abe vreme im beshe na AUDI da pridobiyat sobstven stil. Ot B4 nasam se starayat horata. Zaformili sa neshto daje. A tazi reshetka shteshe da gi vurne v purvi klas






Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 17:46



Ufff, i sega kakvo shte se izlagame li. Ami , che predi dve sedmici se chudehme s tebe klapanite za kvo sa da go spomenava, li?






Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:47



Ti veche go spomena

Plus tova ne vizhdam nishto sramno .. kato neznam pitam i razbiram za kakvo stava duma .. ne e kato da si mislia che Skoda 120L niama benzinova pompa ili datchik za ruchnata, che v akumulatora se sipva voda/elektolit, koga mi e spukana gumata, koga da si smenia nakladki, kakva e vruzkata na servoto s rabotata na dvigatelia i oshte kup neshta

WWell BE COOL

Редактирано от HlTMAN на 12.06.02 17:56.



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 17:48



hmmmm - podusvam VeyRon:)



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 17:49



Po vyzmoznost sys istinski golqm mernik ot pred ,i zakacen kym nego AK:))

A moze bi i golqm nadpis na zadnoto styklo MAGARcedes Racing deINC:PP



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:52



Daaa mernik zadulzhitelno .. i all da e avtomatichno + aparat da vadi zapaleni cigari ot kutiata napravo i kolata sama da se popravia i sipva benzin, da pompi gumi i etc ..

WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 17:53



Nai-vaznoto ot Avtomaticite e masinka za avtomaticno lyskane na mernik0:PPP



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 17:55





WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 17:58



Vruzkata na servoto s rabotata na dvigatelia produljava da ne mi e yasna ????????????????????????????????????? Sushto taka tova, che burkash kolianov val sus diferencial si e mejdu nas . Problema ti e, che si slushal prekaleno mnogo ot batkovci, a si chel malko. Za tova si chuval za servoto , ama nemojesh da mi go obiasnish




Редактирано от Cherepaha на 12.06.02 18:32.



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 18:05



vrAzkata m/u Servoto i rabotata na motoru

mnoo vyprositelni nesto vizdam

ili ne e qsno - ili nema vrAzka?:)



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 18:10



Vijdash vaprositelni. svetni me kakva e vruzkata. Dvigatelia niama li da si raboti po sushtia nachin i bez servo???






Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 18:16



Mi sha ti dam 2 nesta ,ti si prai izvoda

Zamqnata na hidravlicno servo sys elektrichesko ,pri GM SUBURBAN ,dovezda do ikonomiq ot okolo 0.7l/100km gradsko karane (dannite ne sa ot spisanie ,ot ot buletin na AC/Delco koeto e subDev na GM).

Ili pro servoTronica ,ili pri nekoq podobna sistema - edna ot pyrvite versii si e imala napylno otdelen EPD koito e smqtal koga i kak da natovarva motora ili da dyrpa ot hidravlicniq buffer za da moze da se dostigne do optimalna ikonomiq na gorivo.

Ako imas nekvi dopylnitelni vyprosi - pitai:)



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано12.06.02 18:25



Imam. Fundamentalno ne mi e yasno za kakvo servo stava vapros i kak raboti. Ima servo na spirachkite. Ima servo na kormilnata uredba. Za kakvo stava duma i kakva e vruzkata s dvigatelia?????????? Ne si dlujen da mi otgovariash. Moje i e po-dobre da poprocheta po vaprosa ....... Naistina ne mi yasno. Predi karah Skoda 120L , koyato imashe servo na spirachkite i , koeto beshe totalno skapano i ne raboteshe. Karah ya suma ti vreme bez servo. I razlika v povedenieto na dvigatelia predi i sled ne vidiah. ????






Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано12.06.02 18:40



Pod Servo se razbira Servo na Volana

To moze da byde Hidravlicno - kakto na poveceto avtomobili ,elektro-hidravlicno (Skoda Fabia) ili samo elektrichesko (S2000).

I az sym karal Skoda i tam kato kazes Servo se Imply-va takova na spirackite. Pri Skodata specialno raztoqnieto mezdu kolektorite i samata servo masinka e ogromno ,vlachat go sys edin markuch koito sigurno ima totalna dylzina ne po-malka ot 2 metra taka che da ne te ucudva che ne e rabotilo:)



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 22:27



Pone sum slushal .. a i dosta sum popravial zhigulata .. horata sa si go kazali "ne pitai starilo pitai patilo" .. no kakto i da e .. kato se vidim na po beer shte se izpitame za tova onova i koito zagubi plashta birata

WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 22:44



Problema ti e che ti ne slushash batkovcite

Ako ne biah az taia zima da te ubezhdavam v produlzhenie na 2-3 sedmici, che ne e normalno pri minus 6-7 gradusa karane v Sofia nad 12 kilometra kolata ti da e zagriava samo do 30-35 gradusa shteshe da mruznesh kato kuche vutre 2 meseca oshte .. kakvo ti kazah? Che 99% ti e skapan termostata i kakvo stana smeni go i tia vze da si zagriava do 90% .. ako ne biah az oshte shteshe da si mislish che Golfa ti e praven za Afrika i parnoto mu zatova si e takova slabichko

Na nekoi ne mu paleshe predi 2 meseca koshnicata po spomeni nekvi bledi takiva .. doidoh i sled 20 mina kakvo ti kazah da kupish .. ?
1. Kabeli
2. Distributorna kapackha
i kakvo stana .. vze da si pali kato detence golf-a .. taka che ne mi obesniavai kakvo sum slushal i sum nedoslushal, che izobshto dazhe si niamash ideia ako ti zagasne kolata koi elementarni neshta da proverish mucheiki se da razberesh zashto e zagasnala ..

Nekoi mai i spiachkite si podpali na slizane ot planina .. i shto shtoto mnogo chete .. mi az ne sum chel, no sa mi kazvali hora i sum slushal, che na koito skorost izkachvah na tazi she se spuskash .. a ne po inercia i na spirachka, che kato pozagreiat tia spirachki .. razbirash kak se spira s peti .. to i ti si go razbra tova de

Are .. stiga sum pisal she te gurcha lokalno kato se vidim utre vecher Chetvurtuk za po 10-11 biri

WWell BE COOL

Редактирано от HlTMAN на 12.06.02 23:03.



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано12.06.02 23:02



Mnogo se otplesnahme ot temata .. eto ot tuk e vzeta ideiata za AUDI Rosemayer



Der 16-Zylinder leistet rund 520 PS. Das Beherrschen des Wagens will also gelernt sein.
The first mid-engined racing car, the Auto Union Rennwagen, designed by Dr Ferdinand Porsche, was so radical that it was laughed at by some people... 27 years later it became the norm in Formula 1 cars. In 1936 it won seven world records and Hans Stuck (father of Audi's current works driver) carried off the title of German Road and Hillclimb Champion.
Audi was first to break the 400km/h barrier on a public road.


WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: HlTMAN]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано13.06.02 18:55



Nemase li edno sys zakrita kabina ,gledah go nqkoga nqkyde - ma bese ot bqla dyrzava kydeto ima intrnet a ne bqgasti 3k.



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: LordDigital]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано14.06.02 10:19



Ne se seshtam dali e imalo

WWell BE COOL



Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Cherepaha]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано14.06.02 10:24



wie mi daite edno takowa wzaimstwano i grozno puk da widite kolko shte mi e dobre. naprawo e super zwerche i nai-wajnoto e che e s dushica ot inglostadt i chetiri prepleteni krygcheta


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Krasivo ili grozno.нови [re: Nasti]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано14.06.02 10:32



Maniac

WWell BE COOL




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.