Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 25.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Audi S6нови  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано24.05.02 05:55



Prochetoh za neveroajtnata RS2ka kojato kolega razglezdal tezi dni ta rekoh i az da se pohvalja :)

Onzi den pokraj edin abiturientski bal uredihme edno Audi S6, 2001 godina, sedan, tiptronic. Cherno s blala koza, Recaro unikalno neveroajtni sedalki kakto otpred tolkova vpechatljavashti i otzad. Za tezi koito ne sa 100% najasno za dvigatelja shte vmetna: 4.2l V8, 5 klapana na cyl., 340 konja - avtomatika uskorjava za 6.5sec do 100, ruchnite sa za 5.7sec.

Vpechetlenia: zabravete za moment kolko vurvi edna kola, zabravete che tova Audi vurvi, samo otvorete vrata i vlezte vutre. Kolonkite na prednia prozorec, mezdu vratite, celia tavan (nebeto), vratite, sennicite, navjaskude prosto e pokrito s bjala elenova koza s cveta na sedalkite. Poglezdash kilometraza, razgrafen do 100 prez 10km sled tova prez 30km, 120km/h sedi naj-gore. Suzdava neveroajtno udovolstvie kak strelkata podminava 80km/h za njakakvi smeshni 50 metra primerno. Cifrite i tezta sveti tumno cherveno, strelkite na oborotomera i kilometraza sa debeli i svetjat unikalno svetlo bjalo. Zapalvash dvigatelja i nastruhvash :) Zvuka na tozi dvigatel ne moze da se sravni s nishto drugo! Absolutno e nenuzna audio instalaciata kojato e BOSE i nosi izkluchitelni kachestva. Poglezdash volana, 3 spici, maluk, kozen... Servotronic razbira se ti pomaga da machkash 17 colovite 255-te na mjasto samo s kotreto (bez majtap!) :) Iskash da karash spokojno - slagash direktna i zaspivash... Iskash da se ruchkash? Butash losa kakto e na direkta na djasno v otdelenieto za Tiptronic i izbirash ruchno edna ot 5te skorostti - ili chrez skorostnia lost ili chrez kopchetata + i - postaveni ot svete strani na volana. Az lichno napravih seriozno razhozdane na avtomobila i karah SAMO s prevkluchvane ot volana. Dopulnitelni extri bjaha Navigation+ koeto e Navigacia+TV :), 6 diska CD changer, Xenon razbria se... propuskam li neshto? :)))

Seshtate li se lafa - "taja kola ne dava da ja pipnesh!" ot shofjora na njakoia natochena Calibra primerno.... :) E ako trugnete da karate njakoi den takova Audi znajte che tam tova e ABSOLUTNO vjarno!!! Tujkato njama turbo a e "pure power" ima napravo NEVEROJATEN response na pedala na gazta, naj-lekoto natiskane i veche e nastruhnala. Razteglivosta na dvogatelja e izlishno za bude obsuzdan spored men. Prevkluchvaneto na avtomatika e tolkova meko i prijatno dori kogato smenja ot 1va na 2ra kogato si ja izruchkal do 7000 oborota. Rzpolaga sus Quattro versia IV, electricheski avtomatichen blokaz na prednia i zadnia differencial, sredia e Torsen. ESP-to se izkluchva po zelanie, no ne e zelatelno ;)

Ako vi e igrajat karti i se chudite kude - bagaznika moze da pobere sus sigurno 2ma ;) Ne znam za vas, no golemia bagaznik e neshto super vazno za men!

Zaredihme do gore, nulirah lichno razhoda na gorivo. Sled izvestno vreme cifrata 36l na 100km ne izchezna. Naj-dobroto koeto postignahme beshe 32, no za malko :))) Dreme ti - tazi kola ne se kara spokojno ;) Parite li sa mnogo? Ami ako si nameril pari da si ja kupish edva li shte te pritesnjava razhoda kolkoto i da ja nastupvash :)

Nadjavam se da sum suzadal pone malka predstava za tova koeto prezivjah. Loshoto e che dokato ne se kachite lichno zad volana njama da usetite udovolstvieto.

Pozelavam go na vseki! Dori i na BMW fenovete ;))

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.05.02 08:00



Стига извращения!


Истината е там някъде...


Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.05.02 11:30



A na Honda fenowete ?!



Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.05.02 11:34



MAy namerih edno sy6oto takowa :




Abe - se6am se za kakwo prikazwa6 - w Vratza ima ednoi S6 Avant - tymno sinio - prosto ne e za opiswane !



Тема Re: Audi S6нови [re: ADH-Honda]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано24.05.02 17:14



eh wizi:-)
i ti si edin....kriesh se do dano i posle idvah kato bomba
ok de...hubava e kolata....chesno



Тема Re: Audi S6нови [re: instinkt1979]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано25.05.02 12:29



Eh Instinkt-e moi star priatelu :) Bjah se pritesnjil, che vech ne pishesh po forumite. Ne mi ostava mnogo svobodno vreme i za tova ne sledja redovno kakvo stava tuk :(

Radvam se che udobrjavash tozi model, uverjavam te che ne e na prazno :)

Stay cool!

A.

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано26.05.02 14:32



Uizi Uizev:))

Znaem te nie sys tebe ,samo koli sys golemi bagaznici tyrsis che da mozes da sybiras tam gorkite horica deto gi trepes:PP

Inache Audi bez TURBO ,e leko kato novata 5-ca na BMW deto sha e sys turbo - dalec mi e ot dusicata:)



Тема Re: Audi S6нови [re: LordDigital]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано27.05.02 00:55



Lord Digitaliev, nice to "see" u again :)

Kill'n is my bussines and bussines is good :))))

Golem bagaznik si trebe, naj-dobre ako e kombi ama na...

Ne razbrah samo neshto: BMWto ili Audi bez turbo ne ti e po dusha? :))

Adios!

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!

Редактирано от Wizi на 27.05.02 01:06.



Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано29.05.02 00:21



Amii opredeleno Audi-to ,stoto ot onez sys 3-te bukvi nisto ne mi fitva dusicata:P

A inak i az sym luPitel na kombitata ,ma nesto syvsem veche se gubi efekta ot kolata kato q vidqt ot strani... taka che dai nekoi 4 door sport sedan , istinsko 4x4 ,turbo ,aaah pak stigam do Evo VII i S4 :))



Тема Re: Audi S6нови [re: LordDigital]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано30.05.02 14:49



ok!
vseki ima pravo da haresva razlichna marka.
no tova s ''golemite bagajnici'' zashto tolkoz mnogo gi haresvate chudya se




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.