Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема i oshte neshtoнови [re: LordDigital]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано30.05.02 14:51



''sport'' i ''golyam bagajnik'' nikak ne se savpada...
nali??



Тема Re: i oshte neshtoнови [re: instinkt1979]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано02.06.02 20:16



tochno tova i az si mislja... Blach! RS4 ili RS6 Avant, koj gi kopuva tezi koli vuobshte? :))) Na vsichkoto otgore idva novo RS4 kraja na tazi godina :))))

V golemia bagaznik, naj-dobre v kombito, se krie "podigravkata" za razbiraniata na sredno statisticheskia chovek za sporten avtomobil :) Kazval sum go i predi tova maj ;) Plus tova ako sreshtnesh gadjeta koito haresvat tvojta maraka avtomobil i tja ne e coupe mozesh da kachish poveche ot edna, da ne kaza narpavo 4 + teb eventualno ;)) Vse takiva gotini neshta ;)))

Ami ako si s M3?

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: i oshte neshtoнови [re: Wizi]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано02.06.02 21:49



ahaaa yasno mi e wizi:-))))
znachi vzimash mackata(ako imash estestvenno) i otivash na gora sas RS4 ili RS6...kombi...i shte imash mnogo poveche ''prazno myasto'' da varshish ''onova''
mi da! za tova si prav napalno!!
i ako zavali dajd pak shte mojesh da izlezesh ot gorata a?..sas 4x4
ami audi may e edinstvennata marka koyato sportnite im modeli sa ''kombi''
vseki den poveche mi haresva audi fenovete
vse pak namen mi stigat samo 2 vrati...i ''malak'' bagajnik



Тема Re: i oshte neshtoнови [re: Wizi]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано02.06.02 21:56



ako sreshtnesh gadjeta koito haresvat tvojta maraka avtomobil

Ami ako si s M3?

wizi moy chovek:-)) mackite koya kola poveche shte haresat??
M3 ili RS4-6 avant??
i tova e edin drug spor
moje mackata da ti se yadosa kato vidi che imash golyam bagajnik(moje da razbere ti kakvo mislish)



Тема Re: i oshte neshtoнови [re: instinkt1979]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано02.06.02 22:05



moje mackata da ti se yadosa kato vidi che imash golyam bagajnik(moje da razbere ti kakvo mislish)
Mackata 6e se seti za kakwo 6e q izpolzwa ............6E Q WODI NA SELO DA PRAWI ZIMNINA I POSLE DA Q NATOWARQT OBRATNO ZA Sofia



Тема hummm ;)нови [re: instinkt1979]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано03.06.02 02:22



wizi moy chovek:-)) mackite koya kola poveche shte haresat??
M3 ili RS4-6 avant??
i tova e edin drug spor


Spored men spora njama da produlzi dulgo :) M3 e jako krasiv avtomobil i sus sigurnost shte se haresa poveche, plus tova RS4/RS6 spred men v predstavata na edna madama predstavljava samo edno razduto luxozno kombi i to nishto poveche... na vsichkoto otgore ne e nito Mercedes nito BMW ;) Vupreki che (popravete me ako gresha) vse poveche Audi-ta se karat iz Sofia, respektivno BG, osobeno A8/S8 i verojatnostta mackite da sa otkrehnati che i tazi marka avtomobili pravi "burzi" koli e vse po-goljama :)

Vse poveche mi haresvat BMW fenovete :))) samo deto nie dvama si pishem samo s teb, nali Instinkte :)

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: i oshte neshtoнови [re: instinkt1979]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 09:55



Абсолютно погрешно твърдение.Тръгни на планина или море и ще видиш.Изобщо Ауди Авант Куатро е идеалът ми за кола за активен начин на живот.Стига с тая газария.



Тема Re: hummm ;)нови [re: Wizi]  
Автор Mugaga (любопитен)
Публикувано03.06.02 09:55



Хич не ми дреме какво мисли мацката Автомобила е, за да се кефя аз, а не тези дето го гледат отстрани.

Аз да имам RS4, и тя да се качи веднъж в него, и повече няма да се чуди "бърз ли е този автомобил, или е само красиво комби"



Тема Re: hummm ;)нови [re: Wizi]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано03.06.02 11:23



mda..
razbirase che 'coupe' poveche shte haresa
momichetata edva li razbirat ot koli
no za planina ''avant'' e dosta podhodyashto...i ako si golyamo semeystvo...
ok!ako ot sofia za cherno more otivash ''avant'' shte e dosta podhodyashto...no ako jiveesh pokray cherno more togava edna sporta begachka shte e po udobno...osobenno prez lyatoto(mnogo e silen jivota tam)
mi as vsyako lyato sam pokray cherno more... mnogo sportni koli ima.
a do kolkoto che v sofia audi ima mnogo:ti po dobre shte znaesh no i v nashiyat kvartal predi mesec imashe edno audi sas sofiyski nomer.

kogato si napravish semeystvo kupi si ''avant''
no sega spored men ne e li po udobno ''coupe''?
a za poslednoto:as sam(mojebi edimstvenniyat) objektiven kam vsyaka marka kola!
i povecheto ot priyatelite mi sa fenove na audi ili vw povyarvay mi.



Тема Re: Audi S6нови [re: Wizi]  
Автор cluber (непознат)
Публикувано04.06.02 16:40



Naskoro karah edno RS4 s chip tuning do 430 konia.neveroiatna kola-no v kraina smetka si e niakakvo kombi.Ne mi haresva koncepciata na tazi kola-ili karash kombi i si tovarish darvata za ogrev otzad ili si kupuvash sportak i se kefish.Sorry no M3 e na svetlinni godini pred audito.V vsiakootnoshenie prosto-dizain dvigatel -ak i si e po elitna marka vse pak

momcheto koeto ....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.