Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 30.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Audi 90нови  
АвторZashtitnik (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 00:02



Zdraveite,
mnogo se radvam che namerih tozi forum zashtoto skoro isikupih edno Audi 90 proizvedeno 1985 g. Starichko e, no ima vid i mi haresva. Vizhdam che mnogo hora kato se kachat v Audi se pristrastjavat kam tazi marka i samo neja karat. Napat e tova da stane i s mene.
Iskam da vi pitam mozhe li njakoj ot vas da me nasochi kam site za audi kadeto da namerja vsichki parametri na kolata si po vazmozhnost na bulgarski, english ili ruski mozhe i spanish. Shte vi bada mnogo blagodaren. Sashto me interesuva ako znaete v Sofia magazin za avtochasti 2 raka ili novi , no da e maximalno evtino.
Blagodarja vi.



Тема Re: Audi 90нови [re: Zashtitnik]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано13.05.02 00:28



Spidercho mu wikat na towa momche ... toi e choweka koito moje da te upyti za tazi kola... i toi karashe takawa do skoro


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Audi 90нови [re: Zashtitnik]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано13.05.02 15:04



Кои са първите 2 букви на двигателя ти: HP, JL, JS, SK, HY, KV или KX ?



Тема Re: Audi 90нови [re: Spidercho]  
АвторZashtitnik (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 23:58



Първите букви на двигателя са JS . Ще бъда благодарен да ми разясните каква е разликата. По принцип никога досега не съм карал такава кола и не мога да се похваля, че разбирам нещо от нея. Затова търся вашата помощ. Ако знаете някой сайт където да прочета малка ще съм благодарен.



Тема Re: Audi 90нови [re: Zashtitnik]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано14.05.02 10:51



На този адрес има информация за моделите и двигателите.


Твоят е 5-цилиндров с обем 2 литра.

Не карай с бензин на резерва (в червените чертички на бензиномера) - прегрява бензиновата помпа и се съкръщава живота й. Цената й е около 240 лв.
Помпата се охлажда от бензина, който я облива като минава през нея.

Карай само с безоловен - дюзите на инжекциона се прецакват с времето от оловния бензин.

Сменяай бензиновия филтър на 20000 км, защото инжекциона и дюзите са много сложни и капризни - ремонт при тях няма.

Тези съвети са с цел да сте добре вие - ти и колата - а не, за да се стресираш, че може да я съсипеш, ако не ги спазваш.

Инжекционът ти е пълно механичен. Разпределя бензина към цилиндрите като пръскачка за ливада.
Представи си, че той е съвършен механичен часовник. Когато е наред - работи перфектно, но всяка прашинка попаднала в него му влияе, всяка дребна повреда в част от него оказва влияние на целия механизъм.
При електронните вече нещата не са толкова романтични

Редактирано от Spidercho на 15.05.02 15:39.



Тема Re: Audi 90 [re: Spidercho]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано15.05.02 11:51



Благодаря ти и аз!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.