Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 19.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трака тракнови  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано19.04.02 16:55



Лайсната която ми е под фаровете (на В3) се е разхлопала.
От двете срани къдетои е фиксирана за калника за изпуснали пластмасовите щифтчета и сега дрънка здраво по паважа.
Къде кога да намеря такива щифтчета?
Според едни типове дето правят бронни, само в "Юнитрейд" щяло да ги има...



Join the freeride everybody!

Редактирано от TheSaint на 19.04.02 16:57.



Тема Re: Трака тракнови [re: TheSaint]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 19:28



Може да се смееш, на това дето ще ти го предложа, ама ти си преценяваш ...

Един път ми се наложи да си сваля фаровете и тогава се оказа, че точно тази ми лайсна отляво е само с една щипка, а наместо другата някой я беше залепил с болкит (или както там се казва онази черна "дъвка" дето я ползват тенекеджиите). Става, не тракаше ...

А на един комшия (с B3-ка) с такъв болкит му бяха залепили отзаде тавата между стоповете, на която стои номера, ама и полицаите хванали с болта номера само за тавата, а не за тенекиятя на капака на багажника, та на една дупка цялата "конструкция" падна .... Добре, че караше бавно, иначе направо щеше да си загуби задния номер. По моя "мъдър съвет" вързахме тавата с една ТЕЛ там през отворите, дето трябва да са болтовете (щото не може да се свали нита на КАТ на номера) и сега стои много добре

PS: След този постинг сигурно ще си помислите, че съм голям "каруцар", щом ремонтирам Ауди с тел )



Тема Re: Трака тракнови [re: BullDog]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано19.04.02 19:46



Да, ама не. Значи при мен самата лайсна е леко крива от едната страна (има напрежение) и със сигурност няма да я удържи болкита. Ще опитам със щифтчетата, ако не стане, ще я сваля и огъна както трябва.

А иначе, наистина не ми се ще да слагам тел и болкит на Ауди.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Трака тракнови [re: TheSaint]  
Автор Vectra 4x4 (теоретик)
Публикувано19.04.02 23:38



От бул. "Ботев" завиваш наляво по "Симеон" (левия завой е забранен, имай го предвид :-)) и на втората или третата пряка завиваш вляво. Улицата е без изход, в дъното й, отляво се намира май единствения вносител на каквито се сетиш пластмаси за всякакви автомобили. Склада е навътре в едно дворче, ако не го знаеш, едва ли ще се сетиш, че имат толкова много неща.
Ако имаш проблеми с намирането, пиши и ще намеря точнен адрес.
На един приятел купихме точно тази лайсна, която ти трябва и на теб.
Успех !



Тема Re: Трака тракнови [re: Vectra 4x4]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано20.04.02 01:13



Благодарствено! Ще пробвам да го намеря.



Join the freeride everybody!


Тема 83 ст. в Юнитейд [re: BullDog]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано26.04.02 22:41



Питах по телфона, ако на някой му трябват тия щифтчета (например господин модратора), има ги в Юнитейд цена на дребно 83 ст.



Join the freeride everybody!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.