Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 12.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Out of fuelнови  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.04.02 19:54



Пак с моите въпроси...
Карам 2 дена на изпарения (стрелката аха аха да се подпре в пънчето), та се чудя няма ли да светне някоя лампа да ме алармира за липсата на топливо?
Има ли такова нещо?
Ако да, кога се пали и къде се намира на таблото щото може и да ми е изгоряла крушката.
И още едни въпрос в този ред на мисли, нали няма индикаця за включени къси светлини, има само за дълги?



Join the freeride everybody!


Тема Re: Out of fuelнови [re: TheSaint]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано24.04.02 21:59



Хахаха...
Карай, карай още малко и ще светне...
Е, или ще спре да върви, което е по-вероятното....
Няма лампа за бензина, това да не ти е Вектра?!
А относно късите - също няма отделна лампа - една обща е и като си на габарити, и като си на къси (зелена). А за дългите е отделна (синята)


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Out of fuelнови [re: Vento]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.04.02 22:19



Сигурен ли си за късите? Защото при мен нищо не светва като съм на къси или габарити (освен цялото табло). Иначе на дълги светва синя лампа.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Out of fuelнови [re: Vento]  
Авторcoredump (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 22:20



Chetoh w manuala za VW passat che kogato strelkata se namira na poslednoto cherveno delenie znahci ostawat 10litra, predpolagam che i za Audi e taka.
Nqkoi audita imat sys sigurnost lampa za low fuel, low washer fluid, nezakopchani kolani, drupnata ruchna spirachka - gledah opisanie na tabloto skanirano ot originalnata dokumentacia za audi

Znam li, moje i nie da sme imali no da sa izgoreli krushkite
(az nqmam sinq lampa za dulgite - normalnata lampa koqto sveti na kysi i gabariti prosto ugaswa kogato sym na dylgi, no pyk mi sveti postoqnno indikatora za desen migach )



Тема Re: Out of fuelнови [re: TheSaint]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано24.04.02 22:21



Опаааа, грешката е моя! Нищо не светва на нашите коли. Аз си мислих за една друга...
Сори!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Out of fuelнови [re: Vento]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.04.02 22:25



Ясно. Значи остава открит въпроса с лампата за бензина. Гледам в книжката има такава, но понеже са описани 5 модификации и незнам дали важи за всички (би трябвало), другото тъпо е, че не мога да разбера коя е точно на таблото (защото ще го свалям тези дни, да знам къде да гледам).



Join the freeride everybody!


Тема Re: Out of fuelнови [re: coredump]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано24.04.02 22:25



За Пасата (ако става въпрос за В3 купето) това не е вярно, защото хиляди пъти съм го засичал, че като стигне до резервата има 15-20л.
Наистина има такива АУДИ-та, но те са със борд-компютър. Такива без такъв не съм виждал с лампи!
80-ката на колегата НЯМА лампа за резервата.
С каква кола си ти? Но това със светването на десния мигач си е някое късо - каквато и да е колата не е заводско така!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Out of fuelнови [re: TheSaint]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано24.04.02 22:26



99% ти гарантирам, че нямаш лампа за бензина.


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Out of fuelнови [re: Vento]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.04.02 22:27



Аха, вече ми е напълно ясно.
Thanx!


Join the freeride everybody!

Редактирано от TheSaint на 24.04.02 22:28.



Тема Re: Out of fuelнови [re: Vento]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.04.02 22:30



Немците направо ме кефят със спартанските си изпълнения.
Баси, то ладата има повече екстри!



Join the freeride everybody!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.