Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Brandsнови  
Автор Nasti ()
Публикувано15.04.02 12:35



Neka zapochnem tema w koiato da si pogoworim za markite konsumatiwi koito se prodawat na BG pazara - ot do. Neka wseki kaje koi magazin polzwa i ot kakwo e dowolen, ot kakwo ne e, i ot koe naprawo e pobesnql sled polzwaneto mu.

Wqrno e che tazi tema mojem da si q tyrkalqme do dogodina samo che towa e spored men nachinyt da si pomognem edni na drugi shtoto ne wijdam smisal edin kato se e oprawil da gleda seira i na drugite

Neshtata koito moga da preporycham na 100% sa :

Gumi - FALKEN i TOYO TYRES - hubawi sa a ne sa tolkowa izwestni kolkoto good year naprimer.
Wyzd. filer - K & N .. do skoro ne bqh otworen na tiq filters no na edin site za natocheni awtomobili gi widqh i potyrsih kyde moje da se nameriat takiwa i za sega mi dopadat.
Masla - AC Delco, Repsol, MOTUL. - Imah period w koito polzwah i AGIP no za nego ne goworia shtoto mi go noseha ot Greece.
Amortesiori - Zadnite mi sa SACHS ama za tqh nqma da goworim, mislq che nqma smisal. Wnositeliat e D & N. Ima edni koito se kazwat KAYABA. Te sa mnogo dobri i sa na 1/2 ot cenata na SACHS-a. OT TQH OBACHE NQMA WNOS ZA B3 QUATTRO ZA DRUGITE IMA!


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Fuel Injector Cleaner (STP)нови [re: Nasti]  
Автор The One (избраният)
Публикувано15.04.02 13:38



Редовно го ползвам. На всеки 10 хиляди.
Наистина, има голям ефект. Особено първият път след като купих колата.
Нужни бяха само 4-5 километра да усетя промяната.
Продава се в OMV и Shell. Цена около 15 кинта.

Скоро четох и мнения на руснаци, че за KE3 Jetronic не е препоръчно да се слага, тъй като разтварял разни уплътнения по Fuel Distributor.

Не бих препоръчал кабели за свещи BERU, силиконови. И аз като TheSaint имах проблем с кабела на 1ви цилиндър, май го бях описал някъде тук.
Цената им е около 150 кинта за 6 кабелчета (колкото на Бош).

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано15.04.02 15:38



и аз съм твърдо за маслата REPSOL и гумите TOYO

'94 2000 16V

Тема Re: Brandsнови [re: SunFlower]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано15.04.02 15:53



Ot dobawkite ima edna mnogo dobra na SNAP za dwigatel.

Pishe che podobrqwa rabotata na motora, uwelichawa kompresia i t.n.

Kato mi meriha kompresia w Serviza mi beshe 11.8 sredna kato nai-slaba beshe na 1 cilindyr. Sega slojih ot taq dobawka i pak merihme i dade 12 na pyrwi 12 i 1/2 na wtori i kazah im kazah da ne meriat drugite.. taka che mai wyrshi rabota.


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 16:16



mdam za gumite na TOYO i az sam saglasen 4e sa hubavi, no sashto taka i Viking (model "Pro Tech 500") se okazaha mnogo 4itavi.

za vazd. filtri na k&n i az sam prou4wal waprosa - zna4i mogat da se nameriat w magazin na Avto ELit (ul. Sv. Naum), ot h-l Hemus kam Seminariata kato varvish se pada v diasnata strana, sashto taka se okaza 4e i Impas56 vnasiat K&N, no i cifrite sa mnogo shturi - za K&N filtar za Scirocco-to mi iskaha 62 Euro, a sashtia proizwodstwo na MAN Filters e 8lv (napravete si smetkata sami dali si struva)

za sveshti - polzwam si predpisanite ot proizvoditelia 3-elektrodni Bosh i nesmiatam 4e sa loshi.

za masla - stanah goliam fen na Liqui Moly, tia dni shte smeniam maslo i pak shte sloja takova.



Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано15.04.02 20:41



Byyyrzo prodavai kolata:PP sega e momenta ,predi komresiqta da e padnala pod 10:)

Tva vyv graniite na maitapa ,ma NEkoi pribavki verno vyrsat NEkakva rabota. Vyprosa e che dvata termina zapocvasti sys NE sa mnoo razteglivi:) i az licno ne bih riskuval. Kolko vreme kaaz si karal sys tva SNAP - "Rhythm is a dancer":)))



Тема Re: Brandsнови [re: M]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано16.04.02 00:02



Lorde ... nishto ne prodawam naprawo im kysam ritankite. Tia dni kwo mi e stanalo neznam ama na wseki swetofar sym pRywi.

Abe kato goworim za masla i prisadki dobawki ili kakwito gi iskate tam kajete mi kwo maslo e nai-dobro za hidrawlika che trqbwa da go smeniam


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано16.04.02 03:37



RedLine:) samo che go nema vyv bg

Inak seko maslo koeto e sinteticno ,primerno ValvoLine (tehnoto mislq che bese bezcvetno) ,sha e po-dobre ot orginalnoto. Po-vaznoto e da se go izrocis napylno de ,che mnoo chesto se polucava che polovinata ostaaa vytre.



Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано16.04.02 09:55



приятел не рискувай със случайни масла ... един мой познат си прецака точно по този начин хидравликата на ауди В4!! за хидравликата само от UNITRADE си купувай масло ... 1 литър беше май 45 лева аз кат си купих ... ама поне си сигурен че няма да стане белята.

'94 2000 16V

Тема Re: Brandsнови [re: Nasti]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано16.04.02 10:45



аз се оборудвах скоро с некво брутално TOYO, високоскоростно и за дъжд и съм мно доволен:))))) плюс това са made in japan, а всичко останало е унгарско, турско и т н тойото са най-добрите гуми в момента в бг. иначе съм доволен и от Нокиан.
stp слагам, ама не ми е ясен ефекта - явно не е имало смисъл:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.