Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 08.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: 195нови [re: M]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано17.04.02 23:54



Abe moito mnenie e che uwelichawaneto na razhoda e samo po kniga shtoto pri men razlikata m/u 14-ki zimni i 16-ki letni e golqma... w smisal gumite i jantite... pyk ne sym usetil kolata e uskorqwa po-bawno i da ima po-golqm razhod. Oswen towa kato zimata karash s gumi ot kolelo 175 primerno i imash ushkim po-malak razhod toi se kompensira ot towa che kolata bawno zagrqwa i byrzo izstiwa poradi niskite temperaturi


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема hmmmнови [re: TheSaint]  
Авторidefix (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 01:05



taka i taka ste pochnali temata za gumite .. az da wi pitam neshto ...
nachi w momenta sym na 185/60/14 .. i si paswat kakto trqbwa s dvantata ..
move li na syshtata dvanta da se turi 195/60/14 ?
rgdz



Тема Re: hmmmнови [re: idefix]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 09:35



Може, аз съм същия случай.



Тема Re: Готнови [re: TheSaint]  
Автор SpiderchoМодератор (Entusiast)
Публикувано18.04.02 10:15



Gluposti !



Тема Re: Готнови [re: TheSaint]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано18.04.02 10:17



Idvai ne se prai .. da ia vidime taia tvoita koshnica

Az she sum s moita koshnica

WWell BE COOL



Тема Re: Готнови [re: HlTMAN]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано18.04.02 10:33



Че ще дойда, това е ясно.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Въпрос към Nastiнови [re: Mugaga]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано18.04.02 11:13



Pri men na kapachkata na rezerwoara pishe 175/70/14 zimna i 185/65/14 letna.
Djantite sa mi RONAL zwezda 6 lycha s titanow bord J 7.5 poemat i 215 i 225 s kapachka na Audi sa. Gumite mi sa nekwi izmisleni deto se prawiat w zawodite na Pirelli ama sa nekwa si marka.. Prosto mi se wyrzaha tynko i beshe dobre doshlo shtoto inache 16-kite sa po 5 kila pari ednata. Mislq che nqkyde tuk bqh pisal che nai-ewtinata e Fulda 293lw. Tia sa W index i ne mi puka.
Kwo da ti kaja mene ne mi puka dali drusa i wozi twyrdo taka che mi e ekstra. Werno s 15-ki e po-meka woziata ... samo che pyk izglejda kato na jena mi kolata. Drugo si e edni golemi djanti. Za problemi ne sym imal oswen che na edna guma se poluchi balon ama kwo ot twa az gi smenih sled 2 dena. Shtoto na Shumaher slikowete imaha poweche graifer ot tia .

Znachi na B4 mqstoto w podkalnia e po-golqmo ot na B3 i moje da slojish i na 55 i moje da slojish i 235/45/16 a i 17-kina 235 moje da slojish samo che MAX na 40 i togawa shte izglejda super.

Ceni na kakwo iskash da ti kaja gumi janti? nowi 2 hand?

A za bronqta ne se pritesnqwai za 200lw. otiwash pri SIGI ili pri VILI i ti prawiat na S2 broniata, w taq cena ti wliza i montaja i boqta. Za oshte 80 kupuwash halogeni i migachi i shte stane ebati BIACHA!!!

Taka kato q gledam taq B4 moje da stane ludnica. samo da si maniak na taq tema.
Kato doidesh w nedelia moje da wzema katalozi da ti pokaja kwo moje da i naprawish i da ti kaja gore dolu kolko shte struwa.


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Въпрос към Nastiнови [re: Nasti]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано18.04.02 11:26



нали смяташ да си продаваш колата? що тогава неми продадеш джантите си ... не е ли се еднос кви джанти ще я продадеш? мноо съм навит на едни 16-ки

'94 2000 16V

Тема Re: Въпрос към Nastiнови [re: Nasti]  
Автор Mugaga (любопитен)
Публикувано18.04.02 12:55



По принцип ме интересуват цени на нови/втора ръка лети джанти (май е задължително да са с титанов борд, а ?), и на нови гуми (гумите втора ръка според мен са само в краен случай). Просто преди 2 месеца си взех колата, и ми е първа собствена кола - т.е. нямам никаква представа от цени и марки.

По принцип ме кефи да изглежда добре колата, но това е второстепенно. Главното е да е СИГУРНА !!! Защото в момента съм с леко изпилени гуми, които на всичкото отгоре са различни (предни Michelin и Pirelli, задни 2 Semperit), и като падне един дъжд ще се пребия някъде Освен това джантите ми са такива, че болтовете им не са в дупки, и не мога да си сложа секретни болтове (с един секач ще откъснат главите им ). Затова трябва да метна маса кинти в комплект гуми+джанти.

Нямам и музика в колата, а това е малко гадно .... Ще ми трябват към $500 там

Бронята ми е ок - просто се беше откачила от щипките А и броните на S2 не ме кефят толкова - ще имам проблеми с крадците като на Audi 90 вероятно, а и са толкова ниски, че след първото ми качване на някой бордюр в София ще са дотам

Ще дойда в неделя и ще поговорим по-подробно. Благодаря за информацията



Тема Re: 195нови [re: Nasti]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 13:23



Nasti,
ami za da usetish.. sloji pri edno patuvane edni 185/65/14 pri edno patuvane do plovdiv primerno i sled towa sloji i 205/60/15 pak pri podobni uslovia i togava vij kade e razlikata, vij i kak uskoriava, vij i kak spira, zasi4i i razhoda. Kato ni6to 6te imash ~1l po-malko za otivane i vrashtane do Plovdiv, e ako traseto e do Varna, niama da e samo 1l




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.