Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 28.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Е не, така не може!!нови  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано04.04.02 07:06



Пичове, дайте някакъв мануал, че не се трае вече!
Баси нищо не мога да направя сам!

Сега искам да си сменя маншона на скоростния лост (кожата) и не мога да се светна как да разколача пластмасите около него. Имам изгоряла крушка при врътките на парното. Там как се отваря?

Не ми се ще да взема голямата отверка и да ръчкам. Ще иде нещо зиян, а по борсите за 2-ра употреба няма никакви пласмасови дребосъци.

Баси за соц возила имаше много яки книжки, а за туй чудо забрави!



Join the freeride everybody!


Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: TheSaint]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 09:28



proweri tuk dali niama neshto


moje i el.shemi da ima, moje i dokumentacia.. be proweri si

za el shemi i tozi e dobar:




Тема Re: Е не, така не може!! [re: M]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 09:47



Аз съм я разколачвал.Не си спомням вече по какъв повод.Става така: погледни тази конзола,където е ръчната спирачка.Там,близко до ръкохватката има едно капаче,махаш го,развиваш винчето и вадиш кожата на лоста.



Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: steppenwolf]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано04.04.02 10:14



Това го видях, не съм го развивал обаче.
Имам подозрения, че не е само то но, ще пробвам.
Благодарствено!



Join the freeride everybody!


Тема Ми лесно е сравнителнонови [re: TheSaint]  
Автор lntellnside (мъж)
Публикувано04.04.02 10:26



Кожата се сменя точно през онова капаче. Мисля че само то беше (болтчето) ама може и да бъркам. Но беше нещо лесно. С крушките за парното е малко по трудно. Трябва да извадиш ръкохватките. Лошото е, че и трите са залепени с нещо като асфалт(то всичко в Audi е лепено с това). Като ги издърпаш (голям зор е), под тях има 4 болтчета (май бяха 4) след които пада декоративното капаче. Стигаш до крушките. По натам ако имаш нужда свиркай. Аз мойта я бях разкостил цялата откъм таблото. Голо купе и кабели я бях оставил. Не питай там какъв зор е.



Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: TheSaint]  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.04.02 10:28



За изгорялата крушка, доколкото си спомням:

Махаш врътките на парното, като ги издърпваш с необходимата сила.
Под лявата и под дясната има две малки болтчета. Развиваш ги и ще падне цялото панелче.
Вътре има три крушки. 1 в ляво, 1 в центъра и 1 в дясно. Имай предвид, че там крушките не са точно като тези използвани в таблото и май се намират по-трудно. Ако неможеш да намериш, вземи си такива които са за таблото и им махни пластмасовият корпус.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Ми лесно е сравнителнонови [re: lntellnside]  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.04.02 10:30



Сам ли си валял цялото предно табло ?
Ако е така, ще трябва да ми кажеш някой тънкости ако има или ако имаш някаква документация за това, защото на мен ми предстой такова сваляне в най-скоро време.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Ми лесно е сравнителнонови [re: lntellnside]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано04.04.02 13:31



Момчета благодаря ви!



Join the freeride everybody!


Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: TheSaint]  
Авторseven (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 13:38



movesh li da mi kavesh otkyde si go nameril toq manshon za skorostite che i moq plache za smqna ?



Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: The One]  
Автор Mugaga (непознат )
Публикувано04.04.02 13:48



Някой да знае откъде мога да си намеря крушки за бутоните на B4-ка ? (тези за аварийките, халогените и подгряването на стъклата) ? Трябват ми малките крушки, които светят постоянно, а не тези, които светват при натиснат бутон.

В краен случай, ако няма само крушки, бих си взел и цял бутон - не би трябвало да е много пари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.