Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 27.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: Mugaga]  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.04.02 14:43



Данаиле, за бутона ще ти скъсат гъза, освен ако не е от някоя морга а там гаранция - франция.

Ами първо ги отовори да видиш какви са точно крушките и се моли тия в бутоните да не са като тези дето са на таблото на Пасат (15 лв/крушка !!!)

Тези дето са в таблото - мога да ти покажа какви са. Мисля, че имам една в колата останала фира.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: The One]  
Автор Mugaga (непознат )
Публикувано04.04.02 15:10



Отварял съм го - някакви нещастни дребни светодиодчета са. Едно по-голямо за "включено", и едно много малко, дето свети винаги.

Баси, кви са тия златни бутони, ма'а му да .... Една гола пластмаса с два нещастни светодиода !



Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: seven]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано04.04.02 16:04



Има унивесални от естествена кожа (описани са моделите за които става). Сена м/у 10-12 лв. зависи къде си го купиш.
Това за което се сещам в момента е един мазаин за авточасти на ул. "Козлодуй" (с/у втората спирка на 2-ката след като завие от бул. "Мария Луиза" по "Козлодуй")



Join the freeride everybody!


Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: M]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано05.04.02 07:24



И на двата линка нищо за Ауди 80.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Ми лесно е сравнителнонови [re: The One]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 10:04



Няма проблеми ще помагам. Свалял съм го сам, да. Голям гърч е, не всичко помня, но ако го погледна мисля че ще се сетя. Адски много ме измъчи пласмската зад волана. двете капачета. Едното пада лесно ама другото има една дупка идотска дето кой да се сети че там има нещо?
Що ще го сваляш. Да не си закъсал с парното? Ако нямаш нерви, недей. Мен ми отне 5 дена. Е нямам гараж и го правих пред блока и това ме забави доста.



Тема Re: Ми лесно е сравнителнонови [re: Цeцo]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.04.02 10:32



Ами да...
проблеми с парното!
То тея двете пластмаски или поне една от тях се сваля за да свалиш таблото с уредите. Та.. тях съм ги свалял.
Обаче проблема при мен който допълнително ще усложни нещата е, че таблото е от 80-ка, а моето е 90-ка и има кабели които висят без да са включени. Има и такива: Червен кабел е включен в зелен.
Така, че ще трябва да си ги маркирам.

Предлагат ми в сервиз сваляне и слагане за 100 лева. В Юнитрейд предполагам е към 150-200 лева. Обаче едни пичове ми предлагат за 40 лева. Но нещо им нямам вяра. Никога друг път не са сваляли табло на Ауди. Нямат удобно място като широк гараж. Работят на улицата.
Не че няма да го свалят и сложат, ама ако вземат да останат малко резервни болтчета или счупят разни закопчалки и прочее после ще ми дрънчи таблото здраво.

Както и да е.
Като предприема разкачане а това ще е като се затопли времето, ще те питам задължително за разни работи. :)
Благодаря ти предварително.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Е не, така не може!!нови [re: The One]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано05.04.02 13:48



Ne krushkite tam za po 1-2 leva broikata .. smeniavah na moiata.

BTW te sa ot krushkite bez plastmasa, na tabloto sa si s Plastmasa okolo tiah

WWell BE COOL

Редактирано от HlTMAN на 05.04.02 13:48.



Тема Re: А къде се продават ?нови [re: HlTMAN]  
Автор Mugaga (непознат )
Публикувано05.04.02 16:10



А можеш ли да ми кажеш къде продават такива крушки (всякакви крушки за таблото), че на моята кола май доста са за смяна.



Тема Re: А къде се продават ?нови [re: Mugaga]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано05.04.02 17:25



Mi pochti vuv vseki magazin za avtochasti gi ima .. samo ne davai poveche ot 1,20 samo za krushak i 2,20 za krushka s plastmasa.

WWell BE COOL



Тема Re: А къде се продават ?нови [re: HlTMAN]  
Автор Mugaga (непознат )
Публикувано05.04.02 17:59



Няма да дам, обещавам
По-скоро ще си взема уред за нощно виждане - не че е много евтино, ама поне ще мога да го ползвам и за други неща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.