Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 22.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мнение за Audi 90 2.0E  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.03.02 18:49



Привет всички,
съвсем скоро и аз мога да се присъединя към клуба на притежателите на Audi и в тази връзка искам да ви попитам за мнението ви относно този непознат за мен модел, а именно Audi 90 2.0E пълна инжекция модел '89, на пръв поглед е като 80-ка но задния стоп му е по-голям, а и предницата мяза на Купе или В4-ка ина4е си е с 4 врати, пълен ел. пакет и т.н. ... та въпроса ми е на този модел частите като на обикновена 80-ка ли са или е нещо по шантаво като изпълнение и цени питам защото се двоумя м/у него и една година по нова 80-ка на една и съща атрактивна цена :)
P.S. бихте ли отговорили asap щото утре трябва да решавам

10х предварително



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: CuO]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 19:59



Това е извадка от ценовата листа на Ем Комплект 33:

AUDI 80 86-91г. ФАР ЛЯВ 105.60 лв.
AUDI 80 86-91г. ФАР ЛЯВ /HELLA/ 215.41 лв.
AUDI 80 86-91г. ФАР ЛЯВ AUDI 90 87-91 621.87 лв.

Освен това някъде четох описание за това как се сменя някакъв чарк по двигателя и имаше забележки ако Ауди-то е 90, така че може би има разлика и за други части - за това трябва да се изкажат по-запознатите. Мен това ме спря да си купя 90...



Тема Re:аз от Мъ комплект тоалетна хартия .........нови [re: Fan]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано29.03.02 21:40



не бих си купил.........ако продаваха разбира се.........ебати смотаняците...............да бяха останали да си продават колхозните авточасти за руските бараки пък те тръгнаха като жабата крак да вдигат за подкова.........

незабележим


Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: Fan]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано30.03.02 00:46



фар ляв какво ...?!?!

ок тогава аз давам два за 1000 т.е. по 500 лева парчето, тънкана идва ....... хубаво майтапа на страна, че нещо се стреснах ами то предните фарове не са ли (изобщо предницата) като на купе-то?



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: CuO]  
Автор Nasti ()
Публикувано30.03.02 09:16



Az karam Audi 80, na koeto wsichko mu e ot 90... prednica, zadnica - wsichko! 600lw. na EM Komplekt za far shte im dam TARATANCI! Na Simeon ima tolkowa chasti che da si sglobish okolo 7-8 GOLEMI AWTOKYSHTI s koli. I tam za 600lw. Kupuwash dwigatel sys Injection-a, i komputerite.

Razlika w cenite na chastite na 80 i 90 ima, no e malka i ako pitash men za glezotiite koito predlaga 90-to si zaslujawa (plusheni saloni, halogeni i t.n.). Oswen towa ne pri wsichki chasti ima razlika w cenite, golqma chast ot karantiata e ednakwa.

Motora ti e kato moq a imenno 3A zashtoto ot 88-90 godina drug motor 2000 kubika nqma. Ne mi e qsno zashto go wodiat 2.0E kato injectiona e mehanika ama...
Kwo da ti kaja mehanichna injectia ne e losh wyrwi dobre. E ne e 2.3 20V (my favorite). Az lichno sym dowolen, e razbira se nemoga da sym fast & furious. Ama pone moga da sym fast . Sega seriozno - motora e dobyr dyrji se dobre i wyrwi dobre.

Moiat sywet e slednia :

Wzimash 90-ta karash q w Unitrade da i premeriat kompresia i da ogledat hodowa chast dwigatel i injection shtoto na Audi injectiona (osobeno na tolkowa godini) e mnogo pretenciozen i ako ti kajat stawa plashtash ako ti kajat ne stawa tyrsish druga.
Oswen towa w momenta osobeno, w Bulgaria s B3-ki mojem da se zamerqme taka che ne e koi znae kakyw problem da si namerish shto gode swestna kola.

Shtom ne si zapoznat s Audi sega iskam da te predupredia che w Audi nemojesh da tyrsish ikonomichnost, no za smetka na towa za parite koito struwa ima otlichen komfort i wozia. Ima edna drebolia s bagajnika ama ti shte q widish - malko e miniatiuren ama i tozi problem e preodolim az byrzo mu swiknah.

Ot kolata koqto karam sym super dowolen i ne go kazwam shtoto sym se nabutal da q kupia ami zashtoto naistina mi hareswa mislq che i na teb shte ti haresa. .

Uspeh w kupuwaneto ako imash oshte wyprosi pitai.


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: Nasti]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано30.03.02 14:00



мерси за подробния отговор но искам все пак да те питам само: колко харчи ?

в момента това ме е притеснило, щото днес докато я оглеждах забелязах че е с 5 цилиндъра, а това в литри на 100 отива към 15



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: CuO]  
Автор SpiderchoМодератор (Audi Entusiast)
Публикувано30.03.02 14:01



С 5-цилиндъра е, нали ?



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: Spidercho]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано30.03.02 14:03



да, с 5 е ..



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: CuO]  
Автор SpiderchoМодератор (Audi Entusiast)
Публикувано30.03.02 14:18



Ако е в добро състояние го взимай!



Тема Re: Мнение за Audi 90 2.0Eнови [re: CuO]  
Автор ДoнKиkoт (не Кихот :-))
Публикувано30.03.02 23:53



Братле, не му мисли, грабвай я! Аз имам 90 2.3Е - огнен змей е Не му мисли за части - тези коли не се развалят лесно, а части има и не са кой знае колко скъпи (преди това имах японска кола и частите ми идваха нагорно )
Направо я взимай и ще черпиш!
Предварително честито!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.