Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 23.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО някой има линови  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано04.02.02 09:58



кола вкарана на инвалид! кво трябвада пишев пълномощното за да не те преебе инвалида! или ако умре, наследниците ли взимат колата?



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: SunFlower]  
Авторstax (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 16:15



Kvoto i da pishe v palnomoshtnoto invalida vinagi moje da te preebe, stiga da iska tia e negova sobstvenost, ako ne daj si boje gushne buketa negovite naslednici sa sobstvenici na kolata, za tova ako se sluchi naj-dobre otivash v mitnicata plashtash si mitoto i si ia preehvurliash ili si namirash inavalid ne 2-3 nabor a po-mlad:)))))

Da ne ti se sluchva da popadnesh na zlonamereni hora , che razpraviite sa golemi.
Ako drugo ima pitaj.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: stax]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано05.02.02 10:08



мерси!! ми здрав изглежда човека пък ще видим:)



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: SunFlower]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 10:14



За в случай, че инвалидът умре, ти трябва нотариално заверена декларация от наследниците му, че нямат претенции за колата ти.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: Myyy]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано05.02.02 14:00



но тя може да се направи и след като умреинвалида (дано да не се случва :)) нали?



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: SunFlower]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 14:40



Те ако наследниците му не проявят претенции, темата е излишна. Като минат 2 години си правиш едно пълномощно, прехвърляш си я сам на себе си и край.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: Myyy]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 18:25



ami vish sega ponege i moita kola e na invalid shte ti kaga,4e e mnogo vahno
kakuv e vida na pulnomoshtnoto ti,zashtoto v nego iasno i kategori4no ti pi6e
kakvi sa ti pravata,a primerno pri men pravata mi sa takiva,4e s avtomobila moga
da si pravia kakvoto si poiskam v smisal takuv,4e doru i na invalida neshto da se slu4i kolata otiva avtomati4no na moe ime i niama nikakuv problem.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: Calibra 16V]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 10:22



Можеш да си правиш каквото си искаш, обаче след като изтече срока, за който колата е под митническо разпореждане. А преди да изтече тоя срок също можеш, обаче след като си платиш митническите задължения.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: Calibra 16V]  
Авторstax (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 12:10



Nishto nemojesh da pravish i da pochine invalida predi da izteche sroka ot 3 godini. Tia stava sobstvenost na naslednicite mu, nezavisimu dali prediaviavat pretencii ili ne, taka e po zakon. I 5 palnomoshtni da imash te ssa nishtojni v momenta na negovata smurt. Mojesh da si platish DDS-to taka: 1 godina -100%, 2-ta godina 70%, 3-tata 50% ot DDS i togava mojesh da si ia prehvirlish.



Тема Re: СПЕШНО някой има линови [re: stax]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано06.02.02 16:40



ако реша да си я прехвърля на третата година се плаща 50% от митото ли само??




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.