Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 04.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Klasacii...нови  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано22.12.01 00:59



Dojde kraja na godinata i se pochna s otnovo kakto si mu e reda s obzoren pogled da se preceni koja kola e po-dobra ot ostanalite. Chestno kazano kato vseki lud fen se kefja i az mnogo da procheta oshte poveche v njakoe renomirano spisanie, kakvoto e Car&Driver ili Auto Motor und Sport Mag. primerno, njakoia blaga duma za mojta lubima marka avtomobili. Chestno kazano tova v realnia mi zivot tova slabo me gree, ako shte daze lubimata mi marka da beshe Moskvich! Az priemam neshtata po slednia nachin: edin istinski FEN ne stava FEN zaradi tova, che kolata mu e nomer 1 po sumati klasacii i oshte tolkova fenove okolo nego mislejki po sushtia nachin, a zashtoto e nameril NESHTO koeto go njama pri konkurenciata. Tuk mozem da zapochnem da obsuzdame godini nared i pak mi se struva che samo shte bluzdaem v edin prazen krug na vzaimno ubezdavane.

BMW vs. Audi... Vie iskate da se rezete i vurtite gumi po svetofarite i da karate fun machine, az puk iskam da stigna tam kudeto 100% i djipovete NJAMA da uspejat - s kombi! Primerno kazano :) Njakoi s drugo predlozenie? :)

Kakto i da e, izbora sme si go vzeli otdavna veche sami za sebe si i edva li njakoi den njakoi ot nas shte se razkolebae, oshte poveche ako si e fen na markata. Kamoli tova da bude kupchina spisania...

Stay cool & enjoy the ride! :)

A.

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: Klasacii...нови [re: Wizi]  
Автор Nasti ()
Публикувано22.12.01 09:18



Hmmm... kato se zamislq mai se seshtam za edno kombi s koeto moje i da swyrshish tiq raboti za koito mi goworish... na prednata mu reshetka ima chetiri prepleteni kolelca za da ne zabrawqsh che si na chetiri gumi i po princip e malko po wisochko ot ostanalite kombita


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Klasacii...нови [re: Wizi]  
Автор SpiderchoМодератор (Audi Entusiast)
Публикувано22.12.01 11:24



Отлично казано



Тема Re: Klasacii...нови [re: Nasti]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано22.12.01 12:36



Chetrite kolela za mene znacat che kolata e sys 4 kolela ,a tova che sa prepleteni oznacava che sickite rabotqt zaedno i stava 4x4! Za da se zatvyrdi obache ot kyde po-tocni idva istinata ,na prednata resetka slagat i edna maalkaaa tabelka quatTTTTTTtro!



Тема Re: Klasacii...нови [re: Spidercho]  
Авторinstinkt1979 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 17:23



znachi emblemata na audi oznachavalo chetiri gumi????!!!
ne vyarvam che govorite seriozno!!!po seriozno molya



Тема 10x!нови [re: Spidercho]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано22.12.01 18:40



Thank you, thank you people!

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: Klasacii...нови [re: instinkt1979]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано22.12.01 20:11



Mi da - ti kvo ochakvas:)

Emblemata na BMW po systata logika e edna guma ,koqto vsysnost ostava kato natisnes kola sys otvoren ZADEN differencial i ZADNO predavane

De e burdura:P



Тема emblemata!нови [re: Wizi]  
Авторinstinkt1979 (Нерегистриран)
Публикувано25.12.01 20:52



....eto istinskata prichina za emblemata na audi!!
predi da se sazdade firmata audi imashe chetiti firmi...ne si spomnyam imenata im no znam che ednata zapochva sas bukvata(a)..drugata sas (u) ..drugata sas (d) i poslednata sas (i)....tezi firmi za da ne falirat se svarzaha i se prisaediniha na edno myasto....i stana audi!!...imeto na audi ot tuk idva...firmite ne byaha mnogo golemi....i imenata im byaha ime na chovek...vze se parvite bukvi na firmite!
a kragchetata ....nali sa chetiri...i ne sa otdelni.......mislya che vsichko e razbrano.

a za bmw pak e taka....tri dumi sas parvite bukvi...tova go znayat vsichki....a ako prevedem na balgarski:-))) he...he....draj se zdravo!!
///bavyera samoletni dvigateli///



Тема hummmнови [re: instinkt1979]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано26.12.01 18:06



Popravi me ako gresha, no maj burkash neshtata s Auto Union kojto sa imali dosush sushtata emblema kato na Audi, no presechena po sredata ot centura na purvoto do poslednoto krukche. Ima go tova na pochti vsichki Audi i VW v godinite 80-90ta - pochti sum 100% siguren. AutoUnion sa bili 4 firmi s edno, no se seshtam samo za 2 ot imenata - Audi i VW :) Shte vzema da procheta malko ta belkem se obrazovam ;)

Interesno shte mi e da razbera neshto poveche, stiga samo da e dostoverno ;) A shto se otnasja do Bavarische Motor Werk vuobshte ne moze da se prevede s neshto svurzano (oshte poveche) sus samoleti :))) Bukvalnia i tochen prevod e "Bavarski zavod za motori". Podobno neshto chuh samo za emblemata che napodobjavala samoletna (vurtjashta se) perka. Proizvezdali li sa BMW samoletni dvigateli predi tova?

---
Nobody is perfect, but I'm pretty close!


Тема Re: emblemata!нови [re: instinkt1979]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано26.12.01 23:05



Тая "истинска" причина е като ЕЖК*.

Истинската причина за произхода на емблемата с четирите преплетени окръжности е обединяването на четирите Саксонски автомобилни производителя Ауди, ДКВ, Хорх и Вандерер през 1932г. Тогава (през 1932г.) новообразуваната фирма се е казвала Ауто Юнион. По-късно към тях се присъединява и NSU (след Втората световна Война)

А това за BMW е като ЕЖКВНО**. Всички знаят, ама ти май нищо не знаеш - само плямпаш.

BMW е абревиатурата на немското: Bayerische Motoren Werke - Баварски моторни фабрики/заводи/


*Една Жена Казала
**Една Жена Казала Вчера На Опашката


П.П. Много мразя да се говори наизуст. Всичките тези неща са факти и можете спокойно да ги прочете, па дори и в Нет-а.

Ребята, давайте жить дружно!

Редактирано от Kиpил Дъpeв на 26.12.01 23:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.