Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 29.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аudi 80 - музиканови  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 23:38



Абе проблема ми е следния. Имам 80 което никога не е имало музика. Така си е излязло от завода. Няма колони, вместо дупка за магнет - имам долапче с тапицериййка, няма антена - нищо. С останалото ще се справя, проблема ми е в антената. Не ми се дупчи колата. Някой Аудита имат антенен усилвател на нагревателя на задния джам. Върши ли работа? Добре ли лови? Щото ако е гот, мога да си потърся по моргите някой усилвател и да не дупча каруцата. Какво ви е мнението?



Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: Цeцo]  
Автор Nasti ()
Публикувано12.11.01 07:55



Lichno az go polzwam s antenata koqto mi e wgradena w zadnoto styklo tochno nad reutanite i trqbwa da ti kaja che moito radio lowi mnogo dobre. Ne e tolkowa wajno kakwa ti e antenata po-wajno e samia kasetofon kakyw e shtoto ako si kupish nqkoi KANSAI ili FIRST primerno ne hubawa antena ami i do radioto da zastanesh pak shte ti pryshti i nisto nqma da chuwash .
Oswen towa zashto ti e da dupchish kolata? Kupi si magnitna antena i si gotow .



Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: Nasti]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 08:38



Твойта антена с усилвател ли е и ползва ли реотаните?



Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: Цeцo]  
Автор Nasti ()
Публикувано12.11.01 09:18



Nikyw usilwatel be.
W kakyw smisal dali polzwa reutanite. Tq tam si sedi w stykloto



Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: Цeцo]  
Автор _LESHPER_ (Варна)
Публикувано12.11.01 14:04



бръкни вътре над копчетата за парното и ще намериш антената
много по добра е от тез дето могжеш да ги сложиш кат некой бакшиш
вервай ми
а пак дето вика Nasti много важно е какъв е касетофона

AUDI


Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: _LESHPER_]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 15:30



Няма нищо над копчетата, бе пич. Нали ви казвам, че колцата е излязла така от магазина. Без никаква музика. Разглобил съм и цялото табло - няма антена. Имам един куплунг 8/5 пера на който ми излиза захранване и това е. Няма колони, няма антена. На един приятел антената е самия реотан, а антенния усилвател е в задната лява колонка на тапицерията. Та затова ми е мисълта, вашите какви са. Събирам отзиви.



Тема Re: Аudi 80 - музиканови [re: Цeцo]  
Автор Nasti ()
Публикувано13.11.01 00:52



Moite sa takiwa w reotanite ama usilwatel w lqwata kolonka nqmam shtoto kato si prawih muzikata ne widqh da ima nishto - na audito nemoje da se maxne korata za da se rediat goworiteli ako ne se razkolachi celata kola.
MA CHAKAI MALKO TI ISKASH DA MI KAJESH CHE NQMASH I PREDNITE DWULENTOWITE GOWORITELI DETO SA SI ORIGINALNITE .. NA SAMOTO TABLO NQMASH MESTA ZA TQH LI ?!?!?



Тема Точно това ти казвамнови [re: Nasti]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 12:01



Място за говорители имам, говорители нямам. Не е и имало, личи си. Аз бях първия който е махнал капачките на таблото. Освен това самите капаци на предните колони не са продупчени. Плътни са - декоративни. На мястото на касетофона на барчето аз си имам долапче като това по-малкото горе до ключовете за нагревателя. С тапицерийка, оригиниално. Абе наиситна колата е без музика от завода. Затова и събирам отзиви за различните видове антени за Ауди. Щото досега съм видял 4 вида. Предна вътрешна, задна вътрешна, задна на реотаните и вуншна с дупка на покрива. И се чудя кой ще е най - подходящ и като изпълнение и като цена.



Тема Re: Точно това ти казвам [re: Цeцo]  
Автор Nasti ()
Публикувано13.11.01 12:29



Sloji si wynshna da styrchi ... kato TAXI

Sheguwam se ... spored men e nai-dobre da si slojish edin hubaw kasetofon naprimer PIONEER ot sreden klas (edinichnoto CD e 370lw. s montaj) sloji si 2 10-ki na Pioneer syshto otpred i 12-ki otzad s edna antena deto da ne styrchi i shte ti swiri mnogo prilichno ....



Тема Re: Точно това ти казвамнови [re: Nasti]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 13:13



Бе то техниката е ясна. Проблема е в антената. Щото тия "дето не стърчат" трябва да ги купя от някое катастрофирало Ауди. И незнам какво точно да купя. Щото без антенен усилвател няма да мине. Реотана не е добра антена.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.