Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 27.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Карбуратор Keihin  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 22:41



Абе по разните му руски сайтове се носи приказка за някакъв pdf с описание на Keihin. Ама ftp-то или го няма или не ме пуща. Да му се намира на някой нещо от сорта.
P.S. А схема на електриката на Audi 80 - B3 (1.8S)?



Тема Re: Карбуратор Keihinнови [re: Цeцo]  
Автор The One (избраният)
Публикувано01.11.01 10:14



Има една книга Audi 80/90 в която има информация за Keihin, Pierbutg и електрообзавеждане.
Продават я на Славейков. Не ми е под ръка и немога да ти кажа издателството.
Но преди да я купиш, НЕПРЕМЕННО Я РАЗГЛЕДАЙ ПОДРОБНО дали има нужната ти информация.

Wipe them out! All of them!


Тема Информация - грънци!!!нови [re: The One]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.01 15:06



Ако става дума за тая с дебелите корици от серията ремонт - книгата е доста кофти написана, а и превода и е отвратителен. Информацията е доста обща, а за Keihin има само един общ псевдочертеж, и таблица с някой и друг параметър. На всичко отгоре картинките и текста са разместени и се повтарят, пък някой липсват. Абе никаква книга не е. А едно време за СССР автомобили какви книги имаше!



Тема Re: Информация - грънци!!!нови [re: Цeцo]  
Автор The One (избраният)
Публикувано01.11.01 15:40



Да...
За същата май става въпрос.
Наистина некадърна работа.
Но все пак, моята си изплати донякъде цената.
Беше полезна за 1-2 неща. Иначе трябваше да дам парички за разни типажи да се учат в/у колата ми.

Wipe them out! All of them!


Тема Ami w ETKA-ta?нови [re: The One]  
АвторCeco (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 14:51



Tam ima li nesto po waprosa za toia karburator w ETKA? Pone edin swesten certez, na koito da se widiat wsickite burmi?



Тема Re: Ami w ETKA-ta?нови [re: Ceco]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано02.11.01 15:40



V ETKA-ta ima razgloben do poslednoto vintche :)

WWell BE COOL

HITMAN


Тема Re: Ami w ETKA-ta? -> ETKAнови [re: Ceco]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.11.01 15:50



Предполагам, защото там има абсолютно всички части вградени в тези коли.

М/у другото, който желае да си я изтегли, нека да остави по-долу мейл на който да му пратя IP/user/pwd.
Предполагам че в понеделник вечерта ще мога да пусна ФТП-то.
Туй то...

Допълвам само, че ЕТКА е около 307,716,096 bytes ZIP файл, който като го разархивирате ще получите структурата на инсталационното СиДи.
Така че, вероятно ще ви трябва "яка и държавна" връзка (макс. 1Mp/s) за да го преточите бързо, иначе ще трябва да си играем с дни.
Има един Хак който ще трябва да Apply-нете, след като прочетете инструкциите в текстовите файлчета.
Върви под Win95, за NT хака е тук: http://www.autocd.spb.ru/vag_set.html
Задължително разделителна способност на монитора 1280х1024
За Win2K... незнам, Спайдерчо казва че работи ама трябвало някакъв друг хак да се прави.
Пари и други заменки за тази програма не искам. Всичко е ентусиазъм и на пук на UnitradeX/Autotechnica, където цените са по 40+ DM/h.
Ако трябва да си направиш ремонт на задният мост в Аутотехника (Аудито не е Куатро) ти искат 160+ ДМ. По разписание ремонта се прави за около 4 часа!!!
Аз сам ще си го разглобя до последната гайка и после ще го зглобя за по-малко от 2 часа, въпреки че не разбирам и нямам инструменти.

Wipe them out! All of them!

Редактирано от The One на 02.11.01 16:01.



Тема Дайте я тая Етка!нови [re: The One]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 23:55



mcecom@yahoo.com. Метни ми ftp-то. Аз съм на модемна връзка обаче компа е включен цяла нощ, така че за няклко дена ще я дръпна.



Тема Re: Карбуратор Keihinнови [re: Цeцo]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 12:06



Abe pochti sam siguren, che ne e tva, koeto tarsish, ama ya pogledni ey tuka:

http://www.belmednet.com/audiclub/info/engec/engec.htm

Tova sa opisaniya na razlichnite vidove injection-i. A moje i da ima i za karburatori ...

A inache za knigata sam absolyutno saglashen che e palen SHIT. Az po bezdarno izdanie ne sam vijdal. Ama te sigurno narochno sa go napravili taka, za da ne mogat onezi ot "Hayes" (ili kakto tam se kazvat originalnite izdateli) da gi barnat i da im .... abe, yasno kakvo. A za takova bezdarno kopirane: tryabva!!!

Inache ako namerish nyakoi chitav site s PDF-i, pusni linka vav foruma ....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.