Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 20.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Namesa...нови [re: TOZl®]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано21.09.01 04:55



I dvete marki si imat i plusuve i minusi ot sqka gledna tocka. Za mnogo ot tqh obache Audi sa po-dobri ,tocno poradi tazi pricina gi predpocitam.

Dali tezi koito predpocitam BMW sa neobhodimo zabludeni i zagubeni - kategoricno ne - horata si imat drugi ideali ,druga filosofiq za nai-dobriq avtomobil koito prosto se slucva da se razminavat sys moqta.

Poradi gornite nesta po vsqko vreme i na vsqkyde obache moga da uborq BMW fen che nqkoi si BMW e No.1 (stiga da iskam)

Ferdinand Piech - THE KING


Тема Re: Namesa...нови [re: fxmaker]  
Автор The One (избраният)
Публикувано21.09.01 10:41



Това пропуснах нарочно да го спомена, понеже зададеният въпрос беше доста остър. Или поне така ми се стори.
Иначе, нещата в теста наистина бяха описани така. БМВ-то и Аудито спореха много за 2то място. Всъшност, класацията за 2то място (ако трябва сам да си я направиш) зависеше от това кой екстри предпочиташ.
Но както казах, това е във флагманите на отделните производители.
Има много други модели на БМВ който превъзхождат тотално моделите на Ауди във същият клас. Както и обратното.
Да не забравяме, че това са водещите производители на коли в Еврропа.

Аз съм абсолютно съгласен с това да се срещнем и двата клуба за обмяна на мнения и бири. :)

А само да Ви подразня от БМВ: :))
Вероятно знаете, че в БГ има само две М5-ци от 5та серия (незнам дали правилно определям модела, защото не съм наясно точно как стоят там нещата). Та... Едната е в София, другата е някъде в провинцията. Обаче преди известно време, тази дето е в провинцията се треснала и се е потрошила. Останала е само тази в София. Та... Имах честта да се кача вътре в нея и да се повозя. Паркират я редовно на паркингчето до офиса ни.
Е вярно е! Страшен автомобил. Просто нямам думи.
Малко данни които разбрах, обаче незнам дали са точни понеже шофьорчето и то не беше в час какво точно се крие под капака.
Двигател: 4.4 и впряг от около 400+ коня.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Namesa...нови [re: The One]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано21.09.01 10:51



e brawo radwam se ceh si uspial da se powozih na takawa mashina
no triabwa da te razucherowam w BG ima malko poweche ot dwe M5-ci iimam poznat koito systo ima ot nowite mislia che w plowdiw ima systo da kajem che se sreshtat a w sofia sym wijdal dosta ot starite (systo pozbnawam chowek s takawa)
a informaciata e pochti wiarna samo che dwigatelia e 5.0l
pozdrawi

(OO=[][]=OO)
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...


Тема Re: Namesa...нови [re: fxmaker]  
Автор The One (избраният)
Публикувано21.09.01 11:39



Възможно е...
Тази която е в София е на един от шефовете на Биокомерс (бившата Бартекс).
Та техните шоферчета ми казаха че били 2 такива в БГ.
Това е което знам.
Не се интересувам много от БМВ-та и не ги следя просто. Както ти от Аудита.
:))
Иначе нистина е страхотна. Но това е нещо съвсем нормално. Модел на по-малко от 1 година.....

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Namesa...нови [re: The One]  
Автор fxmaker (BMW entusiast)
Публикувано21.09.01 11:57



e izlygali sa gi znachi
a na men sa mi interesni Audi-tata ne che gi sledia koiznaekolko no e dobre da poznawash konkurenciata i glewno sse interesuwam ot po sportnite im modeli (ne e taina che se kefia na RS-kite osobeno na rs2 e i na rs4 systo) a i nali w semeistwoto imame edna S4-ka

(OO=[][]=OO)
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...


Тема Re: Namesa...нови [re: Spidercho]  
Автор TOZl® (непознат )
Публикувано21.09.01 14:16



Dai primer s link ili TV.... Primerno kakto onzi den gledah BMW i 500sl i nali se seshtash BMW №1 otvsqkyde...



Тема Re: Namesa...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор TOZl® (непознат )
Публикувано21.09.01 14:35



Ne se zaqjdam , ama koq e po-tromava, po-bavo nabira, po-bavno spira, kakvi oboroti pravi, na predavkite kakva razlika ima v toq duh ...
Az kazah che 2g. sym karal AUDI 80 ...a da ne govorim che starata 100-ca s turbo q napravih luda s 325e ...tq pravi samo 185km a BMW-to 210km (dyrji gi)...
A ili 316 karburator i 80-1.6 karburator - prosto da ne govorim ta ako shte i B4



Тема Re: Namesa...нови [re: TOZl®]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано21.09.01 15:57



Верно, 316-ката много върви. Просто невероятно за такъв, сравнително малък двигател. Но така или иначе, всички бензинови са ми безразлични, а по-добри дизели от Ауди никой не прави.



Тема Re: Namesa...нови [re: LordDigital]  
Авторизpoдa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 21:07



Мерцедес,БМВ,Ауди - трите най-големи марки. Всяка от тях си има своите предимства и сфери на влияние. Най-добрите ми приятели карат БМВ- единият 320,96г., другият 750,97г. Всеки ден се возя по няколко пъти в тях. БМВ 750 - е бати густото!На няколко пъти обаче ми се случва да дърпам с моето АУДИ , закъсалото БМВ 750. Нищо лично- просто факт!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.