Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 13.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано09.08.01 19:31



Накой виждал ли е да се продава такова Ауди (100 Avant Quattro 2.5 TDi)? Изглежда това е толкова рядка комбинация, че ако не бях видял едно такова за продан, щях да си мисля, че не се е произвеждала.



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторTurbo D (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 22:36



Ми изскачат от време на време........Комбита TDI колкото щеш,но не всички са QUATTRO.Иначе те поздравявам за избора,колата много върви(е задвижването на четирите колела малко я спъва,но за сметка на тва е супер стабиларка).



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Turbo D]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано09.08.01 23:32



Абе за "спъването" хич не съм убеден нещо :)
Ауди са известни с това, че са са единствените масови автомобили, чиито 4х4 версии са с по-добра динамика от същите модели, но само с предно предаване. Единствено разхода на гориво е леко завишен при Quattro моделите.



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор stax (zaпознат)
Публикувано10.08.01 00:40



99% sam siguren 4e takova jivotno ne e proizvejdano ,mojebi samo po pora4ka, no ne go vijdam nikade po katalozite. Ima model A6 s 2,5tdi kombi quattro s C4 kupe i go ima ot 95g kraja.
Tva koeto si vidial da ne e A6?
A ako ima takova kade go vidia i kolko struvashe?

QUATTRO Rulez


Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: stax]  
АвторTexas Ranger (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 02:40



Stax, ako ti si tozi za kogoto predpolagam znachi shte se setish i ti za men kato ti kaja che v momenta sum v Houston. Ta ako si sushtia drasni niakoi E-mail na ranger_7us@yahoo.com
ako ne ostani si sus zdrave.



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: stax]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано10.08.01 11:06



Няма грешка, колата е 90-та година. Първо и аз си мислех, че е най-вероятно не е quattro, но днес се чух с продавача и той продължава да твърди, че данните са верни. Все пак на такива идиоти съм попадал, че не може да се има вяра. Ще се вдигнем да го видим това Ауди май. Цената е супер, но подробности ще давам след като реша какво да правя, да не се засили някой конкурент :)))



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDi [re: Caмo Дизeл]  
АвторTurbo D (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 14:35



Гаранция ти давам ,че и ускорението и максималната скорост са по слаби от същото Ауди ,но само с предно предаване.А щом е 90 година,значи двигателят му е 115 к.с.,а не 140.Демек не с по 4 клапана на цилиндър.А също мисля,че е петак,но не съм съвсем сигурен.Само знам,че с тва Ауди ше убиеш рибата.......



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Turbo D]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано10.08.01 16:28



Двигателя (петак разбира се) в обявата го дават 88 kW (120 к.с), което също ми мирише на партенка.
Абе много ми е далече, иначе да съм отишъл да го видя вече.



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторTurbo D (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:46



Къде е?Ако е в България можем на партия да отидем да го скиваме......ма ако е извън страната,няма да стане.......и досега не съм чувал да има такъв мотор 120 к.с.,ама нали знаеш,че собствениците обикновено си завишават както мощността,така и качествата на автомобила.......



Тема Re: Audi 100 Avant Quattro 2.5 TDiнови [re: Turbo D]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано10.08.01 19:32



В Германия е. И аз съм там, ама ми е на 500 км. и малко се чудя, дали няма да бия 1000 км, само за да видя, че идиота не знае какво продава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.