Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 18.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощ...Сервиз и части  
Автор drv (непознат)
Публикувано02.05.01 10:39



Като са ми връщали километража са го прецакали и сега не работи (става въпрос за километража - скоростомера раоти). Някой може ли да предложи някаква цена за такъв или дори за цяло табло. Освен това търся сервиз за климатроника който понякога работи понякога не. Става въпрос за AUDI 100 2.5 TDI 1992г.



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: drv]  
Автор Дизeлджия (DieselOS)
Публикувано07.05.01 14:10



Eiii, s tiq kilometraji e golqma prostotiq.
Nai-veroqtno sa shchupili neshto. Ako mojesh go razglobi i vij kakvo mu e. Za tablo na staro ne si zaslujava, zaradi cenata.



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: Дизeлджия]  
Автор drv (непознат)
Публикувано10.05.01 13:19



Лошото е,че не подлежи на ремонт,или поне така ми казаха майсторите :( - за това се опитвам да намерия на старо от някъде - примерно от катастрофирало. Мисля,че става и табло от 80тка



Тема Re:не ги слушай бе пичнови [re: drv]  
Авторфeн нa ayди (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 12:09



всичко се разглобява.......аз имам WV пасат 5 пъти съм разглобявал таблото с
уредите всичко се сваля и разглобява..........ако нещо е счупено в километража
ще купиш само разваления уред



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: drv]  
Автор boxer (познат)
Публикувано20.05.01 17:17



Абе най-вероятно е счупен зъба на първата цифра...нарочно го правят най-бързо става
оттам нататък няма никога да проработи освен ако не го смениш

боксер


Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: boxer]  
Автор drv (непознат)
Публикувано28.05.01 10:29



Явно нещо в механиката на самия уред е счупено. Естествено може да се смени и само уреда но не знам дали може да се намери само уред.



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: drv]  
АвторNasti (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 14:43



Ako iskash cqlo tablo na dobra cena i si ot sofia moje da goworim imam poznati po Simeon... tam pazaruwam mnogo redowno ot rezanite pushki shte uredim neshto s namalenie ;-) daje wednaga i shte te zaweda da ti go smeniat i da ti widat klimata ;-)



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: drv]  
Автор boxer (познат)
Публикувано28.05.01 16:56



нали ти казвам
зъбните колелца са счупени...иначе няма начин как да се врътне първата цифра

кофти тип


Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: Nasti]  
Автор drv (непознат)
Публикувано29.05.01 16:44



Обиколих по Симеон - всичките за втора употреба, намерих табло от 80тка ама се оказа, че не става. Майсторите ужким го ремонтираха нещо - засега работи, ще го видим докога. За климатроника се оказа, че е бил запушен - разбрах го след като дадох няколко пъти по 60-80 лв. ужким за пълнене, за незнам какво си... Най накрая открих свестен професионален сервиз за климатици - при това цените им са съвсем разумни. Трябва ми обаче някакъв дехидратиращ филтър за фреона - в unitrade ми искат 350 DM!!! Не знам къде мога да купя такъв за по свястна цена.Твойте хора дали имат изостанали някакви датчици - защото един ми отказва от време на време и за него ми искат 750DM-да не уточнявам къде :))



Тема Re: Помощ...Сервиз и частинови [re: boxer]  
Автор drv (непознат)
Публикувано29.05.01 16:46



Май са го разглобявали и не са го сглобили както трябва...Абсолютни некадърници.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.