Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 29.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДА  
Автор du (неадекватен)
Публикувано08.04.01 00:54



Нищо не разбират и са страшни цифромани.



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано08.04.01 01:10



това трябваше у черните списъци да го напишеш

Take it to the limit!


Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: Bobby]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано08.04.01 03:30



Нали е важно и друг собственик на АУДИ да не изяде дървото, но идеята е добра. Ще го прасна и в ч. списъци.





Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
АвторPsylon (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 13:58



Shto be Du? Ja kaji kakwo se e slu4ilo.



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: Psylon]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано09.04.01 02:23



Три пъти ми разглобяват таблото, защото ми горят крушките по него. И ми обявяват по 230 - 240 лв. за крушка, щото били комплект с платката. А, и за всяко сваляне на табло взимат по 60 лв. Не могат да кажат защо горят крушките, ама даваш 1 000 лв. за четри и ако дойдат до 10 дни, ти ги монтират. Естествено пак цакаш за демонт./монт. табло. 60 лв.
А на новия път за Люлин в нелуксозно сервизче ти вземат по 5 лв. на крушка /толкова струват в Пан сервиз/ и 5 за монтаж. И те светкат, че ти горят от дефектен патронник за запалването. /Оправих го, не горят/.
Да не казвам к,ъв го ядох с климатроника .......





Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
Автор drv (непознат)
Публикувано09.04.01 15:37



Я, кажи къде си оправи климатроника щото и аз имам проблем и мислех най-накрая да ходя при тях.....



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: drv]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано09.04.01 22:37



не ходи в Юнитрейд, в никакъв случай!

Take it to the limit!


Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: Bobby]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано10.04.01 13:51



Ми къде бе, Bobby ?



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: drv]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано10.04.01 13:57



Още не съм, чакам някаква част, дето като пристигне и я поставят ще се разбере дали няма да се поръчва и друга част. Нямат почти нищо на склад, ама се пъчат че са европейски сервиз /само по цени са такива/.
В "АУТО ТЕХНИКА" са още по-трагични.



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
АвторVW (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:31



Ami ne znam kak sedi problema s Audi-tata,no az si karah kolata kato nai-golemia baluk wece 4godini otkak ia kupih ot tiah se w tehnia serwiz w Drujba i biah mnogo dowolen. E werno ce wzimat zdrawi pari ama pone ste znam ce niama da mi se uci nekuw na kolata deto do wcera e bil zawarcik na purwa metro-stanzia,a nie znaem kolko sa dobri te. Tam pone znam ce imat i literaturata nujna za wseki model. Edinstweno,koeto mnogo me drazneshe beshe arogantnoto durjane na onia tupazi priemcizite gore w Drijba. Biaha reshili ce towa da si priemcik tam e naprawo da si shefa na NOKIA. Tolkowa tupi kopeleta che niama nakade. Cakash gi po 20min da se poiawat ottam kadeto sa se skatawat po zel den ce da ne backat,prawish si zapazen cas i posle otiwash i tiah gi niama. W nacaloto si ostawah kolata ama posle burzo-burzo pocnah da si seda i da gi gledam kak backat i kwo pipat.Kwo da prawa ne sum bezraboten ama niamashe kak.Imah edin problem s edno tropane po prednizata-hodia kade li ne i wseki ,koito se kaci w kolata go cuwa towa nesto kato izleza na pawaja obace onia tupanari wse mi wikat nisto ne cuwame,mnogo sa wi shiroki gumitei t.n. Abe sto wi ne eba maikata-shiroki gumite bili!!!!! Te ne mojaha da otkriat ot kakwo e i towa si beshe. Okaza se,ce reikata bila izdishala wece.Ce moje li pitam se az na 4god.kola,gledana s mnogo pari i za wsiako nesto wlizala wednaga w serwiz da i se prezaka reikata?Ama towa e druga tema-obsto za kacestwoto na VW.
Kak da e! W momenta w koito razbrah za nowia serwiz na Gornobanski put i wednaga se prenesoh tam. Hem sa mi po-blizo do nas hem kato wleza i wutre winagi sweti,horata ti se usmihwat,kazwat ti dobur den,wednaga te obslujwat,ne se prawat na polkownizi wsicki i dori sa mi wurshili drebni raboto za koito ne iskat da im plastam posle. Dawat mi wsiakakwa informazia i izobsto wupreki ce wada zdrawi pari mi e hubawo kato otida w tozi serwiz. Ta wece samo tam hoda. Werno e ce sa i dwata uj kum Unitrade-X ama aide kajete mi otkade tazi razlika a?
Edin put me zakaraha do nas i n mi kazwaite ce towa e zastoto wzimat takiwa pari! Towa niama nisto obsto tuka. Ei takiwa malki nesta prawat istinskia serwiz. Kato si wkaram kolata za inspekzia znam ce wsicko ste namerat. Oprawat diuzitena cistackite,krushki i t.n. koeto si i triabwa. Inace wseki si wika twa sa malowajni nesta. No misla da prodawam tozi VW i da si wzema edno A6 kombi stoto pone znam ce bili po-zdrawi ot VW,no taka ili inace serwiza na Gornobanski put sa maistorceta i horata sa priwetliwi-pone moia opit pokazwa towa !



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: VW]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано12.04.01 00:59



Мерси за препоръките за новия сервиз. Аз воювам само в Дружба и си абсолютно прав за приемчиците там. КИСЕЛИ ГЪЗАРИ СА!



Тема :)нови [re: du]  
АвторPSYLON (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 19:44



A taka :)))



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
АвторG.B. (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 16:38



Kogato niakoi ot vas, koito pluete serviza otidete na drugo miasto ,edva togava razbirate che pri nas vashata kola e bila pri profesoinalisti.
W edina gama avtomobili AUDI i WV ima 250 000 vida 4asti.Da se imat v nali4nost e nevazmogno. Nie vinagi imame okolo 7000 vida i pokrivame okolo 70% ot
tarseneto.Drugoto e s pora4ka do 10 dni .
W Germani 4astite se dostaviat dori prez noshta.Tuk kakto ste zabelizali e
Bulgaria.
Vapreki texnikata i literaturata poniakoga diagnostikata na problema e nevazmogna bez da se izvarvi opredelena posledovatelnost ot proverki vklu4itelno
i smiana na niakoa povredena 4ast. Nie ne opredelia me cenite na WV, klientite
triabva da vidat dali e po vazmognostite im da karat takiva koli oshte predi da
di da gi kupiat.Koito ima brada da ima pari i za greben4e.



Тема Нали Вие сте ни гребенчето,нови [re: G.B.]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано30.04.01 14:14



ама много са му натрошени зъбките, мърляво е малко. А иначе пари като шума, ама не знаете как да ни ги взимате, та да ни е кеф да ги даваме.



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
АвторVento (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 15:18



МНОГО СИ ПРАВ! ВЕЧЕ 10 ФОЛКСВАГЕНА СМЕНИХ И СЪМ СЕ УБЕДИЛ НАПЪЛНО В ТЙАХНАТА НЕКАДЪРНОСТ! А ЗА ЦИФРИТЕ НАПРАВО НЕ МИ СЕ ГОВОРИ - МИ ТЕ ЦЕНИТЕ ВЪВ ФИРМЕНИЯ МАГАЗИН НА VW В ГЕРМАНИЯ СА НАПОЛОВИНА!

МОГА ДА НАПИША ВЕЧЕ КНИГА ЗА ТИЯ ЮНИТРЕЙД Х!!!!

Vento





Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: Vento]  
Авторfx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 00:12



Daj niakakuv primer za nekadurnost da znaem za kakvo da ne hodim tam.



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: G.B.]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 11:43



Еее, споко малко!
Ако си от Юнитрейд, аз ще ти кажа няколко пропуски които ми бяха направени от вшите специалите, за _скромната_ сума от 1000.06 лева която заплатих.
При смяна на въздушен филтър, Вашите специалисти с тяхната литература и последователност ми скъсаха един гумен въдуховод, който ми струваше 140 лева допълнително и ми създаде още доста проблеми.
След смяна на предни накладки с оригинални, както се кълнат там, сега на по-топлото време просто ми изпилиха зъбите със скърцането им. Да не говоря че не бяха закрепили и един капак от вътрешната страна на главината.
След преглед на предното окачване и кормилната уредба ми заявиха че имам разбити щанги и незнам си още какво. И до ден днешен карам с тях без избщо да ми тропне нещо отпред.
Та... смениха ми и макферсоновите тампони. Как да го кажа... не ми бяха завили качествено предният десен шарнирнер болт. Добре че разбирам малко от автомобили и се усетих веднага накъде бият нещата, та не си строших главата някаде.
Е, можеби малко пари съм оставил ?
Нямам нищо против да обявите цените на VW и Audi но... обявете и качеството на тези производители. Вземете ни парите, но така като и те го правят. А не по български: Човеко взе парите и каза чакай малко.



Тема Mедалът винаги има две странинови [re: du]  
АвторEHG (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 14:49



Аз съм от ЮНИТРЕЙД и отговарям пряко за обслужването на клиентите и Сервизната дейност. Няма да си крия главата в пясъка - за част от нещата сте прави (особено за това как Ви посрещат). Отскоро съм тук на работа и постепенно много неща ще започнат да се променят за да достигнем основния принцип на VW - "Клиентът е преди всичко". Скоро ще бъде официално пуснат и сайтът на Юнитрейд-Х, където ще можете директно да изразявате Вашето мнение, а и аз ще го търся постоянно.
От друга страна, когато не сте доволни от извършен ремонт, ние сме насреща да Ви изслушаме и ако сме сгрешили - ще поправим грешката. Така или иначе тук работят най-добрите специалити по отношение на VW. В обслужването на клиентите и Вие би следвало да сте активна страна и е във Ваш интерес да се оплачете първо на нас, а в наш интерес - да не Ви оставяме да си тръгвате недоволни. Впечатленията по Интернет винаги носят със себе си и съмнението, породено от анонимността.



Тема Re: Mедалът винаги има две странинови [re: EHG]  
Автор SpiderchoМодератор (Audi Entusiast)
Публикувано07.05.01 16:06



Poslednoto izrechenie mi prozwucha gadno. Nali ne smqtate, che nqkoi shte trygne da gowori sreshtu firmata vi samo, zashtoto ne si e izjivql detstwoto. Towa ne e forum za futbolen otbor ili heavy-metal grupa.

Nai-veroqtno se kysa verigata mejdu washeto jelanie neshtata da sa nared i podchinenite vi.

Vorsprung durch Technik

Редактирано от Spidercho на 07.05.01 17:50.



Тема Re: Mедалът винаги има две странинови [re: Spidercho]  
АвторEHG (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 17:03



Ако приемем, че веригата е скъсана, то в момента се прави нова, която в скоро време ще работи добре.
А иначе -- зад всеки извършен ремонт някой носи отговорност. И ако дойдете след това с рекламация в сервиза - отговорността стои. А какво мога да направя аз или отговорника за ремонта на база написаното в този форум и как да потърся отговорност. Естествено щом давам становище тук, нещо е взето в предвид и в общ план се търси промяна. За която се търси и ще продължава да се търси и Вашето мнение.



Тема Re: Mедалът винаги има две странинови [re: EHG]  
Автор Дизeлджия (DieselOS)
Публикувано07.05.01 18:04



Imash jelanie, dano ne sa samo prikazki!

Ako edin montjor povredi neshto po nevnimanie ili nekadurnost ne bi trqbvalo postradaliq da plashta.

Za anonimnosta: Ne Vi vijdam nikude imeto? Predstavete se, ako obichate, za da moje, koito e nedovolen, direktno da se oburne kum Vas.



Тема Re: ако във WV знаят какъв боклукнови [re: du]  
Авторфeн нa ayди (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 11:46



е официалния им вносител със смотания им сервиз отдавна да са им резнали
главата.....но и тва ще стане някой ден
нямат най обикновен маркуч за охл.уредба в сервиза си
и трябва да чакам незнам си колко дена да го поръчат и пристигне
и имат нахалството да ми искат 35лв.......аз го купих за 11лв от ул" Козлудуй"
еба ти нещастниците.........



Тема Re: В ЮНИТРЕЙД СА ГОЛА ВОДАнови [re: du]  
Авторфeн нa ayди (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 12:00



така си е .......първо оня на портала те сваля от колата и праща при приемчика
нищо че предварително си записал час все едно си престъпник.........след това
чакаш някой да ти обърне внимание.......последния път като ходих......висях
15 минути в празната приемна без някой да ми обърне внимание - приемчика се
подмотваше вхалето трипъти мина покрай мене като малка гара без да
ми обърне никакво внимани.........и аз естествено им теглих майната и си тръгнах
и съм изтрил от паметта си съществуването на тази фирма и сервиз ....пълен
бойкот.......като че ли съм отишъл там да ме ремонтират без пари еба ти наглеците не стига че ти смъкват кожата от гърба ми едва ли не трябва и да
им се молиш да те одерат



Тема Съветинови [re: EHG]  
Автор The One (избраният)
Публикувано30.05.01 16:42



Забелязвам, че търсиш диалога и конструктиените мнениея на потребителите.
Бих се радвал наистина много, ако си от Юнитраде (предполагам че си) и можеш да направиш нещо в сервиза така, че да са доволни потребителите.
Бих желал да изкажа едно мнение, което всъщност не е много конструктивно поради това, че не съм вътре в нещата със сервизната дейност.

Един от основните пропуски при сервиза е това, че потребителят си оставя колата в сервиза и след взимането и от там, определено търси да види дали проблема е отстранен. Да кажем, че това е свършено.
Обаче, винаги при извършване на да ден ремонт, може да се получат усложнение. Един вид да се развали нещо друго. Често това се случва по вина на сервизният работник (не нарочно). В този случай, нещата с допълнителният проблем се оправят така, че просто да се крепят на косъм. 1во, поради това да не се "товари" допълнително клиентът. 2ро, да не се набутва сервиза и/или работника.
След известно време, този допълнителен проблем излиза наявя. В този момент, клиентът разбира, че реално проблемът вероятно е бил създаден допълнително когато колата е била вна ремонт.
Клиентът почти никога неможе да забележи такъв проблем.
Хубаво би било, сервизните работници да бъда инструктирани за такива положения как да действат, така че и сервиза и клиента да бъдат доволни.
Като компромисен вариянт: Сервиза заплаща частта, клиентът труда.

Друго нещо което ме издразни в този сервиз ( а пък и в Аутотехника) е начина по който се опитват да ти вземат парите.
След като съм оставил колата за даден ремонт, обажда ми се началника на смяната по телефона и ми съобщава с гробовен глас, че имам още 5 неща които са били тотално разбити и трябва да се сменят непременно.
Всъшност, чрез преувеличаване на нещата.
Това е много добре, когато дадеш колата в сервиз да направят и по-основен преглед. Все пак от това зависи и безопасността на самият клиент.
Но по-добре би било да се обясни какк точно стоят нещата (бе зпреувеличаване). Примерно да се даде някакъв срок в който новооткритата повреда ще стане реален проблем. Да му се обясни, че ако смени частта сега, ще му излезне по-етвино, тъй като после ще се наложи наново разглабяне на атомобила.

И като заключение, бих казал така: След като цените са наистина високи (примерно: германски), очакванията за извършеният ремонт от сервиза да е наистина качествен и свършен с отговорност (както по германски).

Wipe them out! All of them!


Тема mnogo se radwam da procheta towaнови [re: EHG]  
АвторVW (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 00:05



Znachi dori samo fakta che niakoi ot tozi serwiz si prawi truda da poglezda kakwo mislat chast ot horata za deinostta i kachestwoto wi na rabota e edin dobur beleg na nalichie pone na wolia za promiana kum po-dobro.

Kakto weche pisah po-nagore w temata serwiza wi w Druzba osnownia mu problem be w nepriwetliwostta i arogantnostta na priemchizite wi. Misla che te opredeleno ne sa dowolni ot rabotata si,a towa wredi na wsichko ostanalo,zastoto kato wida niakwa kisela fizionamia nasresta mi,koiato dori i sled pozdraw ot moia strana ne smiata za nuzno da otwurne to nestata ne sa nared sa oste dori w osnownoto wuzpitanie na choweka.Kamo li puk da ochakwam da me pozdrawiat men purwi i da mi oburnat wnimanie. Tochno towa be osnownata prichina poradi,koiato az weche ne stupwam tam a si hoda na Gornobanski put. W kraia na kraistata az iskam da se chuwstwam uwazawan kato klient. Otdelno che ne e malko w tia wremena chowek da moze da si pozwoli da plasta takiwa pochasowi stawki a da ne poluchawa nuznoto wnimanie. Az nikoga ne sum bil w drug serviz osven pri vas,no opredeleno pone moga da kaza che nestata se izpulniawat gore-dolu suwestno dokato hodeh w Druzba. Znam che w DARU CAR e naprawo tragedia ot lichen opit i che srawneni s tiah ne sum imal problemi s was. Pone do momenta ne sum se wrustal w serviza s niakwa reklamazia ili puk ako sum go prawel to horata sa wzimali pod wniamnie towa i sa deistwali.
Pone horata ot Unitrade X niamaha nahalstwoto kato tezi w DARU CAR sled edin dosta skupichak remont da me zapitat w ochite che kato sum wzimal kolata sto ne sum poglednal dali wsichko si e na mesto po dwigatela.Sled kato kolata bila napusnala serwiza te ne mozeli da naprawat nisto poweche. Predstawiate li si-TEZI NAHALNIZI OCHAKWAHA OT MEN DA LEGNA EDWALI NE POD KOLATA I DA PROWERA DALI WSICHKI KAPAZI SA ZAWINTENI NA MESTATA IM! Naprawo ne wiarwah na ushite si i che deistwitelno se opitwaha da mi probutat takuw eftin nomer.

Ta znachi pone takowa nesto w Unitrade X ne e imalo! Pozdrawlenia,no i moga da kaza che i ne si spomniam da sum imal niakoga reklamazii,koeto e pohwalno!
Ta ako pitate men problema e edinstweno w serwiza wi w Druzba. Drugia ne go pipaite na Gornobanski put!!!!!!!!!!!!! Tam wsichko e OK!
A za SUPERMEN-ite gore w Drujba to ste wi posuwetwam da smenite pone wremenno priemchizite.Be kakwo e towa durzane ot itah? Wse edno niakoi nasila gi e nakaral da stanat priemchizi.Mi te wse edno prez zialoto wreme mi kazwat che ne hareswat towa,koeto prawiat! Ako iskat da budat dobur serwiz to triabwa da rabotiat taka che da se stariaiat da stanat nai-dobria serwiz w sweta! WEDNAGA BIH GI UWOLNIL WUPROSNITE ZASTOTO TE PROSTO PROGONWAT KLIENTITE KATO MEN.A niama takawa firma koiato da zelae da gubi klienti puk kakwito i da sa te. A otdelno che za takiwa kato men ste triabwa da ste blagodarni che sme wi klienti tui kato deistwitelno za nai-malkoto nesto i hop eto me pri was! Tezi arogantni namuseni hora prosto niamat mesto w priemnata na edin serviz ili restorant i t.n. zastoto te ni progonwat s nachumerenia si wid i pokaznoto si prenebrezenie kum nas! Toi moze da e super spezialist no niama mesto tam kadeto triabwa da zari korektnost i uchtiwost! Razbira se nikoi ne iska ot nego da rabolepnichi pred men i t.n.! Az produlzawam da misla che i nai-golemia talant ne izwiniawa predmnamerenata grubost! Dlujnostta PRIEMCHIK triabwa da e zaeta ot niakoi dobre wuzpitan,uchtiw i umeest da gowori chowek,chowek koito da umee da izglazda konflikti a ne da gi suzdawa!!

Nadiawam se da sum pomognal s nesto na taka shiroko afishiranoto preustroistwo na serviznata deisnost s zel da se podobri otnoshenieto serviz-klient ,kakto i razbira se susto tolkowa waznoto suotnoshenie mezdu kachestwo i zena. Towa e edinstwenia faktor po koito triabwa da se meri!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.