Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Разочарован от Таласъманови  
АвторЛaн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 13:33



Декларирам че след днешните изявления напускам Фен-клуба на Таласъма.
Таласъмче, може и да си добър астролог, но го докажи подяволите...Може да си прав за някои неща, но общувал ли си персонално с някого от нас за да прецениш... Съгласен съм че трябва да се смеем на слабостите си, но да превръщаме слабостта в глупост - е, това не смятам че е според етикета на астролозите... Подписвам се и се разписвам - Лан - Ланселот от Източна Румелия





Тема Re: Разочарован от Таласъманови [re: Лaн]  
АвторHacko (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 13:55



Не се притеснявай рицарю:)
Високомерието, придружено с неподплатено високо самочувствие е приоритет на учениците на Люмиер. Имал съм среща и с други такива лелки - не бях впечатлен. Клетите женици учеха астрология за да изкарват някой друг лев.
Жалка работа . . .
Язък за човека -- интелегентен изглежда, ама само какви ученици бълва. Проблем е в това че той дава знание на хора незаслужили това знание, а истината е че знанието трябва да се разпространява избирателно. Иначе виж какво става -- някакви свръхегоистични същества само заради факта че са им напълнили главите със малко знание, се мислят за всезнаещи и са готови да си дават мнението където никой не им го иска.
Та тази песен сме я слушали:)

Наско




Тема Re: аз не съм Разочарован от Таласъманови [re: Hacko]  
Авторпитoн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 14:03



наско,
люмиер отказа да ми направи на мен хороскоп.
ти си траеш също!
люмиер е пич обаче.
това че учи разни бездарници е друг въпрос.
аз си чакам хороскопа обаче от теб.
е и ?
пак ли аз ще си го правя?
еееееееееее писна ми!



Тема Re: Разочарован от Таласъма [re: Hacko]  
АвторЛaн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 14:13



ЙЕСССССС! ЙЕСССССС!





Тема Хехенови [re: Лaн]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано07.02.01 20:12



А на мен никой не иска да ми направи хороскоп





Тема Re: Разочарован от Таласъманови [re: Лaн]  
Автор Psyhea (минаващ)
Публикувано07.02.01 20:19



Ама ти много бързо се предаваш. Ааааааааааа, не си такъв човек, пък... Що се връзваш? Я покажи и ти





Тема Re: Хехенови [re: Psyhea]  
Автор LA_PlOVRA (непознат )
Публикувано08.02.01 00:10



заслужила ли си си хороскоп.
но защо ти е? питай ме, за ще ти кажа и без хороскоп, някои неща ти близките месеци ;-)))
хе хе хе ;-)))
и психологията е страхотен предсказател, ама ти знаеш!





Тема Да ви...нови [re: Лaн]  
АвторTaлacъм (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 11:27



ХА!ХА!ХА! На баба ви хурката и хвърчилото... Лан, като те гледам ти май от марс падаш! Много си добърняма що, а ти ВИ - от много астрология и психология /намерих ти дирите все пак!!!!!/ май си доста психясала... Питоне, програма ще направиш когато ми калайдисаш... с извинение, Наско, ти при кой дървен философ си учил! Дали не е било при йогите дето си съзерцавали пъпа в търсене на вечното блаженство... ХАХАХАХА! Ба си и професионалистите - умре циганката дето ви хвалешееееее...Всичките само дрънкате че сте добри, пък бас държа че не сте се видяли нито веднъж. Е, проблема си е ваш, само комплексари се доказват в нета... По-добре изкарайте кур-с при Люмиер, за да станете истински астролози...





Тема Re: Да ви...нови [re: Taлacъм]  
Автор LA_PlOVRA (непознат )
Публикувано08.02.01 12:31



"само комплексари се доказват в нета... " това ми хареса!
но май го написа човек, който забравя, чче сам е вътре в нета ;-)
и що за колегиалност е това???
та астролозите, трябва да сте и психолози! работите с хора и тези хора, когато се обръщат към вас, често са в труден период, на кръстопът или нещо "зациклят", на Бас ли да го обяснявам.
как може да работите с клиенти и да имате такъв модел на поведение! възмутена съм!
много е важно не само какво ти казва астролога, а още по- важно е начинът, по който го прави.
е карате ме да се замисля дали да уважавам съсловието Ви или типично по нашенски само се чудите как да си подложите крак, да препънете другия, да го обезверите и т.н.
защо така се подценяват колегите! не знаете ли, че само лаиците са най- първи сред равните! става ми смешно ... колко са прозрачни! ;-)))
ох, пиша в множествено число, но визирам основно един драскач в този клуб!



Тема Не коментирамнови [re: LA_PlOVRA]  
АвторЛaн (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 15:27



Е, Таласъм, само за два дни ми скапа уважението към теб! На мен не ми трябва да се доказвам, считам че пред който е пожелал съм се доказал. Поне има хора които ме уважават - поне така вярвам. Докато за теб...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.