Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Каква е причината на дете до 6 годишна възраст...нови  
АвторНачинаеща (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 17:26



...да не се изготвя хороскоп?
Поне такова съобщение ми излезе в www.astro.com, когато вкарах данните на 4 годишната си дъщеря. Беше ми начертана само графиката, но не ми бе дадено тълкуване.



Тема Отг: Каква е причината на дете до 6 годишна възраст...нови [re: Начинаеща]  
Авторкрост (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 06:46



сигурно не се платила. за теб излиза ли тълкуване като си направиш карта?



Тема Отг: Каква е причината на дете до 6 годишна възраст...нови [re: Начинаеща]  
АвторРалица (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 12:51



Това, което знам аз е, че на децата не бива да се правят хороскопи и нумерологични профили, защото до тази възраст те още изграждат своята енергийна система. До тогава те се намират под "енергийната опека" на родителите си и тепърва ще се отделят от тях. По този начин са подвласни на всякакви влияния. Родителите, а и близките имат този лош навик, щом разберат нещо за бъдещето на децата, да започнат да се притесняват, да умуват за не толкова приятните неща, които ще излязат в бъдеще и т.н. По този начин те несъзнателно "задължават" тези негативни неща да се случат. А знаем, че каквото и да ни предвещават звездите, само от нас зависи как ще ни се развие живота. Можем само да сме любопитни за бъдещето си, но не и да приемаме със страх и толкова на сериозно нещата. Свободната ни воля е много по-силна от това, което сме си избрали някога за съдба.



Тема За плащането нови [re: крост]  
АвторНачинаеща (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 12:06



За мен излезе профил, да. Причината по всяка вероятност не е в парите.
Това, което казва Ралица ми звучи много убедително. Явно това е причината.



Тема Благодарянови [re: Ралица]  
АвторНачинаеща (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 12:20



... за отделеното време да ми отговориш, Ралица. Това, което казваш звучи много убедително.

Да ти обясня защо всъщност исках да изготвя хороскоп на дъщеря си, която е на 4 год.
На този етап тя проявява интерес към всичко (предусвещам снизходителната усмивка на лицата на четящите този поустинг, но това наистина е така), а на мен не ми се иска да се разпилява, защото в бъдеще няма да може да се занимава с всичко, към което се е насочила сега. Искаше ми се чрез хороскопа малко по-точно да определя на какво да наблегнем.



Тема Отг: Благодарянови [re: Начинаеща]  
АвторРалица (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 16:30



Аз благодаря, че мога да общувам с такива като теб.
Днешните деца се раждат научени като че ли, вярно е. В момента се намираме в такива времена, че ще стават все повече отворените за подобни неща. Децата до около 3-4 години все още имат спомени от миналите си прераждания, виждат много неща, които, ние вече не виждаме. Ако ни разказват "странни" сънища или видения, не бива да го смятаме просто за детска фантазия.
А за това на какво да се наблегне, вярно, че е трудно да се разбере, но може би тя сама ще си покаже.
Желая ви успех и на двете.



Тема Отг: Благодарянови [re: Ралица]  
АвторНачинаеща (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 18:46



Тъй като аз поставих темата за Метода Силва, ще свържа това, което казваш и с този метод (прочетох какво си отговорила там). Според него децата до 7 годишна възраст са в "алфа ниво" на мислене. Нивото, към което след това възрастните се стремят съзнателно чрез медитиране и тренировки. Това прави децата толкова отворени и интуитивни.
Именно затова трябва да използваме тази възраст колкото се може по-пълноценно за възпитанието им.
Е, не само тази, разбира се!

Колкото до миналите животи, когато беше по-малка дъщеря ми направо ме плашеше на моменти с неща, които вече знаеше, без никой да и ги е казвал. Вероятно това са спомени, знам ли...

А и едно много странно съвпадение. В много отношения тя ми напомня на баба ми, която ме е отгледала. Дори и зодиите им са едни и същи.



Тема Отг: Благодарянови [re: Начинаеща]  
АвторРалица (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 19:53



Може, всичко е възможно.



Тема Отг: Каква е причината на дете до 6 годишна възраст...нови [re: Начинаеща]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 00:11



Ралица, права си. Личният избор на такава възраст не може да се прилага, а астрологическите влияния се проявяват различно в зависимост от него.

Начинаеща, най-вероятно дъщеря ти има изявен знак Близнаци (Слънце, Луна или Асцендент, може и Меркурий). Наистина е възможно да има разпиляване на енергия. Такива хора имат развити комуникативни способности, гъвкави са и приспособими, и най-често избират професии, свързани с обмен на информация, например - в медиите, или търговията, бизнеса. Общо взето, имат много таланти, за всичко ги бива, но "разстилат" енергията си на тънко, понеже отива за много различни неща, и може да са повърхностни. Ти ще усетиш за какво я бива като му дойде времето. Сега е рано. Успех!



Тема За ВИнови [re: ВИ]  
АвторНачинаеща (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 22:37



Благодаря ти, ВИ, но както личи от ника ми аз имам съвсем начални и повърхностни познания в тази наука.
Действително, Меркурий ми се струва добре аспетиран в хороскопа и, ти позна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.