Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искам информация  
Автор стрелец ()
Публикувано28.08.99 20:07



Някой може ли да ми каже какво е характерно за моята зодия ?

Тема Не !нови [re: стрелец]  
Автор Aleksey Stoykoff ()
Публикувано29.08.99 12:15



Все едно , че ме питаш " какво е характерно за нас живеещите в квартал надежда ? ". Дай по-подробни данни на Мейла.

Тема Искам информациянови [re: стрелец]  
Автор The Dolphin ()
Публикувано29.08.99 17:44



VEROIATNO DA ZASTRELVASH GAJETO SI S LOVE OT PRAV POGLED !!!!!!!!!!!! : ))))))))))))))) A ZA POVECHE INFORMAZIA POGLEDNI V NIAKOI SANOVNIK. OT TAM SE POLUCHAVA MNOGO PODROBNA I DOSTOVERNA INFORMAZIA!!! JUST TRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Искам информациянови [re: стрелец]  
Автор *Пчеличка* ()
Публикувано30.08.99 13:10



Za kakvo ti e da znaesh, kakvo ti e harakterno za zodiqta ? Tova sa obshti neshta, vse edno da vzemesh 1 shepa hora i da kajesh, che vsichki sa ednakvi, che sa s ednakyv harakter i s ednakvo minalo i bydeshte i vsichki da pravqt edno i syshto, zashtoto edi kakvo si shte im se sluchi, zashtoto sa ot edna zodiq...... Ne mislish li che tova e malko naludnichevo. Vseki chovek si e individualna lichnost na tazi zemq i obshto vzeto, vseki sam si jivee i sam si vzimash resheniqta. Ti si tozi koito si izbira pytq v jivota i samo ti si znaesh dali shte sgreshish ili shte uluchish v desqtkata :o) Det se vika :o)))) Ti si znaesh haraktera si i sposobnostite si i milq, che ne e nujno da se zadylbavash v tova s kakvo sa harakterni horata ot opredelenata zodiq, pak ti kazvam, che chovek si e individualna lichnost :o) Za streleca znam, ot edna mnogo stara karikaturka, :o)))) che pyrvo istrelva strelata i posle otiva da si nachertae mishenata :o))))) Golqma zabluda, a ? :o)

Тема Искам информациянови [re: *Пчеличка*]  
Автор katheto ()
Публикувано30.08.99 17:10



И аз съм същата зодия. Мога да ти кажа,че сме готини хора. Купонджии сме! Имам много приятели с тази зодия и всички сме такива.И друго- големи любовчии сме.

Тема Искам информациянови [re: стрелец]  
Автор Клер ()
Публикувано31.08.99 00:47



Ще се жениш няколко пъти. Авантюрист си. Обичаш пътешествията. Нетактичен. Повече и най-добра информация в "Слънчеви знаци" на Линда Гудман.

Тема Искам информациянови [re: Клер]  
Автор raven ()
Публикувано01.09.99 17:15



Moite vpechatlenia sa, che streltsite sa strahotno estestveni hora i zatova chesto sa netaktichni. Imat sposobnostta da osashtestviavat mnogo lesno vsiakakvi kontakti. Malko sa viatarnichavi i naistina sa golemi avantiuristi. Mnogo lesno se obshtuva s tiah....zatova mi haresvat

Тема Не !нови [re: Aleksey Stoykoff]  
Автор mig29 ()
Публикувано03.09.99 09:21



I podrobni danni da ti dade vse tolkova mojesh da mu kajesh, osven ako ne ti dade epikrizite si za poslednite godini, togava bi mogyl pone nesto za zdraveto mu da kajesh. Jasno li ti e naprimer che Slynceto minava (vidimo) prez 13 syzvezdija , ane prez 12?! Kavo ste kajesh za 13-ta zodija?

Тема Ясновидство за Стрелеца !нови [re: стрелец]  
Автор GORO&SLIVER ()
Публикувано03.09.99 22:05



Прост си като гъз. Скоро те очаква тежка катастрофа (Челен удар с Трамвай №9 на отсечката между "Хемус" и НДК. Ще живееш и след това.....но в инвалидна количка. Ново гадже - Ламята СПАСКА (Редки зъби, пъпчив гъз, окосмяване по ушите и челото). След това и деца - и те инвалиди като теб и грозни като жена ти. За повече информация: "Нещо за Зодиите" от aвтора на "Психопати и шизофреници" - GORO&SLIVER.

Тема За МиГ 29нови [re: mig29]  
Автор Su 27 ()
Публикувано09.09.99 23:43



Браво бе, МиГ 29! Кефиш ме ! Обаче по-добре да си говорим за самолети отколкото за съзвездия!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.