Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ретрградни планети по небето над нас  
Автор won (cool)
Публикувано09.04.17 10:48



Аз само ще започна темата, ама чакам продължение и от вас, как ще ни подействат - "искрено и лично".
Та така: Венера в моента е ретроградна до 15 април, като при това сменя знака от Овен в Риби и после на обратно.(Както казва моя любим астролог Rick Levine в анализа си за Април: Венера в Риби била, като облечена в кашмир и ангора, а Венера в Овен била като облечена в кожа. Също ги сравни с жената-войн Зина и Флорънс Найтингейл. Ето тук цялата прогноза за април


Меркурий от 9 април от Телец се връща в Овен. Май аргументите, от меки и практични, ще се втвърдят и даже ще се размахат оръжия.
Сатурн в Стрелец ще е ретрограден от 5 април до 25 август. Стари проблеми, стари структури, стари приятелства ще се тестват.



И според мен, който има ретроградна планета в наталната си карта, учи повече житейски уроци през ретроградната фаза на тази същата планета - демек нещата са си лични с нея.

Може планетата да е била директна в наталната карта, но ако в следващите дни или два месеца след раждането тръгва ретроградно , то в определен период в живота (1 ден = 1 една година) нещата с нея стават лични и трябва да се обръща внимание и на ретроградната й фаза.
Например Венера при мен е тръгнала ретроградно на 10-я ден от раждането ми, следват 40 дни ретроградна фаза, после тръгва директно (това се вижда Ефемеридите за 1967 година, когато съм родена). Демек от 50-ми година в живота край с ретроградните Венери и връщането към стари връзки...

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 09.04.17 11:28.



Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: won]  
Автор RoseNova ()
Публикувано11.04.17 18:51



Демек от 50-ми година в живота край с ретроградните Венери и връщането към стари връзки...

na men tova dori mi zvuchi chudesno



доказан феникс

Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: RoseNova]  
Автор won (cool)
Публикувано18.04.17 23:36



Еее, ти се появи!


Сега, това с ретроградните планети аз се мъча да го проумея. Всичко в наталната карта е важно - разположението на планетите в знаци , в домовете, колко са точни аспектите по между им, Лунните възли.
Това с ретроградната фаза на планетите в натала ме подсеща да се обръща внимание на ретрограната фаза на тази планета в транзит.
В Ефемеридите, в дните след "Денят, в който сме се родили" е записано цялото съдържание (като съдържание на книга) на периодите в живота, през които ще минем.
Вероятно са записани събития, а не как ще ги преминем/преработим.
Та пак в Ефемеридите, за следващите 60-70 дни след "Денят, в който сме се родили", може да е имало обръщане на планета от Директно в Ретроградно движение или обратно - в натала да е Ретроградно, а например на 20-ден (=20-та година в реалният живот) да тръгва Директно.
Сигурно е важно и има някакъв смисъл. Ще продължа да си търся информация за ретроградните планети.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: won]  
Автор RoseNova ()
Публикувано25.04.17 14:33



samo znam, che sprodaljavam da sam sama i da si nqmam nikogo napuk na vsichkite predskazatelki tuk na vremeto, koito mi kazaha, che shte se zajenq



i se izvinqvam za shliokavitsata, pisha ot chujd mac i ne znam kak da mu sloja bulgarski

please, forgive me i help

доказан феникс

Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.05.17 20:06



Това с ретроградните планети е много интересно. Моят меркурий е най-силната ми планета в натала. На 26-27 мия ден от раждането ми става стационарен, след това преминава в ретрограден до 52ри ден. До 27 годишна възраст всичко ми вървеше по мед и масло, някак леко и безпроблемно във всичко. Мислиш ли, че след 52рата ми годишнина - в живота ми всичко ще потръгне отново с лекота? Не се оплаквам и след 27мата ми годишнина, но съм имала трудности, а преди това никакви почти. От 70тата ми годишнина венера ще ми стане ретроградна, така че може да не ми върви след това толкова в любовта...

Майтап, на 70 сигурно няма да ми е вече до любов, най-вероятно ...

Наистина е интересно това с ретроградните планети.

Редактирано от Lucky Eva на 01.05.17 23:02.



Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: RoseNova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.05.17 20:07



Привет Роузи, радвам се да те видя!





Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: Lucky Eva]  
Автор RoseNova ()
Публикувано08.05.17 14:28



zdravei, Evichka, domachnqva mi za vas, be, heiii, sladurchetaaa :)

pak se izvinqvam za shliokavitsata :* :* :*

доказан феникс


Тема Re: Ретрградни планети по небето над наснови [re: won]  
Автор RoseNova ()
Публикувано12.06.17 19:08



Vie kade ste vsichki sega, v koi sait ili forum. Pak si varnah staroto ime ^_^

доказан феникс



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.