Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Активация на натален марс-плутоннови  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано24.07.16 23:34



Здравейте! Имам много добър приятел от детинство. Има много точен съвпад (0 гр. орбис) на марс-плутон във везни по натал и силно натоварен 7ми дом. Там са въпросният съвпад марс-плутон, сатурн, юпитер. Уран е в 8ми дом. Транзитният плутон е в квадратура с нат. сатурн. Асцендента му е или първите градуси на овен или края на риби. Според мен е овен. Въпросът,е че забелязах,че му се активира този съвпад от транзитния уран.... Отделно по всички техники излизат някакви напрегнати аспекти.... Прогресивната луна му е на капсуидата на 9ти дом в момента,прогресивният марс в 8ми,прави квадрат към прогресивна венера....
Филмирам ли се?
Той е полицай.

Редактирано от kotence777 на 24.07.16 23:35.



Тема Re: Активация на натален марс-плутоннови [re: kotence777]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано30.07.16 15:17



Плутон не го/я гледайте! Това не е планета. Има си двигатели и хора вътре (не в двигателите, а в космическото тяло) и при заповед може даа отпраши нанякъде.
Ама сега е там де, и не се знае още колко време ще стои... вероятно може да се вземе като символ.

Вярно ли е, че когато Марс свети силно, се очаква война (или, вярно ли е, че когато наближава война, Марс светва силно)?



Тема Re: Активация на натален марс-плутон [re: kotence777]  
Автор won (cool)
Публикувано30.07.16 17:53



Ами с транзитен Плутон в Козирог и транзитен Уран в Овен очаквам да стане като във филма Old Dogs / Стари кучета (2009) | - да зареже всичко и да запраши с някой мотор към залеза...


Трудно е като не даваш карта, сега ще му мислим "на парче".
Марс във Везни въобще не си е на мястото, а и в седми дом...С Плутон в съвпад с Марс е като някоя огнехвъргачка - така поне си мисля аз.
Венерата му де е, с какви аспекти? Луна?

Марс/Плутон съвпад има в натала, а какви аспекти прави Марс в прогресивната карта в момента? А Плутон какви аспекти с лични планети има в прогресивната карта? Т.е. развитието на даден аспект (добре е да се проследят проблематични, трудни аспекти) от наталната карта,как изглеждат към момента - това ни го показва прогресивната карта.
Плутон си е на мястото в прогресивната карта,а Марс къде е отишъл (смяна на знака, смяна на дом, аспекти)?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 30.07.16 17:55.



Тема Re: Активация на натален марс-плутоннови [re: won]  
Автор kotence777 (мама)
Публикувано31.07.16 01:19



Здравей! Прогресивния марс му е точно на капсуидата на 8ми дом в момента. Прогресивната луна на капсуидата на 9ти дом. Отделно по дирекции има опозиция на уран към натална венера (уран идва от 8ми дом) и съвпад на дир. луна с натален сатурн (орбиса е 1,4 но си го отчитам. Не знам дали не е голям). Наталната луна е в 6ти дом, сатурн в 7ми... Все неприятни аспекти ми изглеждат, особено отчитайки,че е полицай и ми се изправя косата..... Това е картата му.



Редактирано от kotence777 на 31.07.16 01:20.



Тема Re: Активация на натален марс-плутоннови [re: kotence777]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано31.07.16 12:50



Едва ли е роден 2011?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.