Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Юли-астрологично  
Автор won (cool)
Публикувано05.07.16 22:52



Попаднах в Ютюб на това

Rick Levine's Astrology Forecast for July 2016

Сега не е върха на астрологията, обаче аз си уча така английския ...и астрологията. Има интересни описания на знаци, аспекти, П;АНЕТИ - абе, артистично обяснява ((малко е разсеян на моменти, но е добър разказвач)

Първите 10 минути може да ги пропуснете, защото са реклами за астрологически конференции.
След това обръща внимание на това. че Марс тръгва директно от края на юни, но много бавно. И други интересни неща казва за Марс - например казва, че "Марс е педалът за газта на нашият живот".
Сравнява Сатурн със стена, препятствие.
И други интересни описания на аспектите през юли.

Утре повече, сега пускам само линка.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.07.16 23:30



Е, моят марс като е в заточение, егати педалът на газта за заточеник.



Пък сатурнът ми е в падение.

И пропадналият и заточеният са в опозиция.



Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано07.07.16 16:07



Че Марс за жена във "Везни" си е като "Миротвореца" - балансът ще се постигне, колкото и усилия да са нужни (най-вече твои усилия).
В кои домове са тия "бежанци"?
Сатурн има ли аспекти към Слънце и Луна в картата ти?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.16 18:28



Марс ми е във втори дом. Сатурн в 8ми дом. Сатурн ми прави най-точният аспект в картата със Слънцето - секстил. Марс пък ми прави тригон със Слънцето. Самото Слънце ми лежи е на МС-то откъм 10ти дом.



Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано07.07.16 19:13



Ами значи Слънцето ти е добре - Марс и Сатурн му помагат съвсем добронамерено, стараят се , грижат се - по техният си начин. От позициите, на които се намират (домовете), то основната им теза е "сигурност". 2 дом - материална сигурност, 8 дом-емоционална сигурност.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.16 21:20



Да, марс и сатурн, макар и засегнати по достойнства, действат благоприятно. Но луната ми е в началото на седми дом в риби, в квадрат със слънцето ми, пък и прави опозиция с уран и нептун. Квадрат слънце - луна е тежък аспект и компенсира другите ми хубавини в картата. Въпреки, че има схващане, че луна на ДСЦ дава много емпатия, пък във водна луна още повече.

Редактирано от Lucky Eva на 07.07.16 21:23.



Тема Re: Юли-астрологичнонови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано09.07.16 12:00



Астрологичният сайт astrotheme.com дава възможност да намериш известни личности с напр. "Луна в "Риби" . (Мартин Лутър Кинг, Хилари Клинтън и т.н.)
Раздавате се, чувствителни, добродушни.
Абе в седми дом трябва и да ти е гот, уютно, и хармонично - Венера ги изисква тия работи по-добре и работи за тях по-добре.

Сега "в небето" , демек астрологично нали се е заформила Т-квадратура между Нептун (във воден знак)-Юпитер (земен)-Сатурн (огнен), та не е зле да се види в картата (във всяка карта) тези трите транзитни планети накъде теглят. Освен това мартенското Слънчево затъмнение беше в "Риби" та и то има още ефект в карти, в които има планети около 19 градус "Риби" и останалите подвижни знаци.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.