Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо хората ме намразват като има направя добро  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.05.16 13:13



Дълги години се опитвах да си внушавам, че това не е така, че е тъпа случайност, недоразумение, грешка и т.н. но усещам че е време да погледна реално нещата, да ги приема, да разбера защо са така и как да действам занапред. Предполагам е астрологично заложено. Колкото съм по-добра с хората, толкова повече ме намразват и се държат отвратително. И то има хора, на които съм направила много голямо добро и това добро не е нито напрапено добро, нито е добро според моята лична преценка, а според всички, и са ме помолили изрично за помощ и после са ми благодарили с думи и като е свършило вече стават много зли или просто се покриват и дори се сърдят ако ги потърся да ги питам как са, все едно съм голям досадник, който отнема от ценното им време. Изобщо не искам вечна благодарност, но пък да се държат все едно съм им навредила, а не все едно съм им помогнала също не ми изнася. Околните дори се чудят и питат Ама тоя или тая що така се държи, кво си и направила. И аз Ами добро и направих. Аааа не, не може да се държи така ако си и направила добро, нещо много лошо трябва да си направила на този човек. И така. Това нещо на какво може да се дължи и да престана ли да съм добра с хората при положение, че животът непрекъснато ми демонстрира на практика правилото Направи добро, изяж лайно.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (eyes to see )
Публикувано01.05.16 18:37



Задала си въпросът в грешен клуб.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.05.16 12:53



това не е отговор от сериозен астролог

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 13:03



кой ти е казал че съм астролог?



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: OldWitch]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано02.05.16 23:13



Луната ти в кой знак е? До сега описваш ситуацията за човек принадлежащ към зодия Риби едни такива милосърдни, а Луната ти, къде е, че не знам-интересно ми е.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 00:31



Луната ти в кой знак е? До сега описваш ситуацията за човек принадлежащ към зодия Риби едни такива милосърдни, а Луната ти, къде е, че не знам-интересно ми е.

Луната е една каменна топка в орбита около Земята та не виждам връзка ни със риби, ни с милосърдие, ни с нищо.





Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 00:41



Ти за алхимия не си ли чувал, че хората се опитват от желязото да направят злато? Така е и с Луната хората считат, че им влияе.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 00:54



ЧУвал съм преди теб, националсоциалистите са правили опити са превръщането на живак в злато със скаларно устройство. Подобна глупост да се прави от желязо злато означава че някой яко ви бъзика, ама яко! Хората могат да считат всичко, но човек предполага а Господ разполага....



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:15



Именно сега по новините гледах как хората се кланят на икона за благоденствие. Това според теб не е ли преклонение пред идол? Астрологията е нещо подобно просто календар.



Тема Re: Защо хората ме намразват като има направя добронови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:24



Не, не е.Иконата не е идол, а оръжие дадено от Бога за борба срещу Сатана. Слагат се на изток и в църкви и в домове. Пазят от демони. Иконата изобразява светии, а астрологията планети. Схващаш ли разликата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.