Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Квадратури на Сатурннови  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано06.01.16 10:23



Здравейте, нова съм в клуба, благодаря за приема.

От 2012 до момента Сатурн ми разказа играта - то не бяха съвпади, опозиции, квадратури...
Сега квадратури към Уран, Плутон и Хирон до края на ноември. Нямам представа как да кача карта, защото има и всякакви други аспекти, разбира се.
Ако някой има представа какво означават горните квадратури, нека пише, моля. Не съм особено грамотна астрологически.

Благодаря предварително :)

Редактирано от SoFarAway на 06.01.16 10:32.



Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: SoFarAway]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.01.16 18:46



По-скоро квадратурите на Сатурн към някоя лична планета може да се отразят по-драматично.



Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: Lucky Eva]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано06.01.16 21:22



Благодаря, дано да е по-леко





Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: SoFarAway]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано07.01.16 00:16



Плутон е бил Дева от 1957 до 1971, а Уран в същия знак е бил там от 1962 до 1968. Счита се, че това е поколението, което е с Уран и Плутон в Дева сътвориха пластичните операции и направиха така че тялото, за което отговаря знакът Дева да бъде променяно изпод ножа на пластични хирурзи и доктори. Докато Сатурн прави квадрат към тези две планети в Дева аз очаквам да се изясни още повече, какъв въпрос на свобода е слагането на ботокс в устните да речем. Въпроса е, че това е времето в което започнаха да се правят пластични операции, къде животоспасяващи, къде за гъзария. Но щом Сатурн ще е в напрегнат аспект с тези две планети в Дева, то е ясно онези, които държат на пластичните операции в стил Майкъл Джексън мир на праха му че го споменавам, ама неговия нос стана емблематичен. Сега остава една такава тенденция или да се утвърди, дали с много пот на челото така да се каже не знам или да бъде публично опорочена, което не означава, че пак няма да е с пот на челото. Изобщо хората, които си имат работа с това ще си имат морален ангажимент пред обществото да се само доказват и от едната и от другата страна. Докато хората, които са родени с тези две планети в знака това е тяхна полемична история на тяхното поколение и те емоционално или не може да претърпят увличане в една такава дискусия за купените цици да речем и прочие подробности. Стана дълго, но много може да се говори по тази тема.



Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: filmfest]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано07.01.16 10:28



Твърдо против съм всякаквите корекции, които не се налагат по медицински причини (не дай боже!). Това никога не ми е било дилема, filmfest.
Скромно скорпионче съм с четири планети в знака



Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: SoFarAway]  
Автор won (cool)
Публикувано13.01.16 19:56



Здравей!
От 2012 до момента Сатурн ми разказа играта - то не бяха съвпади, опозиции, квадратури...
Пишеш, че имаш и четири планети в Скорпион - значи едната е Нептун, и имаш 3 лични планети (едната е Слънцето), та Сатурн бая ти е набивал канчето, докато е излязъл от знака! Равносметки, битки, ама сигурно и научени уроци.


Сега, без астрологична карта, само ще си пишем общи приказки, но правилно са ти казали, че Сатурн на планети, които се намират след него (Спрямо слънцето) не влияе.
Гледай аспектите към личните планети - транзитен Марс е в Скорпион (до 7-ми март) и ще ти разръчка отново планетките. Той изисква бързи реакции на ситуациите, докато Сатурн (където мине) руши всичко паянтово и изкуствено.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: won]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано28.01.16 22:33



Слънце, Венера, Марс, Нептун, Лилит, won.

Яко набиване на канчето, смърт в семейството, сериозни болести, смяна на работата, но и страхотно израстване и освобождение.

Добре, че влиянието на сегашните три квадратури няма да е толкова осезателно.

Засега Марс дава страхотна сила и енергия, оправих проблеми, висяли с години. По Меркуриевата ретроградност, разбира се.





Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: SoFarAway]  
Автор won (cool)
Публикувано29.01.16 15:11



Много труден период наистина! Дано силата сега е с теб!
Продължавай напред!
Кои астрологични домове обхваща знака Скорпион в карта ти? (това ще е точно само ако си знаеш часа на раждане)

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: won]  
Автор SoFarAway (непознат)
Публикувано29.01.16 18:18



Целия четвърти дом. Че и клетият Меркурий в края на Везни е там.

Благодаря ти



Редактирано от SoFarAway на 29.01.16 18:18.



Тема Re: Квадратури на Сатурннови [re: SoFarAway]  
Автор won (cool)
Публикувано31.01.16 12:32



С Марс, Венера и Слънце в Скорпион не действаш ли повече по мъжки, дори за типично женски работи?
Скорпион също дава дълбочина на мотивацията, на действията, на усещанията.
В 4-ти дом и заедно с Лилит - много силно преживяваш всичко свързано с дома( дори Родината), род, родословие.
Но нека това не те поболява, не изпадай в депресия - търси помощници за решаване на проблемите. Виж и други хора в подобни ситуации как действат. Не задържай проблемите в себе си.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.