Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Попаднах на това внови  
Автор won (cool)
Публикувано26.01.16 10:40



"Замунда": "2016 Предсказания". Филмът има 4 части, на руски е, като най-астрологичната му част е 4-тата.
На някой може да му се стори поредицата езотеричен миш-маш, ама все нещо ново може и да се научи.
На мен ми беше интересна информацята за славянския зодиак.
Също вярвам, че колкото повече злоба, войни, алчност има, с толкова повече катаклизми ще отговаря на Земята, докато не се научим на споделяне на ресурсите и сътрудничество. Всички сме на една лодка буквално и се носим нейде из пространството.

Астрономическите явления също са интересни през тази година (ей тук повече за тях

)

На 9 май Меркурий преминава през слънчевият диск - явлението ще е видимо от БГ.

Ето тук и затъмненията за тая година:


No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Попаднах на това внови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.01.16 22:06



Нямам регистрация в Замундата. Ако имаш време, сподели какво най-много ти е направило впечатление от филма.





Тема Re: Попаднах на това внови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано31.01.16 12:09



"2016: Предсказания фильм" пусни така в търсачка и ще го намериш (ако искаш и ако ползваш руски) в руски сайт.
Ами в поредицата са интервюирали руски астролози , един таролог, един нумеролог, няколко шамана и ясновидци. Често се цитира Ванга. Дават се примери от китайският и славянският зодиак.

Ами не ми се ще да преразказвам, а и вече няма да е обективно, а субективно мнение.
За някои от предсказанията на Ванга не бях чувала. Казала е, че ще се намери лекарство срещу рака, но нови по-смъртоносни болести ще се появят, заради отровената ни храна.

Все пак тази година е подвластна на планетата Марс (според халдейците), на Червената Огнена Маймуна (според китайците) и според славянски древен календар ще се управлява от бог Ярило (Слънцето) - много енергия, много първични действия, ярост дори.
Представям си един младеж-тийейджър бунтар срещу всекиго и всичко. Търсещ бързи печалби, бързи успехи, завоевания на всяка цена.
Опасно време - според мен.

С тия преминавания през слънчевият диск на Меркурий и Венера, предполагам, че слънчевите изригвания ще са повече.
Юпитер в Дева, Нептун в Риби и Сатурн в Стрелец - подвижни знаци - проблемите с храни изхранване на населението ще се задълбочат. Може ида е в следствие на все по-неблагоприятни климатични условия.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Попаднах на това внови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.01.16 20:56



Благодаря Уони! Този ли имаш предвид?



Търсейки филма, попаднах и на този линк:



Тема Re: Попаднах на това внови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано02.02.16 10:52



Този клип не го бях гледала. Благодаря!

Поредицата " 2016:Предсказания" е тази, 4 епизода:



Тук са всички части.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Попаднах на тованови [re: Lucky Eva]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.16 20:54



Е тая статия за Ванга ме разтърси!



Наричли са я "Нострадамус от Балканите"

Тук пише, че дори и Хитлер я е посетил.
Освен това пише. че е предсказала падането на двете кули на СТЦ в Ню Йорк, цунамито през 2004 година, войната, започнала в Сирия...
Още се казва, че афро-амерканският президент ще е последният действащ президент на САЩ.

През 2033 година поради стапяне на полярният лед, океанските нива ще се повишат.

И други предсказания, ама не ми се превежда.

2016. Muslims invade Europe.
2023. There will be major changes in the Earth's orbit.
2025. The population of Europe will disappear as a result of wars.
2028. There will be an attempt to travel to other planets like Venus, with the hope of finding other sources of energy to Earth.
2033. Water levels rise due to the melting of the poles.
2076. Communism contagious return to Europe and the rest of the world.
2084. The rebirth of nature.
2100. A new sun illuminates the dark side of the planet. This could refer to a scientific project that began in 2008 and will create an artificial sun using nuclear energy.
2130. extraterrestrial civilizations might reach our planet.
2170. Global Drought.
2187. Two large volcanoes erupt.
2262. Mars is threatened by a comet.
2480. Two artificial Suns collide and leave the Earth in total darkness.
3005. A war on Mars will change the trajectory of the planet.
3010. A comet reaches the Moon, so the Earth is covered by a ring of rocks and ashes.
3797. The Earth dies but mankind has advanced enough to move to a new solar system.
5079: The universe will end.




No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от won на 06.02.16 20:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от won на 06.02.16 21:02.



Тема Re: Попаднах на тованови [re: won]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.02.16 20:19



Пуснах линк към темата в клуб Приятели, там Файла пусна още едно пророчество.





Тема Re: Попаднах на тованови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.02.16 13:28



Според мен това са измислени след смъртта и, и от много други хора неща, и после приписани като нейни думи, за да се продават съответните статии и книги. Ванга е починала 1996г., но от тогава до сега продължава яко да се твори и да се измисля непрекъснато. У нас колко много думи и е приписала от 1996 г. само Нешка Робева, пък в Русия да не говорим...



Ако е казала такива неща, то те щяха да са документирани по някакъв начин, или поне роднините и щяха да знаят, че ги е казала.

Ето ти една от типичните лъжи на Нешка робева:


Което разбира се няма как да е истина, защото през 1996 г. когато Ванга почива, не сме били членове на НАТО, дори кандидат членове не сме били даже.



Тема Re: Попаднах на тованови [re: lvony333]  
Автор won (cool)
Публикувано17.02.16 15:33



Не знам, ама лично моето усещане е, че от земетресението в Индонезия 2004 година, когато природата ни показа как могат да загинат четвърт милион човека за няколко часа, и че трябва да се спрем с алчността и войните. Трябва да мислим глобално за Земята и земляните, иначе ще има още катастрофи.
Ето астро-картата на това събитие:


Последното затъмнение преди тази катастрофа е Лунно (пълно) затъмнение (136 Сарос Серия). Следващото такова е на 08.11.2022 година.
Астрологично e било (Луна) в 5 градус на Телец.
Тези 18 години ще са решаващите накъде ще я подкараме. Тези цикли са си космически ритъм, таймер - а дали ще се съобразим с тях - това е въпроса!

Дали Ванга го е казала, Нострадамус или някой шаман - не е от значенеие, ама редно е да се разбере, че има връзка между това как се отнасяме със Земята и ближните си, и природните катаклизми. Алчността ще ни погуби - и като следствие от нея: отровена храна, вода, въздух, природни катаклизми...

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Попаднах на тованови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.02.16 01:01



Аз не говоря за това какво ще стане и дали тези думи дали ще се окажат верни или не. А за това, да се спазва коректност на цитатите, да не се измислят неща и да се приписват на някой измислици. Защото става помия.
Така се обезсмислят думите, написаното, изреченията по принцип а после тези манипулации като проникнат в мозъка и водят до затъпяване и зомбиране


Ама сериозно ти казвам. - Нарочно манипулираната невярна информация действа мозъка и мисленето подобно на вирусите на компютъра. И не се ли научи човек да я отсява, както компютъра с антивирусните си програми, не води до добри неща.

Иначе аз нищо не коментирам по самите предвиждания. Защото няма как да кажа нещо по обясними причини. Дори някъде да пише, че утре ще ни нападнат розови извънземни, няма как да кажа нещо сериозно и или ще си замълча или няма да е сериозно.

По същество, за човечеството не знам бедствия.... По-вероятно ми се струва, че ще се самоунищожим. Поне бързо вървим натам, не знам дали ще издрапаме да не се самоунищожим до края на този век дори.
А земетресенията и природните бедствия, ми при тази раждаемост и презаселване то след време игла няма къде да падне и ако падне някъде ще убие някой, камо ли природно бедствие да стане. Но пак ти казвам, че си мисля - доста преди това ще сме се избили...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.