Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ЕСнови  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.08.14 20:12



след 3-4 години няма да е същият...твърди Силва Дончева.

Какъв ще е според вас? Темата може да включва прогноза на еврото, съюза, както и всичко н посоката - свързано с астрология или не.



Редактирано от Baldrian на 17.08.14 22:53.



Тема Re: ЕСнови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.08.14 22:18



Ще се промени до неузнаваемост……

Македония ще се разрасне неимоверно, ще надмине дори „историческите граници" до които е стигнал навремето Ал. Македонски и ще стане съсед на Индия, като ще погълне и Сибир, междудругото изконна македонска територия наред с Луната.
Македонските учени внезапно ще открият, че Цар Киро е незаконно дете на Ал. Македонски и неизвестна индийка емигрирала /неслучайно/ във Филибето след което ще му купят слон и ще го възкачат на македонския престол под името Цар Киро Македонски.

Путин ще дебаркира на северния полюс обявявайки война на белите мечки, тюлените, чукчите и ескимосите, обявявайки ги за окупатори, фашисти и бандеровци дошли да заграбят петрола от северни земи на майка Русия. И ще обвини и пингвините от южния полюс за Соросоиди тайно финансиращи окупаторските банди. По съвет на Путин Португалия ще окупира Бразилия, а Англия – САЩ, под предлог съответно защита на португалоговорещото и англоговорещото население... и тнт., но е много дълго, ама като за начало на темата толкова.

Редактирано от lvony333 на 18.08.14 22:20.



Тема Re: ЕСнови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.08.14 19:07



Кои звезди те ориентираха?





Тема Re: ЕСнови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.08.14 21:07



Ами отчетох положението на Слънце, Луна, Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн, Уран и Нептун и Млечния път. Обаче не съм взел в предвид Плутон и Хирон, та ако нещо не е съвсем баш точно, от това ще е.


Най-много ме ориентира Лилит, щото първоначално нищо не виждах, беше ми пълна тъмница... Но Лилит ме хвана за ръката и ме ориентира...



Тема Re: ЕСнови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.08.14 21:35



и така и не разбра, че всъщност те води Нибиру





Тема Re: ЕСнови [re: Baldrian]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.08.14 22:52



Е, сега кой ме бил водил... Ами Силвето Дончева не казва кой я водил и съвсем нищо за това кокаво гледа - карта ли няква, в тавана ли ...


Ми и аз няма да издавам и аз мойте източници пък!



Тема Re: ЕСнови [re: Baldrian]  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано21.08.14 13:36



Проблеми с европейския съюз не биха ме изненадали. Май никого не биха изненадали.



Тема Re: ЕСнови [re: Baldrian]  
Автор rigel3 ()
Публикувано22.08.14 15:29



"Кои звезди те ориентираха?"
Падналите звезди естествено.

Той само по тях гадае.



Тема Re: ЕСнови [re: lvony333]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 12:50



ами много просто...взимаш 1.01. 2002 и гледаш транзити и останалите аспекти. това за еврото. между другото ако се разтърсиш, ще намериш карта.



виждаш датата на приемане на България в ЕС и по същия начин...после пак така за ЕС, разширяване и т.н.

Силва Дончева е от доста добрите астролози. друг въпрос дали прогнозите и ни харесват.

Редактирано от Baldrian на 23.08.14 13:04.



Тема Re: ЕСнови [re: rigel3]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 12:51



знаем си го Ивони. ако нещо не му харесва, но не може а иска да го оборва извърта към сарказъм



но не е с лошо...

Редактирано от Baldrian на 23.08.14 13:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.