Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Задачканови  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано11.08.14 20:57



Не е сериозно, но честно казано ми е много интересно как астролозите виждат нещата, а да си призная нямам доверие на тези, които вдигат много шум по нета. Става дума за развитието на ситуацията в Европа до края на годината (поне). По-конкретно историята с Русия и Украйна, както и изборите в Турция. Какво бихте казали по темата?



Тема Re: Задачка [re: kalomain-97207]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано14.08.14 14:07



По този въпрос аз не бих имал доверие не само на тези астролози, които вдигат много шум, ами и на тези които имат мнение само "наум" и не гъкват и думичка.





Тема Re: Задачканови [re: lvony333]  
Автор kalomain-97207 (гозгунджия)
Публикувано15.08.14 19:09



Все пак е странно - минаха ретроградните, но някак не се промениха нещата. А между другото политолозите и политиците заслужават още по-малко доверие от астролозите.





Тема Re: Задачканови [re: kalomain-97207]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано15.08.14 19:37



Уточнявам, че май нещо не ме разбра съвсем..

. Аз имам доверие и на определени политици и на определени астролози, за определени неща.
Но казах, че нямам доверие на тези астролози, които имат мнение по зададения от теб въпрос.
Но на тези от тях, които нямат мнение по въпроса ти, защо смяташ априори, че не трябва да им се вярва, незнам?



Тема Re: Задачканови [re: kalomain-97207]  
Автор rigel3 ()
Публикувано17.08.14 17:40



Не е до ретроградните планети. Квадрата ще се повтаря до следващата година, та дотогава нищо хубаво.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.