Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 15.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Добре заварилинови  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано20.05.14 00:48



Ето ме и мен отново, след дълго отсъствие. Радвам се да видя стари познайници, доста хора не пишат вече (съдейки от никовете), а още повече са новите. Е, това е, и аз нямах намерение да "намина", но поех един ангажимент и сега ми е хем гузно (защото вече трябваше да съм го изпълнил), хем ме е и яд, защото все пак става въпрос за свободно време. А такова липсва. Поне при мен. И поне засега. Но по този въпрос ще говоря по-нататък. О, да. Забравих да кажа - ангажимента касае този форум.

А сега ми кажете вие как сте? И понеже сме във форум Астрология хайде да видим какво казва хорарната астрология по въпроса "Какви ще са плодовете от появата на Канопус в този форум?"



Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано20.05.14 16:07



Все пак Канопус е звезда,а не планета-това по отношение на хорара ;)
Иначе добре си дошъл,както се казва,но тук никой вече не се чувства като у дома си .....Ангажиментът все още не е изпълнен.....



Тема Re: Добре заварилинови [re: caryb]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано20.05.14 17:45



Имах предвид, какво ще стане, какво ще се случи, събития от какъв тип ще има, вследствие на появата на юзъра Канопус в този форум. Ясно е, че влиянието на звездата Канопус върху хорара е .... (ето още една задачка-закачка).

Аз май се досещам ти кой си. Случайно транзитен или прогресивен Сатурн да ти е "газил" наталния Марс преди около 5 месеца? Гипс? Патерици? Познах ли?



Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.05.14 18:29



Охо, привет. Добре си дошъл.

Липсваше. И не само ти. Много хора не пишат вече. Не знам на какви небесни констелации се дължи, ама май взехме всички да ставаме консуматори и ни мързи да мечтаем и творим, дори астрологично. Лили я видях, че пише при преводачите, аз, Балдриян и Филмфест пишем в клуба на купонджиите и в споделено, Ивони и той чат-пат пише в споделено, Вито го гледах в някакъв технически клуб, Уони и нея я гледах в разни клубове, само Роузи е най-верна на Астрология. Не знам защо вече астрологията не ни обединява тук. На какво мислиш, че се дължи? Помниш преди какъв клуб бяхме и какви сбирки правехме.



Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано20.05.14 19:11



Ти добре ли си?Виж ми хронологията

Обърка ме с мъж....ей,накрая ми се сбъдна мечтата



Тема Re: Добре заварилинови [re: Lucky Eva]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано20.05.14 19:12



Браво Ева,един истински близнак винаги е в час с информацията

.Аз пък ти помня датата на раждане
П.П.Аз съм ти обидена,че не знаеш къде пиша и не ме спомена

Редактирано от caryb на 20.05.14 19:13.



Тема Re: Добре заварилинови [re: caryb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.05.14 19:25



О, знам, но не те издавам.

Важното е, че наминаваш често и тук, което ме радва. И Зайчето забравих да спомена.



Тема Re: Добре заварилинови [re: caryb]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано20.05.14 19:58



Виж ми хронологията

Хе, мен 3 месеца ми трябваше да успея да заделя 5 мин. време да се регна и да пиша на админа да ми предостави права да поствам мнения тук, ти очакваш да съм ти гледал хронологията



ОК, разбрах, че съм те бъркал с друг, споко.

ПС - Все пак ти погледнах хронологията, хареса ми



Тема Re: Добре заварилинови [re: Lucky Eva]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано20.05.14 20:07



В отговор на:

Помниш преди какъв клуб бяхме и какви сбирки правехме




Въртя, сука, и без да прави хорар, веднага отговори на главния ми въпрос:

"Събития от какъв тип ще има, вследствие на появата на юзъра Канопус в този форум?"



Хей, Близи, ю мейк ме фиил гуд!



Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.05.14 20:13



You make me feel good too!



Само нека да е след 10 юни! Че ме чакат доста сбирки около рождения ми ден.

Викаш уцелих в 10ката и ти отговорих на въпросите. Сигурно е синхроничност. Виж и кариб се появи и тя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.