Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.14 20:39




Ха-ха мерси, но няма нужда. Аз ще се черпя сам ако трябва.
Датата я решете и напишете, пък аз ще гледам да дойда, но твърдо в последния момент мога да кажа. Щото не обичам да се заричам, че обикновено изниква нещо непредвидено и ме ангажира баш тогава...
Разчитам, че ще изчислите най-точната дата, та да няма непредвидени неща...

Само да вметна, че като се върнах след първата среща на която бях, нямах вода - беше станала някаква авария с водопровода. А след втората се размотавах, докато не пуснат тока, че пък трафопоста се бил запалил ....



Тема Re: Добре заварилинови [re: lvony333]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано28.05.14 20:52



В отговор на:

Разчитам, че ще изчислите най-точната дата, та да няма непредвидени неща...




Heee, ние тук от елективна астрология не разбираме Пък и комбинацията от петък и 13-то число за изпускане ли е?!

В отговор на:

Само да вметна, че като се върнах след първата среща на която бях, нямах вода - беше станала някаква авария с водопровода. А след втората се размотавах, докато не пуснат тока, че пък трафопоста се бил запалил ....




Бррр, направи си застраховка имущество, следващия път да не пламне блока (емотикона за чукане на дърво)



Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.05.14 21:28



Ааа аз въобще не вярвам и не обръщам внимание на такива неща - съвпадения просто.

Наистина така се случи тогава и го запомних. Но има и по-страшно съвпадение което съм забелязал. - Има един пич от блока, но е в крайния вход, който го познавам от много години, бе от малъки кат бяхме..., и който сега ходи чат-пат за риба. Два пъти сме се заприказвал с него на тема риболов и двата пъти, още същия ден става земетресение. Първият път при земетресението в Перник, а последно миналия уикенд на откриаването в 6 часа сутринта излизам от нас и го виждам и той тръгнал с въдици и нещо си казахме за риболова и на обяд като се прибирах - земетресение ….
Искам да кажа, че това с авариите са дребни кахъри в сравнение със земетресенията и едва ли па точно те могат да ме спрат да дойда...




Тема Re: появата на Canopus australis ще бъде благоприятнонови [re: filmfest]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано28.05.14 22:42



Преди всичко искам да уточня, че не се заяждам. Нали целта на този форум е всеки по нещо да научи?

В отговор на:

И тъй като е в първи дом (става въпрос за Луната, която има аспект към Марс - бел. е моя) това означава, че ти който го оприличаваш, ще си красноречив




Красноречие според мен се дефинира от красиво (Венера) и реч (Меркурий). Т.е. да бъдеш красноречив, според мен, по никакъв начин не предполага връзка Луна-Марс. При наличие на такава, може да се говори за емоционален (Луна) изблик (Марс), колеблива (Луна) постъпка (Марс), променлив (Луна) тласък (Марс) и т.н. все неща опиращи до действие. Но не и реч.

В отговор на:

На следващо място има Луна е в първи дом, което означава, че въпросът, който е зададен може да бъде интерпретиран и няма ограничения за интерпретиране.



Това не го разбрах. Например, ако Луната беше в 5-ти дом какво? Щеше да има спънки за интерпретиране ли?

Иначе инстинктивно си стигнал до есенцията на това, какъв трябва да е отговорът на един хорарен въпрос. Съветите на капацитетите по хорарна астрология са да се отговаря кратко на зададения въпрос БЕЗ ДА СЕ ДАВАТ ИЗЛИШНИ ОБЯСНЕНИЯ. И това ти го направи още в предишния си постинг. Тук споменаваш, че това е било върха на сладоледа. Така е, съгласен съм с теб. И така трябва да бъде. Но тези съвети се отнасят за прости въпроси на които може да се отговори с да или не. Т.е. въпроси, отнасящи се до постигане на или липса на перфекция. Но моят въпрос не е такъв. Той предполага не един, а няколко отговора. И затова те насочих към Луната. Да видим тя по пътя си към положението в което се намира в хорара, а и по хода след това, какви перфекции прави и то към кои сигнификатори. И тези сигнификатори какво управляват.

Мимоходом ще вметна, че перфекциите при хорарите са 5 основни вида - 1.съвпад; 2.секстил и тригон; 3.каре (квадрат) и опозиция; 4.Пренос на светлина; 5.Събиране, получаване на светлина;

Това е, сега ти си на ход да "пуснеш" Луната да се движи за да видим какви перфекции има.



Тема Re: Добре заварилинови [re: lvony333]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано28.05.14 22:59



Няма нищо случайно на този свят. Всичко е закономерно. Така са възникнали науките, като са започнали да изучават закономерностите. И са извели правилата и законите. Което важи и за астрологията.



Тема Re: появата на Canopus australis ще бъде благоприятнонови [re: Canopus australis]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано29.05.14 18:19



Исках да кажа не, че ти ще си красноречив, а че ще си надеждно възприемчив. Но използвах думата красноречив, като един от символите на възприемчивостта и може би е грешка. Не си подбирах добре думите в този момент. На следващо място планети в 11-ти дом няма, но има в първи, което за мен означава, че въпросът ти, като цяло подлежи на оценка, та в този смисъл това дава и необозрима възможност за интерпретации на целия въпрос. Аз така работя, а ти ако имаш друг начин на работа това вече е друго. В следващ момент пътя на Луната, както знаем тя е символ на оплождането на водата и в тази връзка, какъвто и път да има тя занапред все ще е свързано с това. Но от перфекции много не разбирам, както вече споменах. Мога само да илюстрирам, че Луната ще срещне Сатурн, след това Меркурий и след това Слънцето. Съответно изхода от ситуацията може да се счита за експлозивен. И за това бях казал, че хорара ти е силен.



Тема Re: Аз мислянови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано31.05.14 16:29



ЧРД и тук



Бъди щастлива!



Тема Re: Аз мислянови [re: Baldrian]  
Автор RoseNova ()
Публикувано31.05.14 16:32



И от мен, и от мен, макар и надалеч / много щастлива и споделена любов ти желая, всичко останало можем да си го постигнем сами



голям гуш от тук

Let go and let God.

Тема И от меннови [re: Baldrian]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано31.05.14 21:15



Честит Рожден Ден!
От всичко хубаво по много ,но не прекалено,че да ти писне





Тема Всички млъкнахтенови [re: Canopus australis]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано01.06.14 18:40



на тема заведения,затова предлагам "Бирария на Попа" -има голяма градина с добра кухня,пушачите могат да се чувстват комфортно

и е в центъра Граф Игнатиев 43 -близо до трамваи ,метро,автобуси.Какво ще кажете?

Редактирано от caryb на 01.06.14 18:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.