Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво в натала предполага такава задълбоченост?нови [re: Canopus australis]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.05.14 16:50



Нека помислим...
анализа- Меркурий, но за дълбочината му Плутон...
реда- в различна степен и по различен начин Марс и Сатурн
синтеза...тук не мислим ли в посока цялостна картина...



Тема Re: Аз мислянови [re: Baldrian]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано23.05.14 18:47



Еха,да направя и на Канопус тогава,та да пия безплатно

Той е много добър в хорара,наистина!През 2006 разчете точно нещатаХайде,търсете заведение с градина,ако искате да пушите та да са доволни всички.



Тема Re: Аз мислянови [re: caryb]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.05.14 19:12



Явно...





Върши ли работа?



Заведения с градини да искаш



Тема Re: Аз мислянови [re: Baldrian]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано23.05.14 20:33



Трабва ни проверено заведение. Ти била ли си на тези места?

Eva, не ти позволявам да напускаш комитета по организиране на форумната среща (ако правилно съм разбрал, което е малко вероятно - пусто мое Слънце в апликиращ съвпад с натален Нептун, постоянно не съм в час, вечно отнесен, вечно не разбрал, вечно в мъгла). Разчитам ти да събереш дружината, която се е пръснала по разни други форуми - Говорим си за секс, Споделено и какво беше още.



Тема Re: Аз мислянови [re: Canopus australis]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.05.14 21:08



Да, прилични са...среден клас...
В първото масите са под навеси...Второто с чадъри...Това в случай на дъжд...
Но не настоявам...

А Ева е важна като организатор...вкл.тя ме изпрати да дойда сега





Тема Re: Аз мислянови [re: Canopus australis]  
Автор RoseNova ()
Публикувано24.05.14 00:03



хелоу и от мен, но не мога да дойда по разбираеми причини, но исках да те питам как би тълкувал СВЛ в съвпад с Нептун и Марс при мъж ?



Let go and let God.

Тема как би тълкувалнови [re: RoseNova]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано24.05.14 07:39



Здр Роузи, радвам се, че се обади. Но хайде да отвориш нова тема. Не ми се ще да добавяме към съществуващите две подтемички (форумна среща и хорар) и трета. За прегледност.

В другата тема дай повече уточнения, че само това (СВЛ в съвпад с Нептун и Марс при мъж) ще дойде много теоретично.



Тема Re: как би тълкувалнови [re: Canopus australis]  
Автор RoseNova ()
Публикувано24.05.14 09:22



ок, аз защото съм отварчла тема надъъълго по тази карта и за това само за този съвпад исках да питам

оки, здрасти от далеч



Let go and let God.

Тема Re: Добре заварилинови [re: Canopus australis]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано26.05.14 15:17



Добре дошъл Canopus australis хорара ти е силен. На въпроса ти ще възникнат ли промени в клуба, аз завъртях клубчето да се управлява от 11-ти дом в картата на хорара. Така той сочи Стрелец и с управител Юпитер и очевидно той има поне пет аспекта и те ще бъдат отразени, трябват дела, дела. Но в астрокома обаче асцендента излиза Козирог, ако може някой да ми обясни защо така се получава ще му бъда много благодарен.



На тази карта при абсолютно същите координати асцендента излиза Козирог. Къде е грешката, ако може някой да ми обясни???



Тема Къде е грешката?нови [re: filmfest]  
Автор Canopus australis (Speechless)
Публикувано27.05.14 13:55



Няма грешка. Пардон, грешката е в картата, която аз съм постнал. Картата, която астрокома ти е изкарал е вярна. Защо? В моята програма не съм съобразил да премина на Източноевропейско лятно време. И така, при мен картата е строена за Универсално време 19.05.2014/22:48. Докато, коректното Универсално време е това, което ти дава астрокома, а именно: 19.05.2014/21:48. Затова при теб АСЦ е Козирог. Един час по-късно ще е Водолей, това, което показва грешната, пуснатата по-рано от мен, карта.

Така че, грешка в картата нямаш.

По-скоро грешката е във въпроса, който зададох (Какви ще са плодовете от появата на Канопус в този форум) и този, който ти разглеждаш (ще възникнат ли промени в клуба). Аз питам за резултатите, ти приемаш, че тези резултати непременно ще са свързани с промени. Незнам, може и да си прав. Кажи, какви са ти основанията?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.